CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.06.Horoskop tygodniowyNajdłuższy dzień i Noc Kupały 20. – 26.6.2022

19 czerwca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/06/najdluzszy-dzien-w-roku-noc-kupaly.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

hasła tygodnia: najdłuższy dzień w roku i Noc Kupały / przesilenie letnie, sobótka, palinocka, Midsummer, wigilia św. Jana, noc świętojańska / kwiat paproci / chwila wytchnienia – czas przetrawić doświadczenia i wydarzenia ostatnich tygodni / przygotować się na napływ kolejnych impulsów i podjęcie dalszych działań / zebrać dodatkowe informacje, przeprowadzić rozmowy, znaleźć sojuszników, zjednoczyć siły i skoncentrować uwagę / ojczyzna, rodzina oraz sprawy domowe nabierają znaczenia

 

Pod względem astrologicznym ten tydzień przyniesie nam chwilę wytchnienia. Nastrój będzie dynamiczny, swobodny i otwarty, łatwiej wyjdziemy innym naprzeciw, nawiążemy nowe kontakty albo poruszymy jakąś kwestię. To dobry moment, aby zrobić wszystko to, co wcześniej zostało zaniedbane bądź odłożone na później.

Luźne rozmowy, figlarne zaczepki i przekomarzanki mogą ożywić atmosferę i stymulować nas do działania. Pora sprzyja również flirtom. Na bardziej poważnym poziomie można rozpocząć lub kontynuować negocjacje w sprawie kontraktów. Z jakości czasu skorzystają też rozmowy na temat nowych pomysłów lub już realizowanych przedsięwzięć. Jeśli będziesz otwarcie mówić o swoich pragnieniach, zamiarach i celach, to masz duże szanse na znalezienie wsparcia lub sojuszników, którzy pomogą Ci w realizacji projektu. Konstelacje tych dni są również idealne do refleksji oraz pogodzenia się z wydarzeniami i doświadczeniami ostatnich tygodni. Rozmowy pozwolą nam zebrać dodatkowe informacje na dany temat i przejść do porządku dziennego nad tym, co zaszło.

Teraz nacisk zostanie położony na ruch, sport, wydajność, asertywność i kwestie związane z forsowaniem własnej woli. Czas sprzyja działaniom, które polegają na świadomym i celowym dążeniu do czegoś. Dodatkowo warto postawić sobie pytanie, w jaki sposób możemy najlepiej osiągnąć pożądany cel. Osoby polegające na sile woli oraz lubiące konfrontacje, mogą odnieść takie same korzyści, jak ci, którzy działają z wdziękiem, w sposób sprytny i zręczny.

 

Początek astronomicznego lata – Noc Kupały

Wiele będzie się działo również w zakresie kontaktów społecznych, mediów, edukacji, handlu i transportu. Ci, którzy zajmują się tymi dziedzinami, są otwarci na nowe pomysły oraz informacje, mogą liczyć na inspirujące spotkania i rozmowy, a także zbliżyć się do realizacji swojej wizji. Wraz z początkiem astronomicznego lata, 21 czerwca, na znaczeniu zyskają takie obszary jak rodzina, dom, życie, najbliższa społeczność, a także świat uczuć. Będzie z tym związana rosnąca potrzeba przynależności i bezpieczeństwa oraz tendencja do introspekcji i autorefleksji. Wykorzystaj ten czas oraz dostępną energię, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość z poczynionych doświadczeń.
Dbaj o swoje kontakty i zrób coś dobrego dla siebie, możesz też po prostu odpocząć i cieszyć życiem. Jeśli odpowiednio wykorzystasz potencjały, to będziesz dobrze przygotowany na ważne wyzwania i impulsy, które napłyną już następnym tygodniu.

Z kolei chwilowe odprężenie sprawi, że osoby, które w ostatnim czasie poświęciły dużo energii na ochronę przed nieprzyjemnymi, trudnymi lub bolesnymi doświadczeniami, będą musiały skonfrontować się z tłumionymi wcześniej uczuciami. W ich życiu nastąpią wydarzenia, doświadczenia i reakcje, które odpowiadają gwałtownym potencjałom ostatnich tygodni.

 

Horoskop tygodniowy

Tydzień rozpocznie się spokojnie i kontemplacyjnie. W PONIEDZIAŁEK zatęsknimy za tym, aby pomarzyć i oderwać się od szarej codzienności, wzrośnie też skłonność do ulegania dekoncentracji. W związku z tym możemy mieć problem ze skupienie się na konkretnym zadaniu. Spróbuj przedłużyć sobie weekend i zajmij się teraz sprawami, które Cię inspirują czy poruszają. Czas sprzyja aktywnościom związanym z muzyką, wodą, zwierzętami lub przyrodą – najlepiej w towarzystwie osób, które lubisz.

 

Najdłuższy dzień i Noc Kupały

We WTOREK przypada przesilenie letnie – o godz. 11.14 Słońce osiągnie najbardziej wysunięty na północ punkt. Dlatego to będzie najdłuższy dzień w roku. Wtorek i ŚRODA przyniosą również zmianę energii i wrażliwości.
Z jednej strony wyraźnie odczuwalna będzie potrzeba bezpieczeństwa i przynależności, z drugiej wstąpi w nas żądza czynu. Teraz poczujemy pragnienie zrobienia czegoś, wzrośnie też skłonność do zachowań impulsywnych i nacechowanych silnymi emocjami. Te dwa dni nie są więc odpowiednie do realizacji zadań, które potrzebują dużej cierpliwości czy opanowania. Osoby szukające odpoczynku i relaksu również nie będą zadowolone. Czas sprzyja działaniom wymagającym osobistego zaangażowania i poświęcenia. Najlepiej poświęcić się tematom, które Cię pasjonują. Dzięki temu nabiorą one rozmachu. Przede wszystkim zadbaj o odpowiednią ilość ruchu!

 

Wenus w Bliźniętach

W CZWARTEK Wenus wejdzie do znaku Bliźniąt. W efekcie na znaczeniu zyskają relacje i kontakty, zapragniemy spotkać się i porozmawiać ze znajomymi. O godzinie 13:57 Księżyc zawita do znaku Byka i do głosu dojdą przyjemności oraz zmysłowe doznania. Szczególnie przybiorą one na sile w PIĄTEK i SOBOTĘ. Dlatego warto znaleźć czas i okazję, żeby razem z innymi świętować, cieszyć się pięknem i przyjemnościami. Uważaj tylko, żeby nie przesadzić.

W NIEDZIELĘ potrzeba zabawy osiągnie apogeum. Korzystaj z pięknych, beztroskich stron życia, flirtuj, zorganizuj grilla albo imprezę. Ciesz się tym, co Cię spotyka, najlepiej w towarzystwie przyjaciół, krewnych lub znajomych.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Valdemaras D, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897