CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.11.2023.12.Horoskop tygodniowyPełnia Księżyca w Bliźniętach 27.11.-3.12.23

26 listopada 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/11/23-11-27-pelnia-Ksiezyca-Andrzejki.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

pełnia Księżyca w Bliźniętach – informacje, rewelacje, napięcie / punkty zwrotne / spojrzenie wstecz / dokonać bilansu / dostrzec błędy i pożegnać stare wyobrażenia / fałszywe nadzieje i obietnice: kto oszukuje siebie i innych / wszyscy, którzy mają odwagę uczciwie spojrzeć na sytuację i wyciągnąć konieczne wnioski, mogą liczyć na progres

 

Ten tydzień przyniesie dość zróżnicowany program. Z jednej strony nastroje będą dynamiczne, optymistyczne oraz nasycone wszelkiego rodzaju oczekiwaniami. Przede wszystkim skupimy się na tym, co może lub powinno nastąpić. Jednak jakość czasu nie pozwoli jeszcze jasno spojrzeć w przyszłość. Raczej nadszedł czas retrospekcji i podsumowań. To, jak sobie poradzisz z rzeczami, które przy okazji wyjdą na jaw, wyznaczy kurs na nadchodzące miesiące. W tym kontekście możliwe są różne scenariusze.

 

Scenariusze

Pierwszy pokaże plony zasianego wcześniej ziarna. Dotychczasowe wysiłki przyniosą konkretne owoce i sukcesy, a to, co ma prawdziwą treść i przetrwało próbę czasu, zostanie skonsolidowane, utrwalone, wzmocnione. Jednocześnie – w drugim scenariuszu – stanie się jasne, gdzie w przeszłości zostały podjęte błędne decyzje i nie udało się dotrzymać obietnic. Po trzecie, w związku z ostrymi konfliktami i kryzysami odżyją stare, nieprzepracowane problemy. Doprowadzi to do zachowania, które nie odpowiada stanowi faktycznemu. Jednak każdy, kto będzie uważny i ostrożny, może uzyskać jasny obraz sytuacji i wyciągnąć konieczne wnioski. Dzięki temu uwolnisz się od niepotrzebnego balastu oraz oczyścisz drogę na przyszłość.

 

Lilith

Na konkretnym poziomie dotyczy to kilku różnych obszarów. Po pierwsze, na próbę będą wystawione obecne poglądy i wartości. Przede wszystkim zakwestionowane zostaną patriarchalna mentalność i autorytety, które ją reprezentują, m.in. rozmaici guru, doradcy, nauczyciele, kaznodzieje, misjonarze czy politycy. Prawdopodobnie okaże się, że stare rozwiązania nie spełniają już wymogów współczesnego świata. W walce między różnymi ideologiami i ich przedstawicielami nieoczekiwane wydarzenia lub rewelacje uruchomią radykalne zmiany kierunku i wysuną na pierwszy plan nowe cykliczne, holistyczne modele myślenia. Niewykluczone, że ogromne poruszenie wywołają wydarzenia wynikające z napięcia między siłą natury a ludzką potrzebą jej kontrolowania. Poniedziałkowa pełnia Księżyca w Bliźniętach utworzy napięcie z Lilith, która symbolizuje m.in. potęgę kobiecości, przyrody i pokusy.

 

Komunikacja, głupcze!

Ważnych procesów można oczekiwać również w obszarach mediów, komunikacji, edukacji, podróży czy transportu. Z jednej strony pojawi się wielka tęsknota za bezkresem, tym co dalekie, wolnością, otwartością, a wraz z nią pokusa ignorowania konkretnej rzeczywistości. Jednocześnie uwagę ponownie przykują ideały i wizje, które były aktualne wiosną oraz późniejsze impulsy i wysiłki. Tutaj również nasunie się pytanie, co się z nimi stało. Jednak ocena, która zostanie teraz dokonana, będzie tymczasowa. Dalsze informacje i wydarzenia mogą zmienić obraz do połowy stycznia. Każdy, kto wcześniej wyciągnie ostateczne wnioski, ryzykuje podjęcie błędnych decyzji i rozczarowania. Ogólnie rzecz biorąc, warto zachować ostrożność w kontaktach z informacjami i obiecującymi perspektywami. Łatwo teraz ulec złudzeniom lub zostać oszukanym.

