CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.11.Horoskop tygodniowyNów w Skorpionie – eksplozja 1. – 7.11.2021

29 października 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/10/now-w-Skorpionie.jpg?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: nów w Skorpionie – eksplozja niezadowolenia / obsesja władzy vs bunt / horoskop listopad Skorpion / horoskop roczny 2022 Skorpion / reforma, rebelia czy rewolucja? / w drodze ku nowym czasom: przełom czy zapaść? / nowe spostrzeżenia dotyczące aktualnej sytuacji / siła idei, słów i informacji / nowoczesne technologie i wyniki naukowych badań wystawione na próbę

 

Najbliższy tydzień przyniesie ważne wydarzenia, które zadecydują o dalszej przyszłości. To, co teraz nastąpi, dostarczy nam istotnych impulsów do działania. W nadchodzących dniach dokonamy zasadniczych wyborów, które rozstrzygną o dalszym biegu wypadków.

 

Znak Skorpiona vs Uran

Emocjonalna intensywność, którą już odczuwamy, wzrośnie jeszcze bardziej, podobnie jak dążenie do autentyczności, klarowności i wiążących zobowiązań. Poza tym wyraźnie zarysuje się skłonność do fiksacji, upartego trwania przy własnych wyobrażeniach czy oczekiwaniach, stawiania spraw na ostrzu noża, do wyborów «albo/albo» ewentualnie: «wszystko albo nic». Jednocześnie poczujemy wielką potrzebę wolności, niezależności i indywidualności. W efekcie energetyczna mieszanka, która powstanie, może wywołać potężne zmiany i uruchomić ważne procesy. Wykorzystanie jej w konstruktywny sposób nie będzie jednak łatwe.

 

Znak Skorpiona cechy

W najlepszym razie zdołamy spożytkować dostępny teraz potencjał, żeby poradzić sobie z trudną sytuacją i znaleźć wyjście z kryzysu. Poza tym jakość czasu sprzyja szukaniu oryginalnych rozwiązań dla istniejących problemów. Niewykluczone, że zostaną wprowadzone reformy, które od dłuższego czasu czekają na swoją realizację, nastąpi przełomowe otwarcie i odnowienie czegoś.
Możliwy jest także inny, mniej optymistyczny scenariusz. Uwolnione teraz potężne energie zostaną zaangażowane w sprzeciw wobec rządzących, w działania buntownicze i rewolucyjne. Niewykluczone, że nagłe wydarzenia i zwroty akcji zakwestionują istniejące struktury władzy i wymuszą zmianę sposobu myślenia. W tym kontekście niebagatelną rolę odegrają nowe informacje, ujawnione prawdy albo zmanipulowane informacje. Zwróćcie uwagę: z jednej strony zawsze będzie chodzić o władzę i kontrolowanie sytuacji, z drugiej o sprzeciw albo posłuszeństwo.

Na konkretnym poziomie w centrum uwagi znajdą się różne systemy sprawowania rządów i władzy, ich reprezentanci oraz przeciwnicy. Przy tym zostaną wystawione na próbę demokratyczne i gospodarcze systemy, związane z nimi ideologie czy postawy. Nagłe incydenty mogą pokazać, że dotychczasowy kurs nie prowadzi do upragnionego celu, dlatego pilnie potrzebna jest zmiana.
W trwających od dłuższego czasu negocjacjach może teraz nastąpić przełom albo dojdzie do zerwania rozmów.
Jeżeli zainteresowani okażą sobie należny szacunek, będą otwarci na zmiany i niekonwencjonalne pomysły, zostaną osiągnięte zdumiewająco konstruktywne rezultaty. Efekty takich rozmów będą drogowskazem w kierunku przyszłości.

