CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.09.2023.10.Horoskop tygodniowyPełnia poprzedzająca zaćmienie Słońca 25.9.-1.10.2023

24 września 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/09/23-9-25-pelnia-ksiezyca-w-Baranie.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

pełnia poprzedzająca zaćmienie Słońca / spojrzeć w przeszłość i wybiec w przyszłość / spotkania uruchamiają ważne procesy / zreformować swój związek / kreatywne pomysły umożliwią rozwiązanie problemu

 

Ten tydzień ma charakter interludium – w październiku wkroczymy w kolejną fazę zachodzącego procesu zmian. W takim okresie o konkretnych zdarzeniach decydują pozorne drobnostki i zachowanie ludzi. Dlatego trudno teraz wskazać jeden dominujący trend.

 

Zmiana

Ogromną rolę – której nie wolno bagatelizować – nadal odgrywają sprawy z przeszłości. Jednocześnie nasze podejście do nich wyznaczy kurs na przyszłość, decydując o dalszym biegu wypadków. Dlatego doświadczenia i wydarzenia z tego tygodnia mogą być zwiastunem większych procesów, które nadejdą w przyszłym miesiącu.
Z jakości czasu skorzystają wszyscy, którzy są gotowi poradzić sobie z tym, co było i wyciągnąć konieczne wnioski. Nadchodzący tydzień posłuży również tym, którzy zamkną stare rozdziały, skończą to, co nie przystaje już do chwili obecnej oraz zreformują wszystko, co nadal jest ważne. Postępując w ten sposób doskonale przygotujesz się do przyszłych zmian. Z kolei osoby lubiące niespodzianki zostaną wprowadzone na nowe ścieżki przez nieoczekiwane spotkania i zwroty akcji.

 

Więzień przeszłości

W najgorszej sytuacji będzie grupa zorientowana na przeszłość, która uparcie trwa przy starych wyobrażeniach i pozostaje ich więźniem. Takie osoby muszą w coraz większym stopniu liczyć się z trudnościami i frustracjami, ryzykując, że w nadchodzących tygodniach dostaną nauczkę od losu.

 

Waga

W centrum zainteresowania nadal pozostają partnerstwa, relacje oraz wszelkiego rodzaju traktaty. Istotne będą również wysiłki dyplomatyczne, kwestie prawne oraz sprawy wiązane z rozwojem gospodarczym. Na bardziej konkretnym poziomie główną rolę odegrają dwa trendy (wydarzenia) – pozornie podobne, ale ostatecznie w swojej istocie różne.

 

Związek

I tak w decydującą fazę wkroczą wydarzenia, doświadczenia i decyzje minionego lata. Przy tym nacisk zostanie położony na pytanie, ile niezależności i wolności jest możliwe w związkach. Tutaj trzeba będzie dokonać rozróżnienia między indywidualizmem a egoizmem. W pierwszym przypadku życzenia i obawy wszystkich zaangażowanych są traktowane poważnie i w miarę możliwości brane pod uwagę, zaś w drugim – nacisk pada na dobre samopoczucie i interes własny jednej strony. Na poziomie osobistym warto w tych dniach zbliżyć się do innych, szukać rozmowy i okazji do wymiany myśli. Wyjaśnij istniejące nieporozumienia i zreformuj swój związek. To również doskonała pora na omówienie otwartych kwestii natury organizacyjnej oraz wyjaśnienie niejasności, nieścisłości i błędów z ostatnich tygodni.

 

Bezsilność

Drugi trend odnosi się do spraw sięgających daleko w przeszłość. W tym przypadku główną rolę odegrają doznane niegdyś krzywdy i zniewagi, ale także strach, poczucie zagrożenia i bezsilnej złości. Niewykluczone, że jakieś wydarzenia przywołają teraz takie historie i związane z nimi uczucia. Jeśli tego doświadczysz, to uświadom sobie, że teraźniejsze gwałtowne reakcje mają tylko pośredni związek z obecną sytuacją. Ci, którzy zdołają wtedy skoncentrować się na rzeczach aktualnych, odważnie staną w obronie tego, co naprawdę istotne i przystąpią do otwartej rozmowy, mają duże szanse znaleźć rozwiązanie problemu. Jeśli tak się nie stanie, to nagromadzone emocje mogą w późniejszym czasie rozładowywać się w niekontrolowany sposób. Procesy i wydarzenia związane z tą konfiguracją astrologiczną dopiero się rozpoczynają i będą kształtować wydarzenia w kolejnych tygodniach.

