CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.05.2024.06.Horoskop tygodniowyEkscytujące informacje 27.5.-2.6.2024

26 maja 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/05/24-5-27-ekscytujace-informacje.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

ekscytujące informacje / zaznać lekkości bytu / inspiracja i kreatywność / przeprowadzić rozmowy, zebrać informacje, wyciągnąć naukę ze spotkań i doświadczeń / kiedy bezpośrednia droga nie prowadzi do celu z pomocą przyjdą zdolności adaptacyjne, zręczność i pomysłowość

 

Ostatni tydzień maja zapowiada się bardzo obiecująco. Jakość czasu sprzyja swobodnej, otwartej atmosferze oraz ciekawym możliwościom. Przede wszystkim zachwycone będą osoby, które lubią eksperymenty, nowe pomysły, spotkania towarzyskie, rozmowy, imprezy itp. Życie przyniesie ekscytujące informacje oraz liczne okazje do podtrzymania starych bądź nawiązania nowych znajomości.

Z uwolnionych energii skorzystają też głębokie dyskusje na temat zdobytych doświadczeń i spostrzeżeń oraz burze mózgów poświęcone omówieniu nowych pomysłów. To także doskonała pora, żeby dowiedzieć się więcej o naturze i zainteresowaniach swojego partnera, wyrazić własne potrzeby czy pragnienie zmiany. Wykorzystaj szanse na konstruktywną, owocną wymianę myśli. Możesz też po prostu cieszyć się lekkością bytu, biorąc życie takim, jakie jest.

 

Obserwator

Ten tydzień będzie nieco trudniejszy dla osób, które szukają ciszy, spokoju lub głębi. Jeśli do nich należysz, to najlepiej zbieraj teraz informacje na pasjonujący Cię temat. Uwzględnij przy tym nietypowe czy niekonwencjonalne pomysły albo pozwól się zainspirować obrazom, marzeniom czy fantazjom. Jeżeli oddzielisz to, co istotne od wszystkiego, co dostrzegłeś i wchłonąłeś, to możesz wykorzystać zdobyte spostrzeżenia jako podstawę do dalszych badań. Ewentualnie przyjmij rolę obserwatora i szukaj mądrości życiowej w wielu małych rzeczach albo ciesz się humorem wielkiej życiowej opowieści.

 

Na drobne

Przede wszystkim uważaj jednak, żeby nie rozmienić się na drobne i nie zatracić w bezmiarze rozlicznych możliwości czy informacji. Jeśli spróbujesz złapać zbyt wiele srok za ogon, wtedy przegapisz to, co naprawdę ważne i na koniec zostaniesz z niczym.
Na bardziej konkretnym poziomie powszechną uwagę przykują kwestie podróży i transportu, media, plotki (Tiktok, Instagram), PR, reklama, handel i sprzedaż.

 

Wyzwania

Oprócz wielu bardzo przyjemnych doświadczeń, nadchodzące dni mogą być dla niektórych przygnębiające i trudne. Niespodziewane przeszkody i niepowodzenia na obranej ścieżce, poczucie porażki, nieokreślone lęki i obawy, impuls do ucieczki, ale także nieoczekiwanie gwałtowne, agresywne reakcje na sytuację mogą wywołać wielką konsternację i dotknąć do żywego. Niewykluczone, że odżyją też dawne doświadczenia związane z przemocą i traumą. W takich chwilach spróbuj zachować jak największy spokój. Jeśli zdołasz wytrzymać napór silnych emocji, jakie się pojawiają, nie podejmując od razu działań, to możesz w końcu zawrzeć pokój ze starymi historiami i pojąć głębsze znaczenie trudnych doświadczeń.

 

Horoskop tygodniowy

Tydzień rozpocznie się w sposób dość stonowany. PONIEDZIAŁEK zdominuje potrzeba jasności, porządku i stabilności. Jednocześnie małe rzeczy mogą wywołać wielką konsternację lub wzbudzić ogromne obawy. Nawet błahe incydenty łatwo doprowadzą do eskalacji konfliktu, zwłaszcza jeśli próbujesz ukryć własne uczucia pod płaszczykiem wydumanych wyjaśnień czy argumentów. Będąc w takiej sytuacji, najlepiej zaakceptuj własny dyskomfort lub silne reakcje innych, ale nie daj się nakłonić na działania, którego potem możesz żałować.

WTOREK i ŚRODA zaserwują dość mieszany program. W tych dniach pojawi się duża potrzeba kontaktów i podjęcia wspólnych działań, nie zabraknie nam kreatywnych pomysłów ani idealistycznych impulsów. Jednocześnie wzrośnie podatność na zranienie, szybko poczujemy się zaatakowani bądź urażeni. W efekcie zareagujemy oporem lub blokadą, otwartym buntem, wycofaniem, zerwaniem rozmów i kontaktów. Niewykluczone są też nagłe gwałtowne reakcje, wybuchy gniewu czy przemocy. Jeśli rzecz dotyczy Ciebie osobiście, to spróbuj zrobić sobie przerwę, aby dotrzeć do przyczyn gwałtownej reakcji, które leżą w przeszłości. W efekcie powstaną warunki sprzyjające później rozmowie, bardziej kompleksowemu zrozumieniu i pojednaniu.

 

Ekscytujące informacje

W CZWARTEK i PIĄTEK wzrośnie tęsknota za romantycznymi doświadczeniami, poczuciem więzi i zrozumieniem. Jednocześnie w powietrzu będzie unosić się duch optymizmu. W efekcie te dni sprzyjają inspiracji i wyobraźni. Z uwolnionych energii szczególnie skorzystają projekty o kreatywno-artystycznym charakterze, aktywność duchowa lub związana z przyrodą. Jakość czasu nie sprzyja natomiast projektom wymagającym skupienia i dyscypliny. Oczekuj nieoczekiwanego – możliwe są nagłe zmiany oraz nieoczekiwane zwroty akcji.

Weekend upłynie w duchu optymizmu. Teraz nie zabraknie energii, zacznie nas rozpierać żądza czynu i przemożna chęć zrobienia czegoś. Dlatego wykorzystaj SOBOTĘ i NIEDZIELĘ, żeby zająć się tematem, który Cię interesuje i zbliżyć się do wyznaczonego sobie wcześniej celu. Z uwolnionych energii skorzystają też aktywność sportowa, wszelkiego rodzaju zawody lub wymagające projekty intelektualne. Koniec tygodnia nie sprzyja natomiast osobom szukającym spokoju i relaksu. Zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Ozgu Ozden, Unsplash, unsplash, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897