CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.10.Horoskop tygodniowyWielki mur – granice, ograniczenia 25.10 – 1.11.2021

24 października 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/10/mur-na-granicy.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

hasła tygodnia: wielki mur – granice i ograniczenia / czas próby / przywódcy w opałach / weryfikacja autorytetów / co jest myśleniem życzeniowym albo obawą, a co konkretną rzeczywistością? / / dokonać wyboru / wyciągnąć lekcję z wcześniejszych doświadczeń oraz pozyskanych informacji / rozważyć dostępne opcje i możliwości, a także istniejące ograniczenia i przeszkody / wyciągnąć wnioski / poszukać sojuszników / seksualność, intensywność, namiętność

 

Z astrologicznego punktu będzie teraz nieco spokojniej. Po konfliktach, napięciach i kryzysach minionych tygodni rozpoczyna się faza przepracowania poczynionych doświadczeń i wyciągnięcia lekcji. Czas skoncentrować się również na opracowaniu dalszej strategii działania.

 

Czas Skorpiona

Rośnie potrzeba autentyczności, jednoznaczności, wiarygodności i gotowości do podjęcia wiążących zobowiązań. Poza tym czas sprzyja wyjaśnieniu otwartych kwestii. W trakcie rozmów i negocjacji pora rozważyć różne stanowiska i opcje, a potem dokonać świadomego wyboru. Teraz nie chodzi o swobodną wymianę informacji i wyważenie interesów czy wstępne ustalenia. To, co w tych dniach zostanie powiedziane i uczynione stworzy solidne podstawy do ostatecznych ustaleń i zadecyduje o kierunku dalszego rozwoju wypadków.

 

Optymalna strategia

Najlepiej poradzą sobie osoby, które są gotowe spojrzeć faktom prosto w oczy, bez uprzedzeń zobaczyć, w czym rzecz. Nie bójcie się trudnych pytań ani nieprzyjemnych wniosków.
Możecie teraz ujrzeć zachodzące zmiany w szerszym kontekście, dostrzec głębszą motywację, która stoi za określonym zachowaniem albo kulisy jakiegoś procesu. Dzięki temu lepiej zrozumiecie istniejącą sytuację. Poza tym każdy, kto w trudnej chwili zachowa się rzeczowo, z szacunkiem i autentycznie, stworzy solidne podstawy pod znalezienie konstruktywnych rozwiązań i decyzji.
Gorzej, jeśli zabraknie otwartości i gotowości do uczciwej konfrontacji. Sytuacja będzie również nieprzyjemna, jeżeli gwałtownie wyładują się nagromadzone w poprzednich tygodniach frustracje.

 

Wartości finansowe i moralne

Na konkretnym poziomie początkowo dominować będą wartości i związki. Wartości materialne, czyli finanse, ale również moralne i etyczne. Tutaj chodzi o wizje, nadzieje i pragnienia, ale także lęki i obawy, które zamanifestowały się już wiosną tego roku. Teraz zobaczymy ich owoce. Stanie się jasne, co się spełniło i ma potencjał rozwojowy, a z czym trzeba się pożegnać. Dotyczy to zarówno sfery indywidualnej, jak również sojuszy międzynarodowych – prawnych, finansowych i gospodarczych politycznych.

Poza tym w trakcie tygodnia w centrum uwagi ponownie znajdą się przywódcy. Również w tym przypadku trzeba będzie spojrzeć wstecz – głównie cofnąć się do stycznia i lutego. Wrócimy do decyzji, zadań oraz ról, jakie wtedy podjęli. Poza pytaniem o skutki ówczesnych wyborów, zostaną również zweryfikowane ich kompetencje, cele oraz motywacja do działania. Może stanie się jasne, że przekroczyli granice przyzwoitości i swoich możliwości.
W przypadku innych osób trzeba będzie zastanowić się, w jakim stopniu odgrywana przez nich rola jest jeszcze spójna, a dana osoba może dźwigać jej ciężar. Kolejna grupa natrafi na wieki mur, które okaże się niemożliwy do pokonania. Poczynione w tym kontekście doświadczenia i podjęte teraz decyzje odegrają istotną rolę w procesie zmiany, który nastąpi już za tydzień.

 

Dotrzeć do sedna

Poszukajcie teraz okazji do przeprowadzenia dogłębnych badań, dociekań i wyjaśnienia otwartych kwestii. Jeśli pojawią się trudności, Wasze plany albo pozycja zostaną zakwestionowane, to odpowiedzcie sobie na pytanie, co tak naprawdę jest dla Was ważne? W co jesteście gotowi zaangażować się całym sobą? Co przestało już do Was pasować? W życiu codziennym jakość czasu sprzyja pracom porządkowym oraz odpoczynkowi.
Jeżeli wyrośnie przed Wami wielki mur, to pokonajcie go sprytem, walka wręcz nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK wzrośnie potrzeba rozmów oraz kontaktów. Nie zabraknie nam teraz wyobraźni ani inspiracji. To dobra pora na wyjaśnienie otwartych kwestii. Warto też porozmawiać z innymi o swoich ukrytych pragnieniach albo ważnym dla siebie projekcie. Jeśli będziecie otwarci, to dowiecie się rzeczy, które wyjdą na dobre Waszym planom. Możecie też celebrować lekkość bytu – po prostu cieszyć się z życia.

WTOREK i ŚRODĘ zdominują uczucia. Teraz wzrosną potrzeby przynależności i więzi, będziemy też bardziej wrażliwi. Najlepiej zorganizujcie coś z ludźmi, których lubicie. Warto też spędzić trochę czasu na łonie natury i po prostu pomarzyć. Ponadto z działających energii skorzystają działania twórcze i kreatywne. Natomiast nie jest to najlepsza pora na prace wymagające wewnętrznego dystansu i obiektywnej oceny.

 

Wielki mur

W CZWARTEK i w PIĄTEK wzrośnie chęć życia, gier, zabaw i rozrywek. Jednocześnie zapragniemy być docenieni, szanowani i poważani. Najlepiej zajmijcie sprawami, które dają Wam radość i satysfakcję. Bądźcie jednak gotowi uszanować granice własne oraz cudze. Jeśli przed Wami wyrośnie wielki mur, to pokonajcie go sprytem, a nie siłą. Powściągnijcie też skłonność do egoistycznego folgowania swoim impulsom i potrzebom oraz reagowania uporem czy buntem na każde ograniczenie.
Ostatnie „spotkanie” Słońca z Saturnem miało miejsce 2 sierpnia. Jeżeli zainicjowaliście wtedy jakiś projekt, zostanie on teraz wystawiony na próbę. Również Byki, Lwy, Skorpiony i Wodniki muszą liczyć się z przeszkodami. Szczegóły w horoskopie miesięcznym na październik.

 

Intensywność

W czasie WEEKENDU zrobi się bardziej poważnie. Jeszcze w sobotni poranek możemy odczuwać ogromną radość życia, jednak w trakcie dnia na znaczeniu zyskają inne sprawy. Naszą uwagę coraz bardziej będą przykuwać problemy dnia codziennego i szara rzeczywistość, związane z nią zadania, trudności oraz ograniczenia.
Wykorzystajmy ten czas, żeby sprawdzić, w jakim stopniu sytuacja życiowa odpowiada naszej prawdziwej naturze. Bądźcie gotowi poważnie zaangażować się w to, co jest spójne i prawdziwe. To również pora na nadrobieniu zaległości i porządki. Poza tym warto teraz zrobić coś dobrego dla swojego ciała i zdrowia.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Jamie Street, Unsplash
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897