CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

2023.11.Horoskop tygodniowyPrzeszkody i test na wytrzymałość 20-27.11.2023

19 listopada 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/11/23-11-20-przeszkody-test-wytrzymalosci.jpg?fit=1200%2C765&ssl=1

przeszkody i test na wytrzymałość / kiedy entuzjazm i zaangażowanie zostaną ograniczone / kryzysy i niepowodzenia pokażą, co jest możliwe oraz wykonalne / dyscyplina, cierpliwość, wytrwałość / przetrwa tylko to, co jest prawdziwe i ma autentyczną treść

 

Ogromny niepokój i napięcie, które panowały w ostatnich tygodniach, powoli zaczną ustępować miejsca optymizmowi. W efekcie pojawią się dość sprzeczne energie. Wiele osób poczuje swego rodzaju pustkę lub wyczerpanie. Takim odczuciom mogą towarzyszyć potrzeby wycofania się, odpoczynku i zebrania sił. Jeśli jednak silne energie zostały wcześniej wykorzystane do okiełznania nieprzyjemnych, potencjalnie destrukcyjnych impulsów, to ich zanik może wyciągnąć na powierzchnię wszystko, co do tej pory było tłumione.

 

Sprzeczności

Sprzeczności będą też zauważalne w innych obszarach życia. Z jednej strony wyraźnie się rozpogodzi, poczujemy potrzebę spojrzenia w przyszłość i pozostawienia za sobą tego co stare. Chętnie zaangażujemy się w nowe, obiecujące projekty lub zrobimy coś, co sprawia nam frajdę. Jednocześnie dadzą o sobie znać wszelkiego rodzaju ograniczenia. Wiele osób zobaczy, że wszystko co dobre, kiedyś się kończy, a granice możliwości, zostały osiągnięte. Dodatkowo stanie się jasne, że słabości i ciemne strony nie pozwalają wykorzystać istniejącego potencjału.
Entuzjazm oraz chęć spróbowania czegoś nowego mogą być również tłumione przez wewnętrzne wątpliwości i niepewność bądź zewnętrzne uwarunkowania.

 

Reakcje

Ludzie bardzo różnie zareagują na te doświadczenia. Niektórzy będą balansować między złością i rozczarowaniem, rezygnacją i poszukiwaniem „winnych”. Inni poczują wewnętrzną presję i doznają uczucia porażki. W tym przypadku istnieje ryzyko, że nadmierna reakcja doprowadzi do zakwestionowania, porzucenia lub zniszczenia tego, co jest dostępne oraz możliwe.

 

Przeszkody

Jeśli rzecz dotyczy Cię osobiście, to poświęcić trochę czasu na dokładną ocenę sytuacji. Odpowiedz sobie na pytanie, w czym tkwi problem, o co tak naprawdę chodzi? Potem zdecyduj, czy granice tego, co jest możliwe, faktycznie zostały osiągnięte i trzeba pogodzić się z faktem lub odpuścić coś, co dobiegło końca? A może chodzi tylko o ćwiczenie cierpliwości, skupienie energii na rzeczach wykonalnych? W tym ostatnim przypadku warto postawić na dyscyplinę i wytrwale pokonywać przeszkody, aby osiągnąć pożądany cel.
Czwartkowej kwadraturze Słońce/Saturn mogą towarzyszyć rozmaite utrudnienia. Szczególnie na próbę zostaną wystawione Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby. Także osoby mające w swoich horoskopach obsadę początku tych znaków natrafią na przeszkody. Przede wszystkim unikajcie pochopnych wniosków i działań.

 

Test na wytrzymałość

Testowi zostaną też poddani przywódcy i autorytety. W centrum uwagi znajdą się ich wizje, cele podejście do sprawy oraz projekty, którymi zajmowali się w marcu. Zadamy sobie pytanie: Co zdołali osiągnąć? Jakie są owoce ich działań i decyzji? Pozycja oraz kompetencje wielu z nich zostaną teraz zakwestionowane. Trzeba będzie sprawdzić, czy dany człowiek jest na właściwym miejscu, czy jego wysiłki są warte zachodu, a może nadszedł czas, aby wyciągnął wnioski i zmienił kierunek?

