CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.02Horoskop tygodniowyMerkury/Pluton afera, inwigilacja 7. – 13.2.2022

6 lutego 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/02/Merkury-Pluton-afera.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

Hasła tygodnia: Merkury/Pluton afera, inwigilacja, tabu, ujawnienie tajemnic / działania i decyzje w drodze ku nowym czasom / komunikacja i związki w centrum uwagi / zbadać tło sprawy, zajrzeć za kulisy, zobaczyć drugie dno / z jakości czasu skorzysta każdy, kto będzie gotowy podjąć jednoznaczne decyzje i poważnie się zaangażować

 

Procesy związane z postępem i ruchem do przodu, które zostały uruchomione przed tygodniem, teraz staną się wyraźnie odczuwalne. Przede wszystkim tam, gdzie panował zastój i nie można było osiągnąć niczego konkretnego, w końcu puszczą blokady i będziemy mogli zająć się bieżącymi sprawami.

Horoskopowe układy zaakcentują powagę i skupienie. W najbliższym czasie z łatwością poświęcimy się wybranemu tematowi w sposób zdyscyplinowany, świadomy i skoncentrowany. Oznacza to, że nadszedł czas na podjęcie ostatecznych kroków i decyzji. Jednocześnie możemy opracować konkretne plany na przyszłość. Szanse na ich realizację znacząco wzrosną.

Z astrologicznego punktu widzenia ogólnie czeka nas raczej spokojny tydzień. W zależności od indywidualnego horoskopu poruszone zostaną bardzo różne tematy, będziemy też mieli sporo przestrzeni na samodzielnie wybrane działania, własne rozwiązania i decyzje. Czas sprzyja załatwianiu spraw i kwestii, które do tej pory były zaniedbane lub nie szły do przodu, zwłaszcza w dziedzinie związków, finansów czy innych wartości. Rozmowy oraz negocjacje, które utknęły w martwym punkcie, mogą zostać wznowione, umowy oraz porozumienia mogą zostać zaktualizowane, skonkretyzowane lub potwierdzone. Aktualności nabiorą również tematy, doświadczenia i procesy, które po raz pierwszy pojawiły się pod koniec listopada ubiegłego roku. Tutaj możemy wyciągnąć wnioski i rozstrzygnąć wszelkie otwarte kwestie. Wykorzystajcie ten moment, żeby zamknąć sprawy, w których od dłuższego czasu panuje zastój.
Jeśli idzie o doświadczenia i wydarzenia z okresu Bożego Narodzenia, trzeba jednak jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Wprawdzie tutaj także możemy poczynić istotne spostrzeżenia i wyznaczyć kierunek na przyszłość, ale ostateczne decyzje zapadną dopiero pod koniec lutego.

 

Merkury/Pluton

W sprawach dotyczących komunikacji, mediów, handlu, ruchu i oświaty nadejdzie pora na konkret. W tych dziedzinach trzeba liczyć się z intensywnymi procesami, ustaleniem kursu na przyszłość, a nawet dramatycznym rozwojem wypadków.

Z jednej strony ponownie zostaną podjęte informacje i ustalenia, które przyciągnęły uwagę już na przełomie roku, a związane z nimi decyzje będą zweryfikowane pod kątem trwałości i wykonalności. Jak bumerang może powracać kwestia wyższości oraz znaczenia informacji i wiedzy, pytanie, jakie motywacje i intencje wpłynęły na komunikację. Niewykluczone, że przy okazji na jaw wyjdzie jakaś afera, zostaną ujawnione tajemnice i w efekcie trzeba będzie zrewidować podjęte wcześniej decyzje. Przedmiotem zainteresowania może stać się również ostentacyjne odmówienie rozmowy, próby kontrolowania czy cenzurowania sytuacji.

