CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.07.Horoskop tygodniowyNów Księżyca w Raku 1.-7.7.2024

30 czerwca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/06/24-7-1-now-Ksiezyca-w-raku-wellness.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

nów Księżyca w Raku / wellness, dobre samopoczucie, komfort / reorientacja, na rozdrożu: stare wzorce czy nowe zachowania / szukając głębszej prawdy warto zakwestionować pozorne pewniki oraz zbadać tło sprawy / co, kiedy wątpliwości podważają zaufanie do siebie i innych / spokój, cierpliwość i pragmatyczne podejście otworzą niejedne drzwi

 

Konstelacje nadchodzącego tygodnia zawierają w sobie ogromny potencjał. Początkowo skoncentrujemy się na kwestiach bezpieczeństwa, ochrony, na dobrym samopoczuciu i wygodzie. Istotną rolę odegrają też sprawy domowe i rodzinne. Jednocześnie trzeba będzie dokonać retrospekcji i przyjrzeć się wydarzeniom ostatnich trzech miesięcy. Zobacz i podsumuj to, co tak naprawdę zaszło. Wiele osób powinno też dokonać oceny aktualnej sytuacji.

 

Wellness

Początek tygodnia ogólnie sprzyja jednak odpoczynkowi. Można teraz wziąć głębszy oddech i naładować baterie.  To dobra pora, żeby zredukować bieg, zrobić sobie przerwę, skupić się na konstruktywnych tematach, rzeczach i ludziach z najbliższego otoczenia. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie formy aktywności związane z domem oraz rodziną. Pierwsza połowa tygodnia nie sprzyja natomiast projektom wymagającym inicjatywy i dynamiki.

 

Napięcie

Z czasem napięcie wzrośnie i trzeba będzie przemyśleć zmianę kierunku. Wydarzenia, doświadczenia bądź decyzje z drugiej połowy tygodnia dostarczą nam ważnych impulsów do działania, wyznaczając kurs na przyszłość. Wiele osób stanie przed koniecznością podjęcia decyzji, czy kontynuować stare ścieżki i nawyki, czy też wybrać nowe rozwiązania. W pierwszym przypadku na dłuższą metę grożą frustracje i niepowodzenia. Druga opcja wymaga odwagi, zaufania i przezwyciężenia wewnętrznego lub zewnętrznego oporu, ale potem drzwi otworzą się i zobaczymy nowe możliwości.
Pamiętaj – nie nadszedł jeszcze czas na podjęcie szerszych, ostatecznych działań. Kolejne dwa tygodnie przyniosą dalsze, niekiedy decydujące doświadczenia.

 

Problematyczna komunikacja

Przede wszystkim nacisk zostanie teraz położony na komunikację, media, podróże i transport. Prawdopodobnie rozmaite prowokacje, rewelacje i skandale wywołają w tych obszarach spore poruszenie. Uwagę przykują też incydenty związane z kontrolą bądź manipulacją informacjami. W nowym świetle ujrzymy związane z tym wydarzenia z lutego lub maja.
Bądź wierny sobie, swoim wartościom i priorytetom, w razie potrzeby stań w ich obronie. Poza tym przy każdej okazji zadawaj sobie pytanie, o co Ci tak naprawdę chodzi. Jakość czasu sprzyja też wnikliwym badaniom oraz zbieraniu informacji.

 

Związki

Druga połowa tygodnia na pierwszy plan wysunie kwestie dotyczące relacji, wartości oraz bezpieczeństwa. W tym kontekście mogą nastąpić frustrujące, bolesne doświadczenia, sytuacje, dla których nie ma prostego, jasnego rozwiązania, w których w najlepszym razie chodzi o pogodzenie się z czymś i jak najlepsze wykorzystanie istniejącego stanu rzeczy. Niewykluczone, że bieżące wydarzenia odnowią stare rany, straty lub urazy. Jeżeli zdołasz powstrzymać gwałtowną reakcję (złość, ucieczka, walka, rozpacz) i zaakceptować to, co jest, bez żadnych „jeśli” lub „ale”, to ujrzysz światełko w tunelu, nowe możliwości. Wtedy nastąpią też przebaczenie i uzdrowienie. Nie podejmuj żadnych pochopnych decyzji, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje osobiste, roszczenia majątkowe lub pieniądze! Weekendowy nów Księżyca w Raku sprzyja podsumowaniom ostatnich dwóch tygodni.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK ogólnie będzie panował spokojny, pokojowy nastrój. Naszą uwagę przykują rzeczy i doświadczenia obiecujące przyjemność, bezpieczeństwo oraz stabilność. Wykorzystaj te dni na realizację projektów, które służą poprawie Twojego samopoczucia. Jakości czasu odpowiada wszystko, co cieszy zmysły, wellness, a także czas spędzony na łonie natury.

ŚRODĘ i CZWARTEK zdominują kontakty i wszelkiego rodzaju informacje. W tych dniach wyraźnie wzrosną potrzeba komunikacji i wymiany myśli, a także intensywność doznań, chęć dotarcia do sedna tematu i odkrycia tego, co niejawne. Dlatego należy spodziewać się gorących, żarliwych dyskusji. Możliwe są również groźby i próby manipulacji. Najlepiej unikaj teraz wypowiedzi i działań, których później możesz żałować. Okiełznaj też skłonność do prowokacyjnych wypowiedzi lub gestów.

W PIĄTEK i SOBOTĘ na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju uczucia. Prawdopodobnie poczujemy teraz ogromną potrzebę wspólnoty i bliskości oraz chęć zrobienia czegoś razem z innymi. Znacząco wzrośnie też poziom wrażliwości, a wraz z nim tendencja do gwałtownych reakcji nawet na pozorne błahostki. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, to spróbuj znaleźć dystans do sprawy. Zrób sobie przerwę, aby spokojnie przemyśleć bieg zdarzeń i dalszą strategię działania. Jeśli zamiast tego będziesz się tłumaczyć i szukać wyjaśnień, to tylko ryzykujesz pogorszenie sytuacji.

 

Nów Księżyca w Raku

Nów Księżyca w nocy z soboty na niedzielę (godz. 0.57) i towarzyszące mu aspekty zapowiadają napływ ważnych impulsów. W efekcie zapadną też istotne decyzje. Jeśli oprócz starych wzorców i historii, które zostały aktywowane, umiejętnie wykorzystasz nowe szanse, to masz szansę wykonać milowy krok naprzód.

W NIEDZIELĘ nastrój ulegnie zmianie. Teraz powrócą radość życia i chęć zabawy. Najlepiej po prostu ciesz się tym, co ten dzień ma Ci do zaoferowania.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Orva Studio, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897