CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.09.Horoskop tygodniowySPA i wellness 4.-10.9.2023

3 września 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/09/23-9-4-spa-wellness.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

SPA i wellness / przepracowanie doświadczeń z przeszłości i pogodzenie się z nimi / przygotowanie do zmiany kursu i perspektywy / rozpoznanie błędnych założeń i wyciągnięcie wniosków / koncentracja na zmianie hierarchii wartości / przestrzeganie i uszanowanie istniejących wymagań oraz szukanie konstruktywnych kompromisów zapewnią sukces

 

Nadchodzący tydzień nie będzie zbyt dynamiczny i nie przyniesie prawie żadnych nowych tematów. To doskonała pora na refleksję, odpoczynek,  SPA i wellness. Wszyscy, którzy tęsknią za przerwą po gorącym, burzliwym lecie, mogą skorzystać z okazji, żeby zrelaksować się lub poświęcić sprawom dnia codziennego. Stosunkowo spokojna jakość czasu pozwoli też wyjść na pierwszy plan zadaniom, które do tej pory były zaniedbywane lub odkładane na bok. W efekcie to doskonała pora na przepracowanie wcześniejszych doświadczeń, pogodzenia się ze wszystkim, co zaszło, dokonanie korekty oraz rewizję oceny trwających projektów.

 

Moje „okulary”

Pod wieloma względami nasuną się teraz następujące pytania: Przez jakie „okulary” patrzę na świat? Na jakich doświadczeniach, przekonaniach, założeniach i wierzeniach bazuje mój system wartości? Na ile moje reakcje opierają się na wcześniejszych doświadczeniach i tradycjach, przez co nie są już adekwatne do teraźniejszości? Skorzystaj z okazji, żeby dokonać podsumowania, ponownej oceny sytuacji i przygotować się do zmiany kursu oraz perspektywy.

 

Związki

Na konkretnym poziomie w centrum uwagi nadal pozostają wszelkiego rodzaju relacje i wartości. W tych kwestiach rozpoczyna się czas przepracowania wydarzeń ostatnich trzech miesięcy. Jeśli idzie o wartości, kwestie gospodarcze, finansowe i dotyczące posiadania, to konieczne będzie rozróżnienie między rzeczywistą substancją, tym, co jest faktycznie dostępne, a tym, co opiera się na starych roszczeniach, przesadnych nadziejach, oczekiwaniach lub złudzeniach. W przypadku tych ostatnich życie niebawem wymusi stosowne korekty.
We wszelkiego rodzaju związkach, partnerstwach czy sojuszach rozpoczyna się faza negocjacji. W większości przypadków chodzi o omówienie przyszłej drogi, a następnie dokonanie wyboru. Konstruktywne rozwiązania zostaną znalezione wtedy, jeśli wszyscy uczestnicy jasno określą swoje stanowisko, wartości oraz życzenia. Odróżnij rzeczy naprawdę istotne od tych, które podlegają negocjacjom, a następnie bądź gotowy przeprowadzić otwartą, partnerską rozmowę. Jednak ważnych i decydujących wydarzeń można się spodziewać dopiero za około dwa tygodnie.

 

Horskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK Wenus i Jowisz, patrząc z perspektywy Ziemi, staną w miejscu. Dlatego ten dzień może być czasem refleksji nad wartościami i relacjami. Wielu z nas będzie musiało odpowiedzieć sobie na pytania: „prawdziwy czy fałszywy”, „dobry czy zły”, „wart zachowania czy bezwartościowy”? Skorzystaj z okazji, aby podsumować swoją pozycję czy obecną sytuację i w razie konieczności zmienić orientację. Ogólnie w poniedziałek i WTOREK wzrośnie potrzeba stabilności, bezpieczeństwa, stylu i piękna. W tych dniach dużą rolę odegrają też przyjemność, zmysłowość i erotyzm. Najlepiej świadomie zafunduj sobie jakąś przyjemność, zrób dla siebie coś dobrego i rozpieść się trochę. Jakość czasu nie sprzyja projektom wymagającym energii i dynamiki. We wtorek spodziewaj się nieoczekiwanych impulsów i zwrotów akcji.

ŚRODĘ i CZWARTEK zdominują kontakty towarzyskie. W tych dniach wzrośnie potrzeba rozmów i wymiany myśli. To doskonała pora na wyjaśnienie nieporozumień, niejasności i otwartych kwestii dotyczących trwających projektów. Jeśli jesteś uważny i ostrożny, to możesz zrozumieć teraz nurtujący Cię od dawna problem lub przepracować doświadczenia z przeszłości. Uważaj jednak na skłonność do przyjmowania za punkt wyjścia informacji, które straciły już aktualność lub do zatracenia się w mnogości pomysłów czy możliwości.

 

SPA i wellness

PIĄTEK i WEEKEND upłyną po znakiem uczuć. W tych dniach poczujemy ogromną potrzebę bezpieczeństwa, przynależności i domu. Szukaj towarzystwa bliskich Ci osób. Z jakości czasu skorzystają też działania poprawiające samopoczucie, kontakt ze zwierzętami lub pobyt w SPA i wellness.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Ale Rom, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897