CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.10.Horoskop tygodniowySztuczna Inteligencja – rewolucja 2.-8.10.2023

1 października 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/09/23-10-04-Sztuczna-Inteligencja-AI.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

Sztuczna Inteligencja – rewolucja / początek zmiany perspektywy i wartości / zwiastuny wielkiej reorientacji / uwertura do nowej ery / nowe wizje i stare iluzje / niebezpieczeństwo pojawia się, gdy zwyciężają stare demony – dawne urazy i poczucie bezsilności biorą górę

 

Zapowiadana od dłuższego czasu zmiana perspektywy w tym tygodniu zacznie nabierać konkretnych kształtów. Najpierw zakończy się jednak wiele spraw dotyczących związków i naszego systemu wartości, które zdominowały minione lato. W efekcie ponownie wrócimy do doświadczeń i wydarzeń z lipca.

 

Uczucia

W tych kwestiach zostanie teraz dopisany ostatni rozdział. Nadszedł czas na podsumowanie, uporządkowanie spraw i uzyskanie jasnego obrazu sytuacji. Zadaj sobie pytanie, na czym stoisz w tym względzie, zweryfikuj swoje nastawienie zarówno w przyjaźniach i związkach miłosnych, jak i w odniesieniu do finansów, potem przygotuj się na wykonanie następnego kroku.
Prawdopodobnie przy okazji uwagę zyska wiele starszych spraw. Z jednej strony chodzi o wizje, nadzieje i ideały z wiosny. Odpowiedz sobie na pytanie, co się z nimi stało. Co mogło się spełnić, a gdzie obiecujący pomysł okazał się iluzją?
Z drugiej strony znaczenia nabiorą niedokończone związki z przeszłości, zawiedzione oczekiwania, niedotrzymane kontrakty, umowy i kompromisy, a także poczucie doznanej niesprawiedliwości. Związane z tym frustracje zafermentują i mogą prowadzić do rosnących napięć, a także rozbudzić mniej lub bardziej ukrytą żądzę zemsty.

 

Eksplozja

Na konkretnym poziomie w centrum uwagi znajdą się wysiłki dyplomatyczne, rola agresorów, sojuszników i mediatorów, ale także roszczenia do władzy, działania wojenne i wyroki sądowe. Zaangażowani poradzą sobie z tymi wyzwaniami, jeśli zostawią za sobą to, co straciło już rację bytu i skoncentrują się na teraźniejszości oraz przyszłości. Wszyscy, którzy zaangażują się w taki proces, mogą wykorzystać napływające teraz impulsy do reorientacji oraz dokonania „resetu” (nowego początku). Gorzej, jeśli zabraknie woli podjęcia uczciwej, rozstrzygającej dyskusji i ugody. W takim przypadku istnieje groźba eskalacji, „eksplozji” lub „implozji”.

Poza tym niebagatelną rolę odegrają teraz sprawy związane z modą lub sztuką.

 

Koziorożec

W ciągu tygodnia wyraźnie zauważalna stanie się nadchodząca, fundamentalna zmiana tematów i nastrojów. Z jednej strony chodzi o obiektywne, rzeczowe, poważne podejście do rzeczywistości oraz panujących uwarunkowań. Jednak trzeba będzie również zwrócić większą uwagę na potęgę natury i jej siły. W kolejnym tygodniu te kwestie wysuną się na pierwszy plan, wymuszając podjęcie działania.

Wykorzystaj te dni jako okazję do wyjaśnienia, uporządkowania i zakończenia jak największej ilości spraw, aby być dobrze przygotowanym na nadchodzący zwrot akcji i związane z nim konieczne działania.

 

Transformacja

Od ostatnich dni września do końca października Pluton będzie poruszał ten sam obszar. Przed Koziorożcami, Rakami, Wagami i Baranami z końcówki znaków ostatnia wielka próba. Czas na radykalne przetransformowanie swojego życia. W szerszym kontekście Sztuczna Inteligencja już przestawia całe społeczności na zupełnie nowe tory.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK zdominują kwestie piękna, przyjemności i miłości, wzrośnie też potrzeba bezpieczeństwa i stabilności. Raz po raz nasunie się również pytanie, co jest realne i prawdziwe, czemu bądź komu można zaufać. Skorzystaj z okazji, aby przeanalizować swoje osobiste wartości oraz swoje podejście do nich. Powściągnij wszelkie impulsy, żeby gwałtownie, bezmyślnie reagować na rozczarowania.

 

Winds of change

We WTOREK i ŚRODĘ zawieją „wiatry zmian”. Z jednej strony na pierwszy plan wysunie się potrzeba informacji i wymiany myśli, z drugiej – zobaczymy pierwsze zwiastuny nadchodzącej zmiany wartości. Omów otwarte kwestie i zbierz fakty, aby wyrobić sobie własną opinię na interesujące Cię tematy. Unikaj jednak pochopnych wniosków czy osądów. Istnieje duże niebezpieczeństwo, że Twój pogląd zostanie zaciemniony przez „stare” obrazy i doświadczenia.

 

Napięcie

Od CZWARTKOWEGO popołudnia nastąpi kolejna zmiana nastroju. Teraz wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, przynależności i domu, a do głosu dojdą wszelkiego rodzaju emocje czy uczucia. Również w PIĄTEK i SOBOTĘ centralne miejsce zajmą potrzeby oraz reakcje emocjonalne, jednocześnie wzrośnie pragnienie otwartej dyskusji.
Oprócz osobistych życzeń, potrzeb czy preferencji, aktualności ponownie nabiorą kwestie, które absorbowały naszą uwagę w lipcu. Zwłaszcza w sobotę wzrośnie napięcie i dojdzie do nieprzyjemnych, potencjalnie niebezpiecznych konfrontacji. W takiej sytuacji najlepiej zachowaj spokój, spróbuj odróżnić osobiste zaangażowanie emocjonalne oraz urazy od poczucia sprawiedliwości i ogólnie obowiązujących zasad.

 

Zasady

W NIEDZIELĘ trzeba będzie jasno wyrazić własne zdanie i stanąć w obronie swoich wartości. Tego dnia wzrośnie też potrzeba bycia zauważonym i szanowanym. Pamiętaj, nie tylko bądź gotowy bronić siebie i tego, co jest dla Ciebie ważne, ale też przyznaj to samo prawo innym. W najlepszym przypadku zdołasz znaleźć wspólny mianownik, nawet jeśli macie różne podejście do sprawy. Dzięki temu stworzysz solidny fundament dla dalszych, również wspólnych działań.

 

Sztuczna Inteligencja

W niedzielę Pluton – patrząc z perspektywy Ziemi – zatrzyma się, aby przejść do ruchu prostego. To jedna z ostatnich okazji, aby doświadczyć jego działania w znaku Koziorożca. 21 stycznia 2024 Pluton ponownie (jeszcze tymczasowo) wejdzie do Wodnika. Ogromna zmiana związana z AI (Sztuczna Inteligencja i nie tyko) już jest odczuwalna. Niebawem obudzimy się w zupełnie nowym świecie. Zanim to nastąpi czeka nas intensywny tydzień – w kolejną sobotę, 14 października zaćmienie Słońca, a 15 – wybory parlamentarne.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Cash Macanaya, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897