CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.02Horoskop tygodniowyPełnia w Lwie, Wenus-Mars 14. – 20.2.2022

13 lutego 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/02/pelnia-w-Lwie-Walentynki-Wenus-Mars.webp?fit=1200%2C764&ssl=1

Hasła tygodnia: pełnia w Lwie / Walentynki Wenus-Mars / ponownie dokonać oceny aktualnej sytuacji / decyzje dotyczące kolejnych działań / huśtawka nastrojów: między ostrożnością a ufnością, konserwatyzmem a optymizmem, lękiem i poczuciem bezsilności a wiarą w lepsze jutro / otwarte rozmowy, szacunek dla drugiej strony i strategia małych kroczków opłacą się

 

Teraz wkraczamy w dwutygodniowy okres przejściowy. Przede wszystkim chodzi o to, żeby wdrożyć wnioski wyciągnięte z doświadczeń ostatnich tygodni i zakończyć trwające od dłuższego czasu procesy. Z drugiej strony należy podjąć dalsze decyzje, które będą miały decydujący wpływ na przyszłość.
Ze względu na częściowo sprzeczne trendy tych dni może być problem z określeniem jednoznacznego stanowiska i kierunku działania. Dlatego spróbujcie znaleźć równowagę pomiędzy ostrożnością, szacunkiem, jasnym, pragmatycznym podejściem a otwartością i elastycznością w stosunku do nadchodzących zmian.

Pierwszą połowę tygodnia zdominuje jeszcze konserwatywne nastawienie do życia. Punktem odniesienia będą głównie tradycyjne wzorce i struktury. W miarę upływu czasu wzrosną jednak otwartość, zaufanie, wiara w przyszłość, a także współczucie, zrozumienie dla cudzych postaw i gotowość do negocjacji. Równocześnie, jakby podskórnie do głosu dojdą lęki, poczucie bezsilności oraz zagrożenia. Dadzą one o sobie znać na nieuchwytnym poziomie, powodując częściowo instynktowne, irracjonalne reakcje. Jeśli te podprogowe uczucia wymkną się spod kontroli i zdeterminują zachowanie, to trzeba się liczyć z niepowodzeniami – nawet mimo pozytywnego rozwoju sytuacji. W skrajnych przypadkach może nawet dojść do uruchomienia niebezpiecznych lub destrukcyjnych procesów. Na poziomie osobistym w takich momentach lepiej poczekać z działaniem, zatrzymać się i świadomie poświęcić codziennym sprawom.

 

Walentynki Wenus-Mars

Tematycznie na pierwszym planie pozostaną wszelkiego rodzaju związki i formy partnerstwa. W tych sprawach trzeba będzie spojrzeć wstecz i cofnąć się aż do wydarzeń, które miały miejsce od lata ubiegłego roku. Wtedy naszą uwagę absorbowały osobiste interesy, własne dobre samopoczucie, chęć zabawy i zwrócenia na siebie uwagi. Teraz może okazać się, że tamte impulsy nie prowadziły do celu. Trzeba będzie wyciągnąć wnioski z rozwoju sytuacji, przemyśleć własną postawę oraz poczynić przygotowania do nowego startu. W przeciwieństwie do tamtego okresu punkt nacisku przesunie się na zaangażowanie, zdrowy rozsądek, powagę, pragmatyczne rozwiązania, a także dobro wspólne lub interes społeczny. Jednak skłonność do tradycyjnych koncepcji i poglądów, a także dominacja hierarchiczno-autorytarnych idei może również spowodować regres. Miejmy na uwadze, że w kontekście tych procesów nie padnie jeszcze ostatnie słowo. Decyzje i wydarzenia tych dni są raczej pośrednim lub przejściowym etapem. Kolejne kluczowe decyzje zostaną podjęte na początku marca.

 

Merkury w Wodniku

Inaczej sytuacja wygląda w komunikacji, mediach, edukacji, nauce, handlu, podróżach i transporcie. Tutaj można zakończyć trwające od początku stycznia negocjacje i odpowiedzieć na pytania, które wcześniej pozostawały bez odpowiedzi. Wykorzystajcie okazję do nawiązania kontaktów i przeprowadzenia rozmów pozwalających uzyskać jasny obraz sytuacji.

 

Horoskop tygodniowy

Poniedziałkowy poranek zdominują silne, intensywne doznania. Większość z nas poczuje teraz ogromną potrzebę zwrócenia na siebie uwagi i zechce być traktowana poważnie. Jednak tendencja do przyjmowania postawy „wszystko albo nic” lub prowokowania może tylko zaostrzyć istniejące napięcia. Po południu emocje nieco opadną i wzrośnie gotowość wyjścia innym naprzeciw.

 

Pełnia w Lwie

We WTOREK i ŚRODĘ opisane na wstępie procesy osiągną – zarówno na poziomie osobistym, jak i ogólnospołecznym – swoje pierwsze apogeum i punkt zwrotny. Potrzeba bycia dostrzeżonym i potraktowanym poważnie pójdzie w parze z chęcią zwrócenia na siebie uwagi, a także z tendencją do niezobowiązującego sondowania istniejących możliwości. Niewykluczone, że znowu aktualne staną się wydarzenia z lipca minionego roku.
Jeśli zainteresowani będą gotowi na partnerskie spotkania i rozmowy oraz okażą sobie wzajemny szacunek, może zostać wykonany pierwszy krok w nowym kierunku. Jednak sprawy skomplikują się, jeśli osobisty interes czy zraniona duma uniemożliwią znalezienie kreatywnych rozwiązań.
Pełnia w Lwie, która nastąpi w środę wieczorem (godz. 17.56) będzie sprzyjać naświetleniu istniejących problemów. Teraz możemy dokonać jasnej oceny sytuacji, zobaczyć, w czym rzecz i zrozumieć wydarzenia ostatnich dwóch tygodni.
Jeśli te dni poruszą Cię osobiście, to poświęć chwilę, żeby uświadomić sobie swoje nastawienie do życia i zamiary. Zdobyte w ten sposób spostrzeżenia możesz wykorzystać do podjęcia w nadchodzących tygodniach dalszych działań.

W CZWARTEK i PIĄTEK nastrój stanie się bardziej trzeźwy i pragmatyczny, łatwiej poświęcimy się sprawom oczywistym lub konkretnym zadaniom. Wykorzystajcie dostępne energie, aby zadbać o to, co jest dla Was ważne lub podjąć pierwsze kroki w kierunku realizacji życzeń i zamierzeń. Czas sprzyja również działaniom na rzecz zdrowia oraz porządkom. Od piątkowego popołudnia znacznie wzrosną wrażliwość, podatność na zranienie, tęsknota za zrozumieniem i więzią.

 

Piękno i harmonia

WEEKEND upłynie pod znakiem wszelkiego rodzaju związków. Teraz chętnie spotkamy się i porozmawiamy z innymi. Warto wykorzystać okazję, żeby zadbać o stare kontakty lub wyjaśnić otwarte kwestie w związkach.  To również dobra pora na korzystanie z pięknych stron życia, zajęcie się sztuką czy muzyką.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Jon Tyson, Unspash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897