 

Czas przemian

Na poziomie osobistym również warto dokonać podsumowania i świadomych wyborów. Odpowiedz sobie na pytanie, które cele są dla Ciebie ważne i nad którymi projektami chcesz dalej pracować? A gdzie Twoja energia się wyczerpała, co jest już tylko rutyną albo przyzwyczajeniem i w efekcie musi umrzeć? Nadszedł czas wielkich przemian i reorientacji.

 

Związki

We wszelkiego rodzaju związkach wzrosną podatność na zranienie oraz poziom wrażliwości. W efekcie byle błahostki ożywią stare traumy i urazy oraz doprowadzą do zakwestionowania istniejących relacji. Ponieważ natychmiastowa reakcja będzie zwykle bazować na starych, nieprzepracowanych doświadczeniach, to często może pozostawać niezrozumiała dla osób z zewnątrz. Jeśli w takich momentach odróżnisz stare, aktywowane przeżycie od teraźniejszości, to możesz zrozumieć problem i znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji.
Ogólnie rzecz biorąc, chodzi teraz o znalezienie wewnętrznej równowagi między działaniem a niedziałaniem. Zadbaj przynajmniej o minimum ruchu i aktywności, ale także wystarczającą ilość odpoczynku i relaksu.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują tęsknota za relaksem, ciszą i spokojem, ale także wrażliwość i podatność na zranienie. W efekcie niewiele będzie potrzeba, żeby rozbudzić silne uczucia. Najlepiej choć na chwilę poszukaj teraz ciszy i spokoju, poświęć czas sobie oraz sprawom, które korzystnie na Ciebie wpływają. To dobra pora, żeby po prosty „być”, odpocząć na łonie natury lub w towarzystwie zwierząt. Czas sprzyja też zajęciom muzycznym lub rozmowom z ludźmi, którym ufamy. Konstelacje są mniej odpowiednie dla projektów wymagających energii oraz skupienia.

 

Wrażliwość

W ŚRODĘ wzrośnie poziom wrażliwości. Dlatego tego dnia możliwe są głęboko poruszające doświadczenia miłości, spokoju i piękna, ale także smutku, bólu czy porzucenia. Zachowaj szczególną ostrożność i uważność wobec siebie i innych. Unikaj pochopnych osądów, decyzji czy działań. Najlepiej pozwól swoim doświadczeniom i reakcjom spauzować i odłóż działanie na później.

 

Przeszkody

CZWARTEK i PIĄTEK zdominuje żądza czynu. Prawdopodobnie wzrośnie teraz presja wewnętrzna lub zewnętrzna. Jednocześnie granice i przeszkody spowolnią chęć działania, jasne staną się również konsekwencje wcześniejszych decyzji. Dlatego świadomie szukaj zadań, które stanowią dla Ciebie wyzwanie, ale bądź uważna/-y. Jeśli ograniczysz nadmierne impulsy, ale jednocześnie skupisz się na tym, co jest dla Ciebie ważne, to możesz naprawdę sporo osiągnąć. Przeszkody mogą postawić Cię pod ścianą, wymuszając podjęcie trudnych decyzji.

 

Przyjemności

Również w czasie WEEKENDU będzie trzeba znaleźć równowagę między sprzecznymi oddziaływaniami. Z jednej strony pojawi się ogromna potrzeba spokoju, bezpieczeństwa, przyjemności i zaznania uroków życia. Jednocześnie wewnętrzne lub zewnętrzne wymagania wywołają napięcie. W niedzielę wzrośnie niepokój. Teraz zapragniemy oderwać się od codzienności i zrobić coś niezwykłego. Zaskakujące spotkania i incydenty mogą wywołać ekscytację oraz dreszczyk emocji. Najlepiej pozwól sobie na coś, co odbiega od codziennej rutyny, ale też na przyjemność lub relaks. W PONIEDZIAŁEK pełnia Księżyca w znaku Bliźniąt.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Yann Allegre, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897