CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.07.Horoskop tygodniowyNapięcie w związku 8.-14.7.2024

7 lipca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/07/24-7-8-Napiecie-w-zwiazku.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

napięcie w związku – wyzwania, konfrontacje, szantaże, manipulacje – czy wszystkie metody są dozwolone? czy cel uświęca środki? kontrola za wszelką cenę / następstwa, przerywnik i przygotowanie do podjęcia kolejnych działań / przetrawić doświadczenia / znaleźć stabilność i wsparcie / pielęgnowanie więzi rodzinnych, kontaktów i relacji / radość z małych przyjemności / relacje i wartości poddane próbie / co jest prawdziwe, rzeczywiste i żywe? / co należy zmienić i odnowić?

 

Podobnie jak w zeszłym tygodniu teraz również będzie zachodzić energetyczna ewolucja. Pierwsza połowa tygodnia upłynie stosunkowo spokojnie. Uwaga skupi się głównie na przyjemnych, radosnych aspektach życia. To dobry czas na odreagowanie minionych stresów i wyzwań oraz naładowanie wewnętrznych baterii.

Przede wszystkim pora zająć się tematami, które sprzyjają dobremu samopoczuciu i zabawie. Skorzystaj z okazji, żeby nawiązać kontakty towarzyskie i przeprowadzić ciekawe rozmowy. Dzięki temu zyskasz ważne wskazówki dotyczące nowych możliwości, które wkrótce pomogą Ci znaleźć wsparcie przy realizacji planów. Ponadto jakość czasu sprzyja wspólnym przedsięwzięciom, możliwe są również ciekawe spotkania albo ekscytujące flirty.

Z powodu ogólnego rozluźnienia mogą też pojawić się uczucia, które były ignorowane bądź tłumione lub reakcje na traumatyczne doświadczenia, które wcześniej zostały powstrzymywane. Wtedy na pierwszy plan wysuną się lęki, poczucie zagrożenia, złość i agresywne impulsy.
W takich przypadkach spokój może zostać zakłócony przez nierozważne działania. Możliwe są również przerażające procesy lub dramatyczne incydenty. Najlepiej porozmawiaj o takich doświadczeniach z zaufanymi osobami. Jeśli potraktujesz je jako uwolnienie nagromadzonej przez długi czas energii lub część szerszego kontekstu, to znajdziesz nowe oparcie i uziemienie.
Z czasem wzrośnie niepokój. Powoli zaczniemy odczuwać napięcia związane z decyzjami i zwrotami akcji, które nastąpią w weekend i na początku następnego tygodnia.

 

Związki i finanse

W centrum wydarzeń pozostaną wszelkiego rodzaju relacje i wartości. Teraz wzrośnie chęć przeżycia przygody, odwaga do podejmowania ryzyka i gotowość do namiętnego angażowania się w coś lub przeciwko czemuś. Te skłonności pójdą w parze z pewną brawurą – chętnie rzucimy wyzwanie swojemu szczęściu, życiu albo innym ludziom. Zechcemy sprawdzić, co jest możliwe i jak daleko można się posunąć.

 

Zaangażowanie

Na praktycznym, konkretnym poziomie chodzi o zaangażowanie, wierność, niezawodność i lojalność zarówno w sferze globalnej, jak i osobistej – w zakresie umów, dyplomacji i partnerstwa. Pojawi się pytanie, na czym polega prawdziwa czy przyjaźń, na kim lub na czym można polegać w każdych okolicznościach. Pod koniec tygodnia wzrośnie napięcie w związku. Na poziomie osobistym namiętne doznania miłosne są tak samo możliwe jak sceny zazdrości i rozstania.

 

Wysoka stawka

Jeśli chodzi o wartości, nieruchomości (roszczenia), gospodarkę i finanse, nasunie się pytanie, co jest prawdziwe i odporne na kryzys. W niektórych przypadkach stawka może być wysoka, zgodnie z zasadą: Kto się nie odważy, ten nie wygra. Z drugiej jednak strony możliwe są również duże straty. W tym kontekście wrócą sprawy z lutego kwietnia i maja. Możliwe, że tematy, które wtedy były aktualne, teraz osiągną punkt kulminacyjny i zwrotny.
Przede wszystkim z jakości czasu i ogromnego zastrzyku energii skorzystają artyści i osoby kreatywne

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK to czas radości życia, sportu, gier i zabawy. W tych dniach nie zabraknie nam kreatywności, inspiracji ani przedsiębiorczości. Znajdź teraz okazję, żeby zrobić coś przyjemnego lub zająć się swoim hobby. Jakości czasu odpowiadają też flirty lub (erotyczne) przygody. We wtorek pojawi się pragnienie wolności, zaczniemy igrać z ogniem i stawiać sprawy na ostrzu noża. Uważaj, żeby w takich momentach nie przeholować.

We wtorek wieczorem nastrój ulegnie zmianie, zrobi się bardziej rzeczowo i pragmatycznie. ŚRODA i CZWARTEK upłyną pod znakiem potrzeby odpoczynku i relaksu. W tych dniach wzrośnie też wrażliwość, naszą uwagę zaabsorbują zdrowie i codzienność z jej zadaniami i obowiązkami. Spróbuj teraz nieco zwolnić, zrób sobie przerwę i zajmij się wszystkim, co wcześniej zostało odłożone na bok. To również dobra pora, żeby zadbać o swoje potrzeby psychiczne i fizyczne.

 

Napięcie w związku

Od PIĄTKU możemy zapomnieć o ciszy i spokoju. Ostatnie dni tygodnia zdominuje potrzeba kontaktów i spotkań. Jednocześnie będziemy bardziej skłonni do podejmowania ryzyka, igrania z ogniem i prowokowania innych. Chętnie wystawimy na próbę czyjąś niezłomność, niezawodność i lojalność. W efekcie wzrośnie napięcie w związku.
Szczególnie żywe w tych dniach będą stare przekonania, historie, wzorce i doświadczenia. Wpłyną one na nasze zachowanie, tworząc mieszankę niepokoju, intensywności i pasji, z którymi niełatwo będzie sobie poradzić. Do głosu dojdą też ukryte obawy przed utratą kontroli i tendencja do gwałtownych reakcji. Zapewnij sobie wystarczająco dużo okazji do działania. Bądź uważny i regularnie zadawaj sobie pytanie, czy naprawdę masz na myśli i chcesz tego, co mówisz, robisz i z czego rezygnujesz. Przede wszystkim z uwolnionych teraz energii skorzystają kreatywne, twórcze, artystyczne działania.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alejandra Quiroz, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897