CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.06.Horoskop tygodniowyIluzje, oszustwa, szanse 10.-16.6.2024

8 czerwca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/06/24-6-9-iluzje-oszustwa.webp?fit=1200%2C766&ssl=1

iluzje i wizje / kryzysy, próby i zmiana fazy / kozły ofiarne, ofiary i sprawcy / siła przebicia i siła oporu / kiedy istnieje więcej niż jedna „prawda”: fakty, fantazje, kłamstwa – odróżnić to, co prawdziwe, autentyczne od tego, co skopiowane, sprawnie wykoncypowane

Nadchodzący tydzień zawiera w sobie wielki potencjał, ale niesie też pewne niebezpieczeństwa, z którymi trudno będzie sobie poradzić. W niektórych obszarach nastąpi zmiana fazy i przejście do kolejnego etapu. W efekcie wyraźnie zobaczymy, jak można wykorzystać istniejący potencjał, zrealizować wizję, czy siła i treść są wystarczające, aby pokonać wyzwanie i osiągnąć decydujący przełom. Jednak w innych przypadkach okaże się, że czas na coś dobiegł końca i pora pożegnać się z kimś bądź czymś.

 

Kwestia władzy

Na pierwszy plan wysuną się różne, dość sprzeczne procesy. Przede wszystkim chodzi o podejście do kwestii władzy, siły woli, o pytanie, czy możemy zbliżyć się do pożądanego celu i przeforsować swoje roszczenia. Prawdopodobnie apogeum osiągną teraz narastające od zeszłego tygodnia spory i walka o władzę. Po otwartych przejawach agresji i groźbach, działaniach napędzanych żądzą wielkich czynów, wydajności, instynktami i popędami, teraz pojawi się pytanie, czy wytrwałość i zasoby wymagane do osiągnięcia przełomu lub celu faktycznie są dostępne, ew. czy można czemuś zapobiec.

Przy tym w centrum uwagi znajdą się kwestie własności i roszczeń majątkowych, a także walka o zasoby materialne, logistyczne, mentalne i energetyczne. Trzeba będzie również podjąć zdecydowane kroki w sprawach dotyczących potęgi natury oraz planów i projektów, które zostały uruchomione w lutym. Jak bumerang powracać mogą pytania: Co służy życiu? Co jest autentyczne i prawdziwe? Co może przetrwać, przebić się i rozwijać? Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę początku znaków Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

 

Wizje

Jednocześnie zyskamy dostęp do nieprzebranego źródła inspiracji, wyobraźni oraz kreatywności. W efekcie nastąpią wizjonerskie wzloty fantazji, odżyją tęsknoty i marzenia, a ich spełnienie będzie w zasięgu ręki. Prawdopodobnie pojawi się jednak problem z odróżnieniem wizji od iluzji lub faktu od fikcji. Wyraźnie wzrośnie też podatność na zwodzenie i uwodzenie, a tym samym na iluzje lub oszustwa. Szczególnie dotyczy to spraw związanych z komunikacją, przepływem informacji, negocjacjami, umowami oraz kształtowaniem relacji. W idealnej sytuacji nastąpi w tym zakresie przełom i możliwe będą pierwsze sukcesy na drodze do realizacji wizji i ideałów.

 

Nieporozumienia

Jednocześnie istnieje ryzyko niejasnej komunikacji czy nieporozumień. Przekazywane informacje często będą zabarwione i zniekształcone przez osobiste doświadczenia, nadzieje lub obawy, ew. próby ubarwienia bądź podkoloryzowania sytuacji. Niewykluczone, że dojdzie też do oszustw lub kłamstw w celu ukrycia czegoś bądź osiągnięcia konkretnego celu. Nie daj się wprowadzić w błąd. Zbieraj informacje z różnych źródeł i nie spiesz się z podjęciem ostatecznych decyzji.

 

Rozczarowania

Zgodnie z inną analogią jest możliwe, że wizje, nadzieje, oczekiwania i obietnice okażą się oszustwami i złudzeniami, a my będziemy musieli poradzić sobie z konsekwencjami błędnych decyzji. Przede wszystkim chodzi tutaj o handel, media, edukację, podróże, biznes i finanse.

 

Związki

Także w związkach i sprawach dotyczących wartości (finansów) trzeba będzie podjąć kluczowe decyzje. Możliwe są romantyczne spotkania, nagły magnetyczny pociąg i poczucie duchowej więzi, inspirujące flirty, decydujące dyskusje na temat wspólnych ideałów oraz wizji. Ale wiele osób poczuje też zawód z powodu niespełnionych oczekiwań. W efekcie pojawi się świadomość, że lepiej pójść osobnymi drogami. Elastyczność, zwinność i zręczność umożliwią szybkie reagowanie i dopasowanie do sytuacji.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK upłyną pod znakiem wielkiej żądzy przygód, radości życia, zabawy oraz chęci sprawdzenia się. Ponadto do głosu dojdą opisane powyżej tematy osiągnięć, siły woli, mocy oraz związane z nimi wewnętrzne lub zewnętrzne napięcie. Najlepiej wykorzystaj silne energie do pracy nad projektem, który jest bliski Twojemu sercu. Możesz teraz osiągnąć ważny przełom. Przede wszystkim ogranicz tendencje do prowokowania innych i sam nie daj się sprowokować. Poza tym zadbaj o odpowiednią porcję ruchu!

 

Realia

ŚRODA, CZWARTEK i PIĄTEK upłyną w bardziej stonowanym nastroju. Przede wszystkim naszą uwagę przykują realia, kwestie dotyczące zdrowia i dnia codziennego. Niewykluczone, że wyraźnie zobaczymy granice własnych możliwości lub konsekwencje popełnionych wcześniej błędów. Jakość czasu sprzyja planowaniu, porządkom, organizowaniu pracy, a także wyjaśnianiu wszelkich otwartych kwestii. Zadbaj o swoje ciało i o jego potrzeby. Bądź uważny, ostrożny, cierpliwy.

 

Iluzje

Podczas WEEKENDU w centrum uwagi znajdą się iluzje, wizje oraz wszelkiego rodzaju relacje. SOBOTĘ i NIEDZIELĘ zdominują potrzeby kontaktów, spotkań, rozmów. Uważność, szczerość i uczciwość pozwolą rozwiązać trudne kwestie i zamknąć stare, niedokończone sprawy. W trudnych sytuacja nie szukaj jednak winnego i unikaj fałszywych kompromisów. W obu przypadkach istnieje ryzyko eskalacji konfliktu. To również doskonała pora na wszelkiego rodzaju projekty o artystycznym, kreatywnym charakterze.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Yaopey Yong, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897