CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.06.2022.07.Horoskop tygodniowyNów w Raku i pokusy 27.6. – 3.7.2022

26 czerwca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/06/now-w-raku-lilith.webp?fit=1200%2C764&ssl=1

hasła tygodnia: nów w Raku i pokusy / Lilith / punkty zwrotne / zasadnicze decyzje / napływ inspiracji i impulsów do działania / przezwyciężyć przeszkody / jasny obraz sytuacji / co jest prawdziwe i trwałe / władza, przekonania i poglądy w centrum zainteresowania

 

Po nieco spokojniejszym okresie, w tym tygodniu sprawy znowu nabiorą tempa. W wielu dziedzinach nastąpi zmiana energii wiodących, perspektywy oraz punkt zwrotny. Reasumując, można powiedzieć, że to, co dzieje się teraz albo decyzje, jakie zapadną, wyznacza kierunek na przyszłość i ma ogromne znaczenie dla dalszego biegu wypadków.

 

Dynamika

Konstelacje astrologiczne zawierają w sobie sporo kreatywnego potencjału, pozwalają na wielkie dzieła i czyny, ale będą im też towarzyszyć sytuacje krytyczne lub niebezpieczne. Teraz zostaną uwolnione intensywne energie o bardzo różnym charakterze. Mogą się one wzajemnie uzupełniać, utrudniać lub zwalczać. Dlatego silne dynamiczne potencjały, które popychają nas do przodu, natrafią na równie potężne, magnetyczne moce, które zechcą je powstrzymywać, kształtować bądź blokować.

 

Kreatywność

Inne elementy zadbają o przypływ inspiracji i wyobraźni, a także podkreślą zdolność do stawienia czoła sytuacji w sposób zabawny, zwinny i elastyczny. Jednak mogą one również powodować niejednoznaczność i rozpraszać uwagę.
Prawdopodobnie te silne impulsy nie pozwolą nam stać z boku, dlatego ważne jest, aby stawić czoła wyzwaniom, zająć stanowisko i samemu zainicjować działanie. Ci, którzy mają wewnętrzną siłę i jasną postawę, którzy wiedzą, jak świadomie korzystać z energii, mogą bardzo wiele osiągnąć. Jednak tam, gdzie nie jest to możliwe, te same siły zamanifestują się w sposób destrukcyjny.

Na konkretnym poziomie, w zależności od tematu i osobistego horoskopu, będą zachodzić różne procesy. Przede wszystkim w centrum uwagi ponownie znajdą się działania, decyzje, wydarzenia i spotkania z przełomu lutego oraz marca.

 

Mars vs Pluton

Procesy, które zaszły od tamtej pory, zostaną wzięte pod lupę i będą podjęte kluczowe decyzje. Zaabsorbuje nas kwestia: Kto tak naprawdę ma władzę? Kto kontroluje bieg zdarzeń? Jakie środki i siły były oraz są wykorzystywane, aby osiągnąć cel lub zrealizować zamiar? Szczególnie dotyczy to sportu, komunikacji, policji, wojska, a także konfliktów i sporów we wszelkiego rodzaju relacjach (osobistych, państwowych, instytucjonalnych).
Ponadto trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy dostępna energia i osobiste zaangażowanie wystarczą do pokonania pojawiających się wyzwań oraz przeszkód. Bezpośrednimi adresatami tych słów są osoby, które w swoich horoskopach urodzeniowych mają obsadę znaków Barana i Skorpiona, a także ostatniej dekady Raka i Wagi.
Jeśli jesteście gotowi zaangażować się całym sercem i całą siłą (woli), jaką dysponujecie, w realizację swoich celów, to możecie teraz dokonać naprawdę wielkich rzeczy. Poza tym, jeżeli w sytuacjach krytycznych osoby zaangażowane zachowają rozwagę, szacunek i uczciwość, to nastąpi znaczący przełom i zdecydowany zwrot na lepsze.

Według innego wariantu, w tym czasie może również dojść do rywalizacji między tymi, którzy próbują osiągnąć swój cel za pomocą siły i/lub przemocy, a tymi, którzy działają w sposób przebiegły i zręczny. W większości przypadków wygrają ci ostatni. Jednak ten czas może być niebezpieczny, jeśli górę wezmą ślepa agresja, pragnienie władzy lub strach, a człowieczeństwo, przyzwoitość i godność zejdą na dalszy plan.

 

Nów w Raku

Zgodnie z inną konstelacją, w centrum uwagi znajdą się ponownie różne światopoglądy, religie i kultury, a także związane z nimi przekonania i priorytety etyczne. Często będzie chodzić o demonstrację siły i władzy patriarchalnej, o strach przed męską porażką z jednej strony, a z drugiej o potęgę kobiecości, natury bądź morza.
Istotną rolę odegrają też rodzina, ojczyzna, naród i wspólnota w zestawieniu z dążeniem do indywidualnej wolności i samorealizacji. W tym kontekście możliwe są ważne wydarzenia i łamanie tabu w dziedzinie sprawiedliwości, ekonomii, polityki i seksualności. Niewykluczone, że część z nich nas zaszokuje. Dostarczą one trwałych impulsów dla dalszego rozwoju wypadków. Tam, gdzie zetrą się ze sobą twarde fronty, dojdzie do niesmacznej, destrukcyjnej walki o władzę, demonizacji oraz polowań na czarownice. Gotowość do zbliżenia się i potraktowania po partnersku pozwoli jednak wypracować nowe modele zachowania oraz uruchomi owocne procesy. W związkach opartych na partnerstwie możliwe będą cudowne zmysłowe, emocjonalne, wręcz ekstatyczne czy duchowe doznania.
Z astrologicznego punktu widzenia szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę 8° Raka, Barana, Wagi i Koziorożca.
Najlepiej zmierz się teraz z własnymi przekonaniami i założeniami dotyczącymi życia oraz sprawiedliwości, tego, co jest „męskie” a co „kobiece”.

