CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.06.Horoskop tygodniowyPride in the Name of Love 24.-30.6.2024

23 czerwca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/06/24-6-24-Pride-in-the-name-of-love.webp?fit=1200%2C755&ssl=1

Pride in the Name of Love – Lilith w Wadze / zatrzymanie – uznanie osiągnięć, ale także rozpoznanie ograniczeń, słabości i problemów; odkryć niewykorzystany potencjał i nowe możliwości; dokonać wyboru i znaleźć rozwiązania / uważne, oparte na współpracy działanie zapewni bezpieczeństwo, umożliwi postęp, wskaże nieoczekiwane wyjście z trudnej sytuacji

 

W tym tygodniu nadal będzie zachodzić proces zmiany energii wiodących. Ogólnie tempo ulegnie spowolnieniu, wzrośnie skłonność do komfortowego samopoczucia i wygodnego urządzenia się w życiu. Dlatego możemy mniej lub bardziej świadomie obstawać przy tym, co swojskie oraz dobrze znane. W niektórych obszarach trwające procesy i rozwój zostaną nawet pozornie zatrzymane. Poza tym na jaw wyjdą istniejące słabości, niepewność czy rozmaite obawy. Przede wszystkim stanie się jasne, że w wielu przedsięwzięciach osiągnięto granice możliwości.
Jednak pomimo pozornego braku dynamiki sporo będzie się działo. Prawdopodobne są subtelne, początkowo ledwo zauważalne transformacje, nowe perspektywy i zmiany kierunku, ale również nieoczekiwane, nagłe, a nawet dramatyczne zwroty akcji. W tym samym czasie mogą otworzyć się wcześniej ukryte drzwi, zobaczymy niewykorzystane zasoby i możliwości. Dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte. Bądź uważny i rób sobie częste przerwy na refleksję, żeby zobaczyć, co jest ważne, istotne i możliwe.

 

Zatrzymanie

Przede wszystkim poświęć dostatecznie dużo czasu na spokojne przeanalizowanie sytuacji. Potem wybierz strategię działania. Dzięki temu zdołasz wpłynąć na dalszy bieg zdarzeń, znaleźć wsparcie i sojuszników. Każdy, kto zechce przyspieszyć lub coś za wszelką cenę przeforsować, musi liczyć się z frustracjami, niepowodzeniami lub innymi nieprzyjemnymi skutkami.
Prawdopodobnie na pierwszy plan wysuną się kwestie bezpieczeństwa, przynależności, żywności, ochrony, rodziny i domu oraz wykorzystania dostępnych zasobów. W tym kontekście wyraźnie zobaczymy sprawczą moc zbiorowych zachowań i działań, a także związane z nimi możliwości. Nadal sporo uwagi może przyciągać potęga natury oraz wody pod każdą postacią.

 

Pride in the Name of Love

Dodatkowo w piątek ogromnego znaczenia nabiorą kwestie równości i sprawiedliwości we wszelkiego rodzaju związkach. Niewykluczone, że zostaną teraz przełamane tabu albo naruszone istniejące zakazy. Jednocześnie doświadczenia i incydenty ukażą ogromny wpływ wewnętrznych postaw (pragnień, obaw) na środowisko i wydarzenia. 29 czerwca Lilith wejdzie do znaku Wagi – Pride in the Name of Love.

 

Dom

Jakość czasu sprzyja temu, aby zająć się kwestią mieszkania, poprawą swojego samopoczucia oraz bliskimi. Niewykluczone, że w tym kontekście dojdzie też do trudnych doświadczeń i wyzwań. Wtedy spróbuj odróżnić rzeczy naprawdę istotne i niezbędne od błahych, nieużywanych czy przeszkadzających. Jeśli będziesz czujny, spojrzysz prawdzie prosto w oczy i dostrzeżesz istniejące ograniczenia oraz możliwości, to znajdziesz wsparcie. W przeciwnym razie o dalszym biegu wypadków zadecydują inni lub los.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominuje potrzeba wspólnoty oraz dialogu z ludźmi o podobnych poglądach. Najlepiej omów teraz swoje pomysły oraz poszukaj sojuszników. Powściągnij jednak skłonność do ideologicznych kłótni, nie upieraj się przy swoich koncepcjach czy teoriach. Jeśli uwzględnisz inny punkt widzenia, to łatwo znajdziesz kreatywne rozwiązania.

W ŚRODĘ i CZWARTEK wzrosną wrażliwość oraz podatność na zranienie. Dodatkowo poczujemy tęsknotę za miłością, pięknem, zrozumieniem i więzią z innymi ludźmi. Jednocześnie może być trudno o motywację do działania. Najlepiej znajdź czas i okazję, aby na chwilę uciec od codziennego zgiełku, spotkać się z ludźmi, których lubisz i / lub popracować nad projektami, które Cię inspirują. Z jakości czasu skorzystają działania związane z muzyką, duchowością lub mistyką, a także aktywność na łonie natury, w wodzie lub nad wodą.

 

Pride

Od PIĄTKU zapomnij o spokoju. Z jednej strony wzrośnie chęć działania i może nas rozpierać żądza czynu. Jednocześnie trzeba będzie poradzić sobie z różnymi, często trudnymi doświadczeniami i sytuacjami. Niepewność, fatalne incydenty i nieoczekiwane wydarzenia sprawią, że zdasz sobie sprawę z własnych słabości i ograniczeń.

WEEKEND boleśnie uzmysłowi nam, że czasami, nawet najlepsze chęci, wola czy „właściwe” zachowanie nie wystarczą, aby zrealizować coś zgodnie z planem. W takich momentach najlepiej powstrzymaj się przed wyciągnięciem pochopnych wniosków i podjęciem działań. Zamiast tego poświęć czas na zrozumienie sytuacji, własnego zachowania i swoich reakcji. Wtedy możliwe będzie uzdrowienie i osiągnięcie przełomu. Upewnij się, że masz dostatecznie dużą przestrzeń na wyładowanie stłumionej energii. Traktuj siebie i innych z ostrożnością i rozwagą!

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Yoav Hornung Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897