 

Przełom 2022/23

Poza tym kryzysy i konflikty w związkach, kwestie prawne, umowy lub podejście do wartości (finanse) mogą koncentrować się na wydarzeniach lub decyzjach z przełomu roku 2022/23. Niewykluczone są w tym kontekście szokujące rewelacje. Na pierwszy plan wysuną się zobowiązania, lojalność, wzajemna zależność, stosunek władzy i dążenie do kontroli. Tutaj również trzeba dokonać podsumowania, rozpoznać, co jest prawdziwe, ma treść i może wytrzymać stresujące sytuacje, a gdzie pora pożegnać się z czymś, co jest puste i już nieaktualne.
W tym procesie także zostaną zakwestionowane istniejące relacje władzy. Dużą rolę odegrają tu stare, nieprzepracowane problemy i wdrukowania. W efekcie zostaną podjęte próby sprostania wyzwaniom za pomocą zachowania, które jest nieodpowiednie lub przyniesie efekt przeciwny do zamierzonego. Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, to odważnie broń tego, co jest dla Ciebie ważne, ale postępuj uczciwie. Jeżeli spróbujesz lawirować, to wpakujesz się w kłopoty.

 

Horoskop tygodniowy

Większość opisanych powyżej procesów osiągnie swoje apogeum już na początku tygodnia. PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominuje potrzeba rozmów, spotkań, wyrażania własnych opinii oraz gromadzenia informacji. Postrzeganie rzeczywistości będzie jednak zabarwione przez utarte poglądy, opinie, przekonania, ideały bądź nieświadome tęsknoty i nadzieje. Dlatego mogą wystąpić nieporozumienia czy błędne oceny sytuacji. W połączeniu z tendencją do myślenia w kategoriach czarne-białe i radykalnych rozwiązań, może dojść do gwałtownych konfliktów i przełamywania tabu. Nieoczekiwane wydarzenia mogą również rzucić nowe światło na wcześniej ukryte kwestie.

 

Pełnia Księżyca w Bliźniętach

Poranna pełnia Księżyca w Bliźniętach (27.11. o godz. 10.15) ukaże w pełnym świetle procesy ostatnich tygodni. Wydarzenia, doświadczenia i zachowania, które teraz nastąpią, wyznaczą kierunek dalszego rozwoju wypadków i mogą zainicjować zmianę kursu. Przyjrzyj się temu, co wyjdzie na jaw, rozpoznaj sprzeczności, wewnętrzne i zewnętrzne napięcia oraz znajdź sposób poradzenia sobie z nimi.

 

Uczucia

ŚRODA upłynie pod znakiem uczuć. Ogólnie w środę, CZWARTEK i PIĄTEK znaczenia nabiorą potrzeby bezpieczeństwa, przynależności, domu i rodziny. Jednocześnie wzrośnie podatność na zranienie oraz tendencja do emocjonalnego zaangażowania się w coś. Najlepiej szukaj okazji do spotkań z zaufanymi, bliskimi osobami, które są Ci przychylne. Zrób też coś, co nakarmi Twoją duszę i psyche. Ponieważ w tych dniach trudno będzie zachować obiektywizm i wewnętrzny dystans, to lepiej unikać działań, które wymagają takich cech.

 

Radość życia

Od piątkowego wieczoru nastrój ponownie ulegnie zmianie, stanie się bardziej żywy i dynamiczny. WEEKEND upłynie pod znakiem radości i przyjemności. Jednocześnie wzrośnie potrzeba zgłębienia tematu, konkretu oraz zobowiązań. W efekcie weekend charakteryzuje się różnymi tendencjami. W harmonijnych relacjach możliwe będą bardzo przyjemne, intensywne doświadczenia. Niewykluczone, że uda się powrócić do doświadczeń z początku związku i rozwiązać wszelkie napięcia. Jednocześnie jakość czasu sprzyja porządkowaniu własnego umysłu i życia. Unikaj jednak pochopnych wniosków i decyzji.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Kym Mackinnon, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897