CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.09.Horoskop tygodniowyPełnia Księżyca 28.8.-3.9.2023

27 sierpnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/08/23-8-28-pelnia-w-rybach-mars-w-wadze.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

pełnia Księżyca w Rybach / zatrzymać się, przerwa na refleksję, bilans zysków i strat, określić swoją pozycję: na czym stoję, co zostało osiągnięte lub rozwiązane, jakie są konsekwencje błędnych decyzji? / stara wiedza oraz nowe perspektywy

 

Dynamiczny, ekspansywny okres ostatnich tygodni dobiega końca. Pod wieloma względami zostanie teraz osiągnięty punkt zwrotny. Wiele rzeczy ulegnie tymczasowemu zatrzymaniu, a jednocześnie otworzą się inne, nowe perspektywy. Ogólnie rzecz biorąc, nadchodzi czas refleksji i podsumowań. Przede wszystkim skupimy się na przetrawieniu wcześniejszych doświadczeń i spojrzymy na wydarzenia z właściwej perspektywy. Pora dokonać podsumowań i uzyskać wgląd w to, co zaszło w ciągu ostatnich tygodni, a nawet miesięcy. Jeśli świadomie poświęcisz temu czas, wtedy możesz wykorzystać wyniki i wyciągnięte wnioski, żeby przygotować się do podjęcia kolejnych działań i decyzji, które czekają na Ciebie w najbliższej przyszłości.

 

Priorytety

Jakość czasu sprzyja zrewidowaniu tego co jest, dostępnych zasobów i własnej postawy wobec życia. Zobacz popełnione błędy, niewłaściwe osądy, wyjaśnij nieporozumienia albo przeprowadź zaległą rozmowę. To również doskonała pora, żeby powrócić do czegoś, co kiedyś było ważne, podjąć wątki z przeszłości i ożywić dawne kontakty. W najlepszym przypadku można w ten sposób wyjaśnić stare sprawy, ale także dostrzec i wykorzystać niezauważone dotąd cechy czy doświadczenia.

 

Obciążenia

Ogólnie nie zaleca się podejmowania ważnych decyzji lub rozpoczynania zupełnie nowych projektów. Każdy, kto zainicjuje teraz coś nowego, ryzykuje, że będą z tym związane obciążenia, które obecnie trudno dostrzec.
Na konkretnym poziomie rzecz szczególnie dotyczy wszelkiego rodzaju umów i porozumień, planowania i organizowania czegoś. W tym kontekście na pierwszy plan wysuną się transport, edukacja, zdrowie, przyroda, środowisko naturalne, media społecznościowe, IT i sztuczna inteligencja. We wszystkich tych obszarach może częściej dochodzić do nieporozumień, kłopotliwych zakłóceń bądź awarii. Bądź uważny i uzbrój się w cierpliwość.

 

Miłość i pieniądze

W dniu 4 września Wenus, która od 23 lipca przebywa w retrogradacji, patrząc z perspektywy Ziemi, zatrzyma się, a następnie ponownie ruszy do przodu. Oznacza to, że należy ustalić pozycję, zwłaszcza w relacjach i partnerstwach (sojuszach), w kwestiach dyplomatycznych i prawnych, a także dotyczących wartości, finansów i ekonomii. Te dni przyniosą ostatnią okazję, żeby spojrzeć na to, co było i jest. Prawdopodobnie nasuną się nam następujące pytania: Jakie wartości należy zachować? Co jest przestarzałe i nie pasuje już do chwili obecnej? Gdzie stworzyć nową równowagę sił? Niewykluczone również, że w drodze mediacji zostanie też rozwiązany długotrwały problem i przygotowany grunt pod porozumienie.

 

Horoskop tygodniowy

Na początku tygodnia nastroje będą poważne, ale poczujemy też w powietrzu silne podprogowe napięcie. PONIEDZIAŁEK zdominuje potrzeba stabilności, jasności i porządku. Jednocześnie małe rzeczy mogą wywołać wielką irytację i spowodować gwałtowne reakcje. Ci, którzy myślą, że osiągną swoje cele poprzez kontrolę, „dokręcenie śruby” lub ostentacyjne demonstrowanie władzy, mogą spodziewać się frustrujących doświadczeń, a nawet niebezpiecznej eskalacji konfliktu. Swojego celu nie osiągną również wszyscy, którzy zechcą za wszelką cenę załagodzić sytuację i mediować. Najlepiej postaraj się uzyskać wewnętrzną jasność co do swoich priorytetów oraz bądź gotowy ich bronić. Wtedy zdołasz zachować i ustabilizować swoją pozycję.

 

Negocjacje

W nocy z poniedziałku na WTOREK nastąpi pierwszy punkt zwrotny. W powietrzu poczujemy napięcie, które może zostać rozładowane przez nieoczekiwane wydarzenia. Niewykluczone, że poczynione teraz obserwacje rzucą zupełnie nowe światło na istniejące założenia. Wtorek i ŚRODĘ zdominuje potrzeba kontaktów i wymiany myśli. Spotkania, rozmowy jak równy z równym, otwartość oraz chęć współpracy w celu realizacji wspólnej, większej wizji pozwolą uwolnić ogromny twórczy potencjał. Gorzej, jeśli będziesz uparcie trwać przy swoich ideologicznych zasadach i pomysłach, forsując je jako „lepsze” lub „właściwe”. W tych dniach bądź gotowy na zmianę perspektywy, ale wystrzegaj się wyciągania pochopnych, ostatecznych wniosków.

 

Pełnia Księżyca