CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.06.Horoskop tygodniowyNów w Bliźniętach – spotkania 3.-10.6.2024

1 czerwca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/05/24-6-3-now-w-Bliznietach-spotkania.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

nów w Bliźniętach – spotkania, rozmowy, informacje, podróże / granice i konsekwencje / pokonać przeszkody / wziąć na siebie odpowiedzialność / jednoznaczna postawa i siła woli w połączeniu ze zręcznością i dyscypliną gwarantują sukces

 

Granice możliwości

Również w tym tygodniu na pierwszym planie będą kontakty towarzyskie, komunikacja, rozmowy i nowe pomysły na życie. Nie powinno nam zabraknąć pewności siebie, nowych impulsów do działania, ciekawych wizji, obiecujących możliwości ani odwagi do podjęcia ryzyka. Z czasem wyraźnie zarysują się jednak granice możliwości i zobaczymy, że wszystko ma swoją miarę. Rosnące napięcie, wewnętrzna lub zewnętrzna presja, a także przeszkody i ograniczenia skłonią nas do refleksji, przemyślenia dalszej strategii działania, rozważenia możliwych konsekwencji i dokonania świadomego wyboru. Często pojawi się pytanie, czy świetny pomysł, teoria, wizja bądź umowa mają rację bytu w konkretnej rzeczywistości. W czwartek nów Księżyca w Bliźniętach.

 

Odpowiedzialność

Poza tym trzeba będzie poradzić sobie z konsekwencjami własnych działań, ew. wziąć na siebie lub scedować na kogoś odpowiedzialność. Najlepiej z takim wyzwaniem poradzą sobie osoby, które potrafią odróżnić rzeczy ważne i istotne, od błahych, szkodliwych lub bezproduktywnych. Wykorzystaj pomysły i informacje, aby zrobić postępy w ważnych obszarach i świadomie unikaj tego, co nieistotne. Ci, którzy potrafią zręcznie negocjować, zachować elastyczność w odniesieniu do szczegółów, ale są wytrwali i wewnętrznie jednoznaczni w sprawach zasadniczych, mogą osiągnąć znaczący postęp w kierunku osiągnięcia upragnionego celu.
Na konkretnym poziomie, oprócz otwartych, stymulujących rozmów na tematy codzienne, prowadzone będą dyskusje o kwestiach kulturowych, społecznych i moralnych.

 

Dyskusje

Prawdopodobnie na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące edukacji, handlu, podróży, transportu, mediów oraz wszelkiego rodzaju informacji. Istotną rolę odegrają też dyskusje i negocjacje związane z reorganizacją lub restrukturyzacją relacji, umów czy kontraktów. W tym kontekście ponownie aktualności nabiorą kwestie, które absorbowały nas w marcu. Niewykluczone, że teraz stanie się jasne, co naprawdę jest trwałe, możliwe do zrealizowania oraz przejdzie test rzeczywistości.

 

Autorytety

W centrum uwagi znajdą się też wszelkiego rodzaju „ojcowie”, autorytety i przywódcy, ich kompetencje, słabości i cienie. W tym przypadku chodzi o reakcję na problemy bądź krytykę. Niektórzy bez trudu zdadzą taki test, wyzwania tylko wzmocnią ich i rozwiną. Jednak w innych przypadkach stanie się jasne, że ktoś osiągnął swoje granice, nie jest w stanie sprostać wymaganiom i musi ponieść stosowne konsekwencje.

Prawdopodobnie presja i napięcie jeszcze wzrosną pod koniec tygodnia. Na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące zachowania lub wyegzekwowania roszczeń dotyczących własności, władzy i kontroli, jak również obrona idealistycznych wartości. Oprócz gróźb czy szantażu, niemałą rolę w tym kontekście odegrają także próby manipulacji czy wymuszenia (media społecznościowe, AI). Niewykluczone, że dojdzie też do istotnego przełomu.
Na poziomie osobistym, najlepiej odpowiedz sobie na pytanie, co jest dla Ciebie dobre i ważne, bądź wierny sobie oraz swoim zasadom. Nie ulegaj lękom, obawom czy żądzy zemsty.

 

Horoskop tygodniowy

Prawdopodobnie wymienione powyżej tematy dojdą do głosu już w PONIEDZIAŁEK. Szczególnie rano w powietrzu będzie wyczuwalne spore napięcie. Tego dnia silnie zaznaczy się potrzeba bezpieczeństwa i chęć obrony wszystkiego co ważne.
Poza tym poniedziałek i WTOREK zdominują piękna strona życia i jego przyjemne aspekty. Nie zabraknie nam teraz stymulujących, inspirujących kontaktów, okazji do ciekawych rozmów oraz wspólnego odkrywania nowych możliwości i perspektyw. Czas sprzyja również flirtom. Jeśli to możliwe, to zafunduj sobie teraz krótką przerwę od gorączki dnia codziennego, spędź czas z ukochaną osobą lub z przyjaciółmi.

 

Nów w Bliźniętach

ŚRODĘ i CZWARTEK zdominują informacje, kontakty i spotkania. Prawdopodobnie w tych dniach poczujemy ogromną chęć zgłębienia nowych tematów. Nie zabraknie nam również inspiracji ani ciekawych pomysłów. Niezależnie od tego, czy chodzi o małe radości i sprawy dnia codziennego, odkrywanie „okazji”, planowanie imprezy lub wycieczki, czy też o wielkie pytania filozoficzne – skorzystaj z okazji, aby porozmawiać (lub napisać) o swoich pomysłach, obawach i potrzebach. W czwartek po południu (14:37) nastąpi nów w Bliźniętach. Wydarzenia i doświadczenia tego dnia, ale także informacje, które teraz napłyną mogą dostarczyć ważnych impulsów dla dalszego rozwoju wypadków.

PIĄTEK będzie miał charakter przejściowy. Z jednej strony nadal możemy odczuwać dużą euforię i liczyć na wyobraźnię. Jednocześnie łatwo damy się zwieść, a niepewność zmąci dobry nastrój. Ciesz się tym, co przynosi Ci życie, ale bądź ostrożny, jeśli chodzi o dalekosiężne działania, plany czy decyzje.

 

Granice możliwośći

W czasie WEEKENDU nastrój ulegnie wyraźnej zmianie. Teraz wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, przynależności i wspólnoty. Jednocześnie dadzą o sobie znać opisane powyżej ograniczenia i konsekwencje. Najlepiej spotkaj się teraz z ludźmi, którzy są dla Ciebie ważni. Ewentualnie zrób coś, co karmi i inspiruje Twoją duszę. Świadomie trzymaj się tego, co jest dla Ciebie ważne. W niektórych sferach stanie się jasne, że czas podjąć ważną decyzję. Energie tych dni sprzyjają też uzyskaniu jasności co do własnych rodzinnych lub kulturowych nawyków, wzorców czy wdrukowań lub po prostu domowym porządkom.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Kevin Delvecchio, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897