CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.07.Horoskop tygodniowyMerkury-Lilith, bulwersujące doniesienia 4. – 10. 7.2022

3 lipca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/07/merkury-lilith-bulwersujace-doniesienia.webp?fit=1200%2C764&ssl=1

hasła tygodnia: Merkury-Lilith, bulwersujące doniesienia / zejść na ziemię / zobaczyć, co jest i na tym budować / zaakceptować słabości i poradzić sobie z nimi / bezpieczeństwo, ochrona, przynależność oraz zaufanie są teraz atutem / znaleźć nowe rozwiązania w prowadzonych rozmowach / kreatywne podejście i naturalny wzrost mają przyszłość / «kto chce szybko i za dużo, zostanie ukarany przez życie»

 

Po astrologicznie napiętych i pełnych wyzwań tygodniach, teraz zrobi się trochę spokojniej.  Dynamika spadnie, zmaleje też potrzeba działania, a tempo wyraźnie osłabnie. Miejsce niecierpliwości, skłonności do instynktownych, impulsywnych albo nieprzemyślanych czy pochopnych działań zajmie chęć odczekania – najpierw ocenimy sytuację, wyczujemy ją, a dopiero potem zareagujemy.

Ogólnie dadzą o sobie znać inercja, opieszałość, a nawet lenistwo. W efekcie będziemy potrzebować naprawdę solidnych powodów albo zewnętrznych bodźców, żeby zabrać się do działania.
Jeśli już ruszymy z miejsca, to pojawi się wytrwałość, a nawet upór. Kto w takiej chwili będzie działał zgodnie ze swoim naturalnym rytmem, może bardzo dużo osiągnąć. Z drugiej strony osoby, które spróbują wywierać nacisk, zmusić siebie albo innych do zrobienia czegoś bądź ponaglić, natrafią na przeszkody lub opóźnienia.

 

Merkury w Raku

Teraz wzrośnie też potrzeba akceptacji, bezpieczeństwa ochrony, ciepła i spokoju, a także poziom wrażliwości. W efekcie nawet małe rzeczy, gesty czy słowa mogą nas głęboko poruszyć oraz wywołać silne reakcje emocjonalne. Jeśli pozwolicie sobie na takie reakcje w bezpiecznym otoczeniu, to możecie nie tylko lepiej poznać samych siebie, ale też wzmocnić swoją odporność.

Najlepiej świadomie poświęćcie teraz czas, na wszystko, co zaplanowaliście. Dzięki temu odnajdziecie wewnętrzny spokój i stabilność. Cieszcie się piękną, zmysłową stroną życia oraz jego urokami. Przede wszystkim Wasze ciało i uczucia to docenią. Jeśli zrobicie dla siebie coś dobrego i będziecie delektować się tym, co natura i dobra kuchnia mają Wam do zaoferowania, to możecie teraz na długo zatankować swoje wewnętrzne akumulatory i skutecznie zregenerować siły.

 

Słońce-Chiron

Oprócz bardzo przyjemnych widoków, w tych dniach słoneczne niebo może jednak przesłonić kilka chmurek.
W związku z tym osoby na kierowniczych stanowiskach, przywódcy i autorytety zostaną skonfrontowane z poczuciem niepewności, swoimi słabościami i wątpliwościami.
Niewykluczone, że teraz dadzą o osobie znać również stare, nieprzepracowane doświadczenia. Przede wszystkim w takiej chwili zachowajcie spokój. Wtedy mogą zostać uleczone bolesne rany, zamknięte stare rozdziały i otworzą się nowe możliwości.

 

Merkury-Lilith Rak

Również, jeśli idzie o komunikację, w dziedzinie informacji oraz mediów nastąpią nieprzewidziane zmiany czy frustrujące doświadczenia. W tych obszarach trzeba będzie poradzić sobie z oczekiwaniami i nadziejami, które są niemożliwe do spełnienia. Przede wszystkim osoby, które w przeszłości podjęły zbyt wysokie ryzyko i chciały za dużo, muszą teraz liczyć się z nieprzyjemnym, a nawet bolesnym lądowaniem w realiach.
Zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia pewne wydarzenia, informacje, bulwersujące doniesienia czy odkrycia mogą nami wstrząsnąć i nas zaszokować. Większość z nich będzie związana z tym, co zaszło w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Połączenie Merkury-Lilith odświeży tematy nowiu z 29 czerwca, który również był w pobliżu Lilith i w nieharmonijnym układzie z Jowiszem.
Wykorzystajcie takie doświadczenia, żeby skorygować swoje stanowisko i nastawienie.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK będzie miał charakter przejściowy. Z jednej strony możemy teraz odczuwać pewne napięcie związane jeszcze ze skłonnością do szybkiego, nieprzemyślanego reagowania na bodźce i impulsy. Poza tym tego dnia naszą uwagę mogą przykuwać wybrzmiewające echa minionego tygodnia. W efekcie to dobra pora na przetrawienie różnych spraw. Odczuwalną potrzebę ładu i klarowności możesz wykorzystać, żeby zadbać o sprawy, które zostały zaniedbane w minionym, burzliwym czasie.

 

Mars w Byku

We WTOREK dokona się opisana na wstępie zmiana energii wiodących. Teraz tempo wyraźnie osłabnie, wzrośnie potrzeba spokoju i bezpieczeństwa oraz poziom wrażliwości. Warto poświęcić chociaż chwilę na refleksję, zająć się potrzebami swojego ciała i serca oraz wysondować własne tęsknoty. Czas sprzyja wszelkim aktywnościom związanym z wellness czy przyrodą.

W ŚRODĘ do głosu dojdzie potrzeba rozmów i kontaktów. Wykorzystaj ten i kolejny dzień, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Porozmawiaj o rzeczach, które Cię poruszają, o swoich nadziejach, pragnieniach i tęsknotach. To również doskonała pora na wszelkiego rodzaju negocjacje.

 

Merkury-Lilith + Skorpion

W PIĄTEK i SOBOTĘ klimat znowu ulegnie zmianie. Te dwa dni stoją pod znakiem silnych emocji. Niewykluczone są głęboko poruszające doświadczenia więzi, jedności i namiętnej miłości, ale również silne lęki, głęboki smutek i ból bądź ogólny kryzys psychiczny.
Spróbuj wyrazić to, co teraz czujesz, ale nie pozwól, żeby potężne emocje wzięły górę.
Poszukaj też możliwości, które pozwolą Ci doświadczyć intensywnych energii: słuchaj muzyki albo sam muzykuj, tańcz, maluj, zajmuj się teatrem. Tym silnym wibracjom odpowiadają również ustawienia systemowe oraz psychologiczna praca na głębokich emocjach.

 

Księżyc w Strzelcu

W NIEDZIELĘ nastroje znowu się zmienią. Teraz możemy poczuć większy optymizm i z wiarą spojrzymy w przyszłość.  Najlepiej zorganizuj tego dnia coś z przyjaciółmi albo osobami, które podzielają Twoje zapatrywania.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alex Azabache, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897