Poza tym na poziomie osobistym będziemy musieli zadać sobie trudne pytania, wyciągnąć wnioski i podjąć stosowne decyzje. Bądźcie przy tym świadomi, że Wasze słowa, Wasza postawa i Wasze reakcje w dłuższej perspektywie czasu będą miały istotne skutki.
To również dobry tydzień, żeby po prostu odpocząć, przetrawić trudne doświadczenia z przeszłości i zająć się tylko bieżącymi sprawami. Świadomie poświęćcie czas swojemu ciału i rzeczom, które coś dla Was znaczą.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK na pierwszy plan wysunie się potrzeba stabilności i bezpieczeństwa. Nie będziemy jednak narzekać na brak kreatywnych impulsów, zainteresowania nowymi pomysłami czy możliwościami. Oderwijcie się choć na chwilę od codzienności i skorzystajcie z okazji, żeby zająć się tematami i ludźmi, którzy wywołują uśmiech na Waszej twarzy. Czas sprzyja również zadbaniu o ciało oraz bliskie kontakty, omówieniu wspólnych planów i nowych możliwości, które mogą się pojawić. Z działających teraz energii skorzystają też nietypowe sposoby spędzania wolnego czasu lub kreatywne projekty. Należy jednak przestrzegać istniejących ograniczeń.

W ŚRODĘ i CZWARTEK w powietrzu poczujemy powiew wiosny. Teraz do głosu dojdzie tęsknota za lekkością bytu, potrzeba kontaktów i wymiany myśli. W efekcie te dni sprzyjają omówieniu otwartych kwestii i wybadaniu nowych pomysłów. To również doskonała pora na luźne pogawędki i niezobowiązujące flirty. Otwórzcie się na inspirację i cieszcie tym wszystkim, co przyniesie Wam życie. Jednak uwaga na wygórowane oczekiwania lub tendencję do przeforsowania się.

 

Merkury/Pluton – afera, rewelacje…

W PIĄTEK wybije godzina prawdy. Informacje, wiadomości czy rozmaite rewelacje mogą postawić jakąś sprawę w zupełnie nowym świetle, przełamać tabu i zainicjować kolejny etap trwającego procesu. Niewykluczone, że wybuchnie kolejna afera. W najlepszym wypadku w tym dniu uda się dokonać zwrotu lub rozpocząć coś na nowo. Wszystko pod warunkiem, że będziemy otwarci i gotowi podjąć partnerską rozmowę. Niewykluczone jednak, że istniejące napięcia ulegną zaostrzeniu. Jeśli doświadczycie tego osobiście, to postawcie na szczerość i autentyczność, unikajcie prowokacji czy gierek o władzę.

W czasie WEEKENDU na pierwszy plan wysuną się uczucia. Przede wszystkim wzrośnie teraz potrzeba bezpieczeństwa, przynależności i „domu”. Postarajcie się spędzić ten czas z ludźmi, których lubicie. Porozmawiajcie o tym, co Wam leży na sercu i co jest dla Was ważne, o swoich tęsknotach oraz troskach. To również dobra pora, żeby zająć się własnym stanem emocjonalnym lub rodziną. Możecie też przemeblować swój dom w taki sposób, aby sprzyjał Waszemu dobremu samopoczuciu. Sprawy skomplikują się, jeśli spróbujecie wcisnąć innym to, czego sami najbardziej potrzebujecie albo gdy będziecie oczekiwać, że ktoś się Wami zaopiekuje. W takich przypadkach łatwo o frustracje.
Teraz zaczną manifestować się skutki decyzji podjętych w okresie zaćmienia Księżyca z 19 listopada 2021 roku. Powoli wyjdzie na jaw prawdziwe znaczenie podjętych wtedy działań, dokonanych wyborów, ale również zaniedbań i zaniechań. Rzecz szczególnie dotyczy Skorpionów z 18-20 listopada, Byków z 17-19 maja oraz wszystkich osób, które w swoim horoskopie mają obsadę 27°-29° tych znaków.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897