CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.08Horoskop tygodniowySypnie niespodziankami 2. – 8.8.2021

1 sierpnia 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/Uran-znak-Wodnika.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

hasła tygodnia: sypnie niespodziankami / utrudnienia, blokady, kłody pod nogi / w drodze do nowego świata – następny przystanek / wyznaczyć kierunek na przyszłość / dostrzec istniejące granice / pokonać przeszkody i poszukać nowych, kreatywnych rozwiązań / otwartość i elastyczność opłacą się

 

Konstelacje tego tygodnia zaserwują nam szczególną mieszankę energetyczną. Przede wszystkim na pierwszy plan wysunie się spora dawka pewności siebie i radości życia. Będą im towarzyszyć kreatywne impulsy i ochota na zabawę. Nie zabraknie również ostrożności, uważności oraz wyczulenia na codzienne potrzeby. Niewątpliwie taka kombinacja wzmocni zdolność realizowania pomysłów, wizji czy inspiracji. Każdy, kto zechce to wykorzystać, może przygotować się na twórczy, bardzo produktywny tydzień.

Najbliższe dni będą mniej radosne dla osób, które kierują się głównie przyjemnością i pragną używać życia oraz wolności bez względu na wszystko. Jakość czasu nie sprzyja też ludziom strachliwym ani szukającym dziury w całym. Dla nich zachowanie drugiego człowieka będzie irytujące lub przeszkadzające.

 

Czas zebrać owoce pracy

Pierwsza połowa tygodnia postawi nas przed koniecznością określenia własnej pozycji. Przy tym chodzi o to, żeby jeszcze raz przyjrzeć się projektom, które wystartowały w styczniu, a także w kwietniu i maju albo przedsięwzięciom i planom z tego okresu. Czas sprawdzić, co z nich wynikło. Niektórzy zobaczą, że warto było zaangażować wszystkie siły i zadać sobie trochę trudu, aby pokonać ważny etap. Z kolei inni powinni uznać, że osiągnęli granice możliwości i muszą dalej pracować z tym, co już mają. W trzecim przypadku wyjdzie na jaw, że obrana droga prowadziła w ślepą uliczkę.

Również inicjatorzy projektów i przywódcy zostaną skonfrontowani z owocami swojej pracy. Na pewno niektórzy będą cieszyć się z uzyskanych osiągnięć. Inni muszą wyciągnąć stosowne konsekwencje bądź stawić czoło słabościom czy wadom, jakie teraz wyjdą na jaw.
Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji, to bądźcie gotowi zaakceptować i uszanować wszelkie rezultaty, niezależnie od ich charakteru. Potem możecie dalej na tym budować, wyznaczyć kierunek dla następnego etapu albo rozważyć kolejne posunięcie. Na pierwszy plan wysunie się dążenie do indywidualności, wolności i niezależności. Warto zdobyć się na odwagę, aby pójść nową drogą. Niektórzy zdołają uwolnić się od starych wzorców i uzależnień. W tym kontekście może jednak powracać kwestia odpowiedzialności za skutki podjętych działań.

 

SILNE PORUSZENIE

Zgodnie z innym odpowiednikiem w centrum uwagi znajdą się również naukowe badania, nowoczesne technologie, świat cyfrowy – związane z tym możliwości oraz niebezpieczeństwa. W tych dziedzinach przede wszystkim w kontekście komunikacji, mediów, przyrody lub zdrowia nagłe zdarzenia czy informacje wywołają wzburzenie albo zamęt. Prawdopodobnie nastąpi też decydujący przełom. W najlepszym przypadku stara, tradycyjna wiedza zostanie połączona z nowoczesnymi zdobyczami techniki. W efekcie ujrzymy zupełnie nowe podejście do wyzwań współczesności.

 

TYDZIEŃ W SZCZEGÓLE – UTRUDNIENIA

W PONIEDZIAŁEK możemy mieć problem z podjęciem działania i aktywnością. Rano będziemy odczuwać silną potrzebę zabezpieczenia. Jednocześnie utrudnienia mogą blokować nam drogę, a roszczenia i naciski – wywierać presję. Przede wszystkim zostanie teraz przetestowana silna wola, dyscyplina i wytrwałość przywódców oraz autorytetów. W związku z tym warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcemy, co jest dla nas ważne i istotne. Potem bądźmy gotowi zaangażować się w to i bronić sprawy. Jeżeli uwzględnicie istniejące uwarunkowania, to mimo przeszkód możecie liczyć na spore sukcesy. Osoby, które niechętnie przestrzegają zasad i reguł, mogą mieć problemy.

Już po południu da o sobie znać potrzeba rozmów. W efekcie WTOREK i ŚRODA upłyną pod znakiem kontaktów, spotkań oraz dyskusji. Poczujemy ogromną radość z zabawy z przyjaciółmi, chętnie porozmawiamy o różnych sprawach, a także poszukamy inspiracji. Jednocześnie pojawi się wiele możliwości, aby wspólnie z innymi przetestować nietypowe pomysły pod kątem ich przydatności w życiu codziennym oraz możliwości realizacyjnych. Niewykluczone, że nastąpi tutaj wielki sukces albo duży przełom. Uwaga, nasili się teraz tendencja do tego, żeby z czystej przekory ignorować dobre okazje.

 

Nów – sypnie niespodziankami

W CZWARTEK i PIĄTEK dynamika poprzednich dni nieco opadnie. Teraz wzrośnie potrzeba wspólnoty i przynależności. Czas sprzyja spotkaniom z bliskimi, najlepiej w jakimś ładnym miejscu, przy okazji, która pozwoli zregenerować się naszej duszy albo zrobić dla siebie coś dobrego. Z jakości czasu skorzystają odpoczynek na łonie natury, dobre jedzenie, wellness oraz wszelkie działania służące upiększeniu własnego domu.

Podczas WEEKENDU życie znowu nabierze tempa. Sypnie niespodziankami! Poczujemy żądzę przygód oraz ochotę na eksperymenty, będzie im towarzyszyć silna potrzeba uwagi i poważania, a także skłonność do podejmowania spontanicznych decyzji pod wpływem chwili i impulsu.
W najlepszym razie potężna twórcza energia, która zostanie teraz uwolniona, pozwoli nam doprowadzić do końca jakiś ważny projekt. Jakości czasu odpowiadają też imprezy. Gorzej, jeśli chęć realizacji własnych pomysłów i w ten sposób zwrócenia na siebie uwagi zamieni się w egoizm albo narcyzm, a duch optymizmu w ducha rebelii przeciwko wszystkiemu co jest «normalne» albo «zwykłe». Osoby szukające spokoju muszą liczyć się z nagłymi zwrotami akcji i zakłóceniami. W niedzielę o 15:49 nastąpi nów. To dobry moment na przełom albo zapoczątkowanie czegoś nowego. Dajcie upust swoim kreatywnym impulsom, uszanujcie jednak istniejące ograniczenia, wolność i potrzeby innych. Wtedy zdołacie najlepiej wykorzystać dostępny potencjał. Lwom, Bykom, Wodnikom i Skorpionom z połowy znaków (15°) sypnie niespodziankami. W powietrzu wiszą zmiany!

 

autorka: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897