CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.09.Bez kategoriiHoroskop tygodniowyNów Księżyca w Pannie 11.-17.9.2023

10 września 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/09/23-9-11-now-Ksiezyca-w-Pannie.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

nów Księżyca w Pannie / zatrzymanie, podsumowanie i refleksja / zmiana kierunku, spozycjonowanie i reorientacja / opracować dalszy plan działania / nadzieje i oczekiwania wystawione na próbę

 

W tym tygodniu pojawią się pierwsze impulsy zmiany kierunku, które zapowiadałam w ostatniej prognozie. Zwłaszcza na poziomie osobistym, w sprawach dotyczących komunikacji, organizacji oraz planowania trzeba będzie dokonać reorientacji. Teraz cała uwaga skupi się na kolejnych krokach, które niebawem przyjdzie nam podjąć.

 

Reorientacja

Podobnie jak w przypadku zmiany pływów, moment przejścia (z odpływu w przypływ) będzie dość trudny do uchwycenia i możemy mieć problem z wyznaczeniem wyraźnego kierunku. Dlatego nie oczekuj nagłej, szybkiej, spektakularnej zmiany i unikaj pośpiechu. Wszyscy, którzy będą niecierpliwi, podejmą pochopne decyzje i spróbują za wszelką cenę popchnąć sprawy do przodu, ryzykują rozczarowanie czy frustrację.

 

Nowy kierunek

Przede wszystkim w pierwszej połowie tygodnia trzeba określić swoją pozycję. W tych dniach należy zebrać fakty, pożegnać się z tym, co już nie działa, wysondować nowe możliwości, uzgodnić dalszą strategię działania i nadać jej nowy kierunek.

 

Pokusy

Do weekendu dalszy kurs powinien stać się bardziej jasny. Jednak nawet wtedy należy zachować ostrożność. Nie daj się uwieść pokusom i obiecującym perspektywom, poświęcić wystarczająco dużo czasu, żeby sprawdzić je pod kątem wykonalności. Jeśli połączysz inspirację i kreatywność z uważnością i poczuciem tego, co jest naprawdę realne, to możesz dużo osiągnąć. Ponieważ konstelacje nie są zbyt spektakularne, to czas sprzyja też odpoczynkowi albo realizacji pilnych zadań.

 

Panna

Na bardziej konkretnym poziomie opisane powyżej procesy zamanifestują się głównie w obszarach zdrowia, środowiska i klimatu. Również w kwestii migracji nastąpi istotne przetasowanie.  Ogólnie w tych dziedzinach chodzi o to, które oczekiwania i założenia mogą zostać spełnione. Teraz stanie się jasne, gdzie w ostatnich miesiącach zażądano zbyt wiele lub zagrano o zbyt wysoką stawkę.

 

Poglądy

Ponadto naszą uwagę przykują polityczne, etyczne, religijne, kulturowe przekonania oraz wierzenia, ich rola w rozwiązaniu kryzysów, konfliktów czy napięć. W tym kontekście należy zadać sobie pytanie, o własne stanowisko i podejście do tematu. Co jest dla Ciebie „prawdziwe” i spójne? W co „wierzysz”? Czy jesteś gotowy zaakceptować inne postawy i opinie, nie rezygnując z własnych?

 

Porażka

Jeśli zainteresowane strony będą gotowe otwarcie negocjować i dyskutować, to mogą znaleźć konstruktywne kompromisy i rozwiązania. Z drugiej strony, wszyscy, którzy spróbują sztuczek czy nieczystych zagrań, uznają własne poglądy za jedyne słuszne i prawdziwe, mogą oczekiwać zaostrzenia konfliktu, a nawet porażki.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK to czas radości oraz twórczych działań. Prawdopodobnie zapragniemy teraz stworzyć z innymi coś bardzo kreatywnego. Ponadto znaczenia nabiorą kwestie dotyczące relacji, które w ostatnich miesiącach absorbowały naszą uwagę. To dobra okazja, żeby zadać sobie pytanie, co dalej, wyjść innym naprzeciw i otwarcie o czymś porozmawiać. W tych dniach możesz też po prostu oddać się urokom życia. Uważaj jednak na skłonność do rozrzutności i przesady.

 

Księżyc w Pannie

W ŚRODĘ i CZWARTEK nastrój będzie wyraźnie bardziej powściągliwy i refleksyjny. Te dni nie sprzyjają wielkim czynom ani projektom wymagającym inicjatywy czy dynamiki. To doskonała pora na porządki i sprawy codzienne. Z działających energii skorzystają również działania korzystne dla ciała i zdrowia. Spróbuj choć na chwilę uciec od zgiełku, zastanowić się nad swoim aktualnym życiem oraz doświadczeniami ostatnich tygodni. Ćwicz cierpliwość i nie pozwól sobie na pośpiech. Pamiętaj, że teraz obowiązuje zasada: „Czas pokaże” lub „Spiesz się powoli”.

 

Nów Księżyca

W PIĄTEK rozpocznie się kolejna faza reorientacji. Wczesnym rankiem, o 3.39, nastąpi nów Księżyca. W ciągu dnia Merkury – patrząc z perspektywy Ziemi – „zatrzyma się”. Kiedy ruszy do przodu, znowu można przystąpić do planowania i podjąć decyzje dotyczące kwestii organizacyjnych. W tym dniu po raz kolejny warto ustalić, na czym tak naprawdę stoisz. Poświęć trochę czasu, żeby opracować dalszą strategię działania, wyraźnie zobaczyć istniejące uwarunkowania oraz dostępne środki. Dzięki temu będziesz dobrze przygotowany do kolejnego etapu swojej podróży.

 

Księżyc w Wadze

WEEKEND zdominują wszelkiego rodzaju relacje. Teraz wzrośnie chęć spotkań, zrobienia czegoś wspólnie z innymi, a także tęsknota za pięknem i harmonią. Najlepiej poświęć się rzeczom i działaniom, które lubisz i które Cię inspirują. Kontroluj jednak tendencję do zbyt wysokich oczekiwań oraz kierowania się doświadczeniami z przeszłości. Jakość czasu sprzyja trwającym od dłuższego czasu debatom lub mediacjom. Warunkiem sukcesu jest otwarte, partnerskie podejście i świadome poszukanie nowych, realnych ścieżek. Z działających energii skorzystają też kreatywne, artystyczne projekty.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Rommel Davila, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897