 

Jowisz vs nów

Trzecia konfiguracja astrologiczna skupia się na informacji, mediach, komunikacji i podróżach. Tutaj dużą rolę będą odgrywać ludzkość i współczucie, tęsknoty, nadzieje, inspiracje muzyczne i tematy duchowe. Ważne okażą się też doświadczenia, spostrzeżenia i wizje z okresu od połowy marca do około 12 kwietnia.
W odniesieniu do tych ostatnich trzeba będzie odpowiedzieć sobie na pytanie, co stało się z ideałami tamtego czasu? Czy naprawdę mogą one istnieć i przynieść owoce?
W najlepszym wypadku zdołasz wyjaśnić nieporozumienia i skorygować błędy w negocjacjach, a także ożywić i wzbogacić pierwotne impulsy o nowe pomysły. Jednak niewykluczone są też oszustwa, fałszywe obietnice, manipulacje, kłamstwa i intrygi. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę trzeciej dekady Bliźniąt, Ryb, Panny i Strzelca. Pamiętajcie: wiele aktualnych doświadczeń, spostrzeżeń i spraw powróci jesienią.

Jednak oprócz wszystkich wymagających, intensywnych doświadczeń możesz teraz oczekiwać też głęboko poruszających, erotyczno-zmysłowych lub relaksujących i zabawnych chwil. Ciesz się nimi, niech Cię zainspirują i uskrzydlą! Ponadto z jakości czasu skorzystają osoby aktywne muzycznie i twórczo.

 

Horoskop tygodniowy

To ostatnie szczególnie mocno zaznaczy się na początku tygodnia. PONIEDZIAŁEK i wtorkowy poranek upłyną pod znakiem kreatywności, ożywienia i inspiracji. Teraz nie zabraknie nam ciekawych pomysłów, chęci wypróbowywania ich i omówienia. Wykorzystaj jakość czasu, żeby najlepiej wspólnie z innymi zbadać doświadczenia i tematy, które są bliskie Twojemu sercu, które Cię poruszają i wzruszają. Istnieje duża szansa, że spotkasz się ze zrozumieniem. Możesz także znaleźć towarzyszy i sojuszników, którzy pomogą Ci w realizacji projektu. Nie pora jednak na ostateczne decyzje i plany. Unikaj wydawania pochopnych osądów. Pozwól, aby pomysły i informacje odleżały swoje i dojrzały. W ten sposób oddzielisz ziarno od plew.

 

Lilith i nów w Raku

Już we WTOREK po południu nastrój zmieni się na bardziej emocjonalny. W środę wzrośnie potrzeba przynależności, a także gotowość do emocjonalnego zaangażowania, entuzjazmu albo oburzenia. W ŚRODĘ oraz w CZWARTEK do głosu dojdą osobiste uwarunkowania, krajobrazy duszy, doświadczenia i oczekiwania, jak również społeczne i kulturowe wdrukowania.
Nów Księżyca w środę rano (godz. 4.52) dostarczy w tym zakresie ważnych impulsów. Z drugiej strony czekają nas kolejne, ważne doświadczenia. Mogą one mieć charakter subtelny i początkowo ledwo zauważalny. Niewykluczone jednak są prawdziwe tragedie, burze czy namiętności, które nami wstrząsną, zaszokują nas i skłonią do przemyśleń. Najlepszą rzeczą, jaką można zrobić w takiej chwili, jest bycie sobą i uświadomienie sobie własnych reakcji emocjonalnych.
Wtedy zostanie zainicjowany ważny proces (reorientacji). Przede wszystkim unikaj wydawania pochopnych osądów i powstrzymaj się od natychmiastowego działania.

 

Księżyc w Lwie

W PIĄTEK i SOBOTĘ tempo nadal będzie duże. W tych dniach do głosu dojdzie pragnienie działania, gry i zabawy, potrzeba bycia zauważonym oraz traktowanym poważnie. Teraz nie zabraknie nam pasji ani namiętności. Najlepiej zajmij się projektem, który leży Ci na sercu i wykorzystaj dostępną energię, aby wykonać milowy krok w kierunku jego realizacji. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie kreatywne, twórcze działania. Uważaj jednak, żeby nie przekroczyć granic i nie zrobić rzeczy, których później pożałujesz. Poszukaj zajęcia, które będzie wyzwaniem dla Twojej koncentracji, pozwoli Ci wykorzystać moc, jaką teraz dysponujesz. BTW: Upewnij się, że masz wystarczająco dużo ruchu (sport, taniec lub inne wymagające fizycznie zajęcia).

W ciągu NIEDZIELI fale emocji opadną. Naszą uwagę przykuje „normalność”. Teraz poczujemy potrzebę jasności i porządku. Skorzystaj z okazji, żeby się trochę wyciszyć, posprzątać i zająć swoim ciałem.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Matheus Frade, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897