CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.06.Horoskop tygodniowyWenus-Uran, strzała amora 6.–12.6.2022

5 czerwca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/06/Wenus-Uran-strzala-amora.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: Wenus-Uran strzała amora / chwila wytchnienia i przerwa w podróży / tąpniecie na rynkach walutowych, gospodarka zadrży w posadach / odważyć się na eksperyment, wysondować nowe pomysły, podjąć pierwsze konkretne działania / przyjrzeć się faktom, zebrać informacje / zabezpieczyć środki / kreatywne, innowacyjne podejście do wartości / wolność i indywidualność – ich cena oraz konsekwencje

 

Teraz w wielu sferach życia zapanuje nastrój optymizmu. Uwaga skupi się przede wszystkim na przyszłości, realizacji pomysłów czy planów, dalszej strategii działania oraz czekających nas wyzwaniach. Niebagatelną rolę odegrają spostrzeżenia i ustalenia poczynione w ostatnich tygodniach, a także podjęte wtedy decyzje.

Teraz chodzi o zakończenie albo kontynuację tego, co już zostało powiedziane i zrobione. W niektórych przypadkach można będzie na tym coś zbudować, w innych muszą nastąpić korekty i uzupełnienia. Jednocześnie napłyną zupełnie nowe impulsy, ponownie zostaną przetasowane i rozdane karty. Tutaj będzie wymagana kreatywność, gotowość podjęcia ryzyka i eksperymentowania. Warto również wyjść poza swoją strefę komfortu, poza to, co już znane i oswojone, stworzyć siebie na nowo i dokonać reorientacji. Cała sztuka polega na tym, żeby ustalić, o co chodzi w danej dziedzinie, co jest na topie i przyjąć odpowiednią postawę. Zależnie od tematu i horoskopu możemy oczekiwać różnych procesów.

 

Mars-Jowisz-Baran

Z jednej strony nadal istotną rolę odgrywają instynkt przetrwania, duch walki i wola działania, które zostały uaktywnione w ostatnim czasie. Prawdopodobnie wraz z nimi do głosu dojdzie chęć osiągnięcia zamierzonego celu za pomocą wszelkich dostępnych środków. Te energie wprawdzie pozwalają na wielkie osiągnięcia, ale wzmacniają też tendencję do działania na ślepo, postępowania bez względu na możliwe konsekwencje i gwałtownego reagowania na wszystko, co nam nie pasuje.
Na konkretnym poziomie, poza realizacją osobistych zamierzeń, ważne będą też sportowe cele, rozmaite podboje, walka o „wolność” lub zaangażowanie w coś, co uważamy za „słuszne” i „sprawiedliwe”.
Przede wszystkim w tym kontekście uaktywniają się posadowienia w znakach Barana i Skorpiona oraz w pierwszej połowie znaków Raka, Wagi i Koziorożca. Jeśli należysz do tych zodiakalnych wybrańców, to uważaj nie tylko na cele, do których dążysz, ale także na środki i siły, którymi dysponujesz, oraz na „cenę”, którą przyjdzie Ci zapłacić. Zadbaj o odpowiednią ilość ruchu albo poszukaj zadań, które wymagają siły woli oraz skupienia.

 

Wenus-Uran-Merkury-Byk

Bardziej znaczące będą jednak zachodzące równocześnie procesy związane ze «zmianą hierarchii wartości». One zasługują na jeszcze większą uwagę. W tym zakresie w dziedzinach edukacji, komunikacji, handlu, mediów i transportu chodzi o zakończenie negocjacji i procesów, które trwają od końca kwietnia, o konkretne wyniki i ostateczne ustalenia.
Niewykluczone, że kreatywne pomysły, które nie były do tej pory brane pod uwagę, fakty, które nie zostały docenione, a nawet nowe odkrycia wymuszą ponowną ocenę sytuacji.
Jednocześnie w centrum zainteresowania znajdą się sfera finansów, ekonomia, wszelkie roszczenia majątkowe i kwestie bezpieczeństwa oraz zarządzania rozmaitymi zasobami. Tutaj nieoczekiwane wydarzenia i zaskakujące zwroty akcji mogą wywołać spore emocje, otworzyć nowe perspektywy i wymusić ponowne przemyślenie sprawy.
Ważną rolę w tym kontekście odegrają wydarzenia związane z technologiami cyfrowymi lub katastrofy naturalne. Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenia i wydarzenia w tych dziedzinach dostarczą ważnych impulsów do radykalnej zmiany.