 

Czas Skorpiona cechy

Gorzej, jeśli dojdzie do zderzenia roszczeń związanych z władzą, posiadaniem i kontrolowaniem albo jedna ze stron będzie reprezentować niewzruszone stanowisko ideologiczne. Prawdopodobnie w takim przypadku nastąpi eskalacja konfliktu, a jej skutki będą dalece destrukcyjne. Dodatkowo sporą sensację wywołają ujawnione teraz informacje, skandale bądź zjawiska przyrodnicze.

Również w życiu wielu z nas pojawią się ważne impulsy i konieczność podjęcia istotnych decyzji. Szczególnie dotyczy to urodzonych w tym czasie oraz osób, które w swoich horoskopach mają obsadę Byka, Lwa, Skorpiona, Koziorożca i Wodnika. Zainteresowanych odsyłam do horoskop listopad 2022. Pora dokonać podsumowania mijającego roku. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy obrana przez Was droga i Wasza postawa wciąż są aktualne, spójne i faktycznie prowadzą Was do celu. Weźcie pod uwagę nowe informacje, a w razie potrzeby – zmieńcie kierunek. Pozostańcie jednak wierni temu, co w głębi duszy jest dla Was ważne. Jeśli to Wam się uda, wtedy zyskacie dostatecznie dużą siłę, aby pokonać przeszkody i zrobić ważny krok naprzód w swojej podróży przez życie.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK wzrośnie tęsknota za klarownością oraz potrzeba porządku. Czas sprzyja nadrobieniu zaległości, sprzątaniu i wyjaśnieniu otwartych kwestii. Jeśli jesteście gotowi spojrzeć prawdzie prosto w oczy, to możecie teraz poruszyć nawet najtrudniejsze kwestie i znaleźć kompromisowe rozwiązanie problemów.

We WTOREK i ŚRODĘ na pierwszy plan wysuną się związki, negocjacje, a także kwestie prawne. Gotowość do podjęcia rozmów i negocjacji oraz znalezienia wspólnego mianownika pozwoli osiągnąć przełom w kwestiach, które pozostają aktualne od września. Brońcie tego, co jest dla Was ważne, a w innych sprawach bądźcie gotowi iść na kompromis. Unikajcie jednak prowokacyjnych zachowań i powściągnijcie skłonność do reagowania na zasadzie wszystko albo nic.

 

Nów w Skorpionie – eksplozja niezadowolenia

W CZWARTEK pogłębi się emocjonalna intensywność. Teraz zapragniemy dotrzeć do sedna, nasili się też skłonność do upartego obstawania przy swoim. W efekcie znaczenia nabiorą opisane na wstępie tematy. W ciągu dnia wzrośnie napięcie. Nów, który nastąpi późnym wieczorem (22.14) dostarczy ważnych impulsów do działania.
Zainteresowani więcej informacji znajdą w horoskop miesięczny na listopad Skorpion. Ogólnie Skorpion będzie jednym z głównych bohaterów przyszłego roku. Na ten znak obok Byka, Lwa i Wodnika wpływają obecnie Saturn i Uran oraz zaćmienia. To dość wybuchowa mieszanka. Więcej w horoskop roczny 2022 Skorpion.

W PIĄTEK wzmiankowane wcześniej procesy osiągną swoje apogeum i punkt zwrotny. Informacje, doświadczenia i wydarzenia tego dnia w wielu dziedzinach wyznaczą kierunek na przyszłość. Liczcie się z nieoczekiwanymi zajściami i nagłymi zmianami.

WEEKEND upłynie pod znakiem przepracowania i uporządkowania tematów poprzednich dni. Generalnie chodzi o to, żeby dokonać przesunięcia priorytetów. Teraz wzrośnie potrzeba zrozumienia oraz znalezienia sensu. Pojawi się też skłonność do interpretowania doświadczeń przez pryzmat własnych poglądów. Jeśli zdołacie zobaczyć to, co zaszło w szerszym kontekście, a także wziąć pod uwagę inne punkty widzenia, to spojrzycie na sprawy z zupełnie nowej perspektywy.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Jamie Street, Unsplash
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897