Ogólnie rzecz biorąc, jakość czasu sprzyja wszystkim aktywnym twórczo lub artystycznie. Wykorzystajcie uwolnioną teraz energię do realizacji swoich projektów.

 

Horoskop tygodniowy

Już w PONIEDZIAŁEK i WTOREK w centrum uwagi znajdą się wszelkiego rodzaju związki. Nacisk zostanie położony na wspólny interes, możliwość współpracy, wyjaśnianie konfliktów i nieporozumień, ale także kwestie dotyczące przyjaźni bądź partnerstwa. Ci, którzy są gotowi porozmawiać jak równy z równym, bez uprzedzeń i wyobrażeń, mogą – szczególnie w poniedziałek – skorzystać z okazji do dyskusji. To samo dotyczy częściowo wtorku. Od wtorkowego popołudnia wzrośnie skłonność do wylewania dziecka z kąpielą.

 

Wrażliwość

W ŚRODĘ nastrój ulegnie zmianie. Teraz na pierwszy plan wysunie się tęsknota za pokojem i zrozumieniem. Ogólnie wzrosną też wrażliwość, podatność na zranienie, potrzeba obrony idealistycznych pomysłów oraz wizji. Szczególnie w środę nasunie się pytanie, czy i jak można okazać współczucie i zrozumienie, ale jednocześnie – w razie potrzeby – chronić się i zdystansować. To samo dotyczy CZWARTKU. W tym dniu znacznie łatwiej będzie wyjaśnić otwarte kwestie lub uzyskać wsparcie. Uważaj jednak na tendencję do niesienia „pomocy” bez uprzedniego wyjaśnienia, o co konkretnie chodzi. Pozwoli to uniknąć rozczarowań i frustracji.

 

Pełnia poprzedzająca zaćmienie Słońca

Od PIĄTKU sytuacja zrobi się bardziej dynamiczna. Teraz wzrośnie potrzeba aktywności i działania, a także chęć obrony przed wszelkimi ograniczeniami. Pełnia Księżyca (o 11:57) spotęguje rozziew między pragnieniem zrozumienia i pojednania a silnym impulsem do konfrontacji, prowokowania innych, uwolnienia się od zależności i pójścia własną drogą. Spróbuj osiągnąć równowagę w tym polu napięć. Jeśli rozpoznasz, o co tak naprawdę chodzi, to możesz znaleźć kreatywne sposoby, które pozwolą Ci zaspokoić oba bieguny i osiągnąć ważny przełom. To pełnia poprzedzająca zaćmienie Słońca, które nastąpi 14 października, tuż przed wyborami parlamentarnymi w naszym kraju. Obserwuj, zachowaj uważność i nie podejmuj ważnych decyzji. Piątkowe procesy i tematy wpłyną również na WEEKEND.

 

Walka

W SOBOTĘ niewiele potrzeba, aby poczuć się zaatakowanym. Unikaj pochopnych reakcji, ale również zawierania fałszywych kompromisów z powodu wewnętrznej niepewności bądź ze strachu przed konfliktem. Dokładnie rozważ obecną sytuację, broń wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne i szukaj rozwiązania, które będzie akceptowalne dla każdej strony.

W NIEDZIELĘ demony rozpłyną się w niebycie, fale emocji opadną i wróci częściowy spokój. Przede wszystkim wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, piękna i zmysłowych doznań. Zrób sobie przerwę od stresującej codzienności, poświęć się rzeczom, ludziom czy działaniom, które Ci służą i sprawiają Ci przyjemność.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Stefano Valtorta, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897