 

Wenus-Uran-Byk

Również w relacjach nastąpi swego rodzaju rewolucja. Trzeba teraz znaleźć takie formy współistnienia, które zapewnią jednostce wolność, ale gwarantują też stabilność i bezpieczeństwo związku. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę Byka i Wagi, a także Lwa, Skorpiona I Wodnika. Przede wszystkim chodzi o 17° tych znaków.
Bądźcie pragmatyczni i wierni swoim wartościom, ale jednocześnie gotowi na zmiany, nowe pomysły i eksperymenty. Wtedy zdołacie wykonać decydujący krok naprzód i znaleźć nowy grunt pod stopami. Z drugiej strony, wszyscy, którzy nie potraktują poważnie znaków czasu i zechcą za wszelką cenę zachować status quo, ryzykują, że wydarzenia wymuszą na nich zmianę. Z jakości czasu skorzystają projekty artystyczne i kreatywne, design oraz moda, a także badania technologiczne i naukowe.

Generalnie to, co się w tym tygodniu wydarzy, co zostanie postanowione i zrobione, wyznaczy ważne impulsy na przyszłość. Jednak kolejne tygodnie mogą znacznie spowolnić dotychczasowy impet, wskażą granice możliwości i oraz wymuszą elastyczne podejście do życia. Dopiero wtedy stanie się jasne, co jest prawdziwe i co przetrwa w dłuższej perspektywie.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wzrośnie potrzeba porządku i klarowności. W wielu sprawach chodzi teraz o to, czy i jak można coś konkretnie wprowadzić w życie. O uwagę upomną się również ciało i jego potrzeby. Najlepiej świadomie zajmij się wyjaśnieniem otwartych kwestii, załatw zaległe sprawy albo zaplanuj dalszą strategię działania. Z jakości czasu skorzystają również wszelkiego rodzaju prace porządkowe. To nie jest najlepsza pora na realizację projektów, które wymagają dużego zaangażowania, siły oraz skupienia.

ŚRODA będzie miała charakter przejściowy. Pod wieloma względami nadal chodzi o konkretne, codzienne sprawy. Szczególnie przed południem będą dominować duża wrażliwość oraz silna potrzeba zrozumienia i komunikacji. Jeśli jesteś świadomy i uważny, to możesz wykorzystać jakość czasu, żeby wyjaśnić zaległe kwestie oraz sprawdzić swoje pomysły pod kątem możliwości ich realizacji. Wieczorem nastąpi wyraźna zmiana nastroju.

 

Księżyc w Wadze

CZWARTEK i PIĄTEK to czas związków, umów oraz wszelkiego rodzaju porozumień. W tych dniach zaznaczy się również dążenie do prawa i sprawiedliwości. Poczujemy ogromną potrzebę otwartej wymiany zdań, rozmów prowadzonych jak równy z równym, ale wzrośnie też gotowość do konfrontacji i sporów. Możesz wykorzystać energię tych dni do przeprowadzenia debaty, która już od jakiegoś czasu jest w toku. Rozmawiaj lub pisz o tym, co jest dla Ciebie ważne, przedstaw swoje życzenia i obawy, postaw pytania i bądź gotowy bez uprzedzeń wysłuchać odpowiedzi.
Generalnie czas sprzyja porozumieniu i zawarciu umów z potencjałem na przyszłość. Problematyczna stanie się sytuacja, gdy jedna strona spróbuje wykorzystać drugą lub manipulować nią, albo będzie nieuczciwa. Jednak zbytnia skłonność do kompromisu może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych. Artyści i osoby pracujące twórczo mogą wykorzystać istniejący potencjał dla realizacji swoich projektów.

 

Księżyc w Skorpionie

W czasie WEEKENDU trzeba będzie przejść do rzeczy i nazwać sprawy po imieniu! Teraz wzrośnie emocjonalna intensywność, zechcemy dotrzeć do sedna sprawy, coś zmienić, podjąć decyzję lub ją wymusić. Sytuacja zrobi się gorąca, a nawet niebezpieczna, jeżeli zaangażowane osoby spróbują wykorzystać istniejące zależności, za wszelką cenę utrzymać kontrolę lub władzę, ewentualnie postępować w myśl zasady „wszystko albo nic”.
Jeśli jednak, trwając przy własnym stanowisku i broniąc swoich wartości, uszanują poglądy partnera, to nastąpi ważny przełom. Wykorzystaj jakość czasu, żeby jasno określić, co jest dla Ciebie w życiu ważne. Stań w obronie swoich priorytetów, ale bądź też gotowy pożegnać się z tym, co straciło na znaczeniu lub wartości.
12 czerwca o 00:56 uściśli się koniunkcja Wenus z Uranem, naprzeciwko stanie Księżyc w Skorpionie. W efekcie potencjały tego układu zamanifestują się w sobotę. Związki zostaną wystawione na próbę, na jaw wyjdą romanse albo nagle trafi Was strzała amora. Rzecz szczególnie dotyczy wskazanych na początku posadowień w Byku, Lwie, Skorpionie i Wodniku. Więcej w horoskopie miesięcznym na czerwiec dla tych znaków.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Bart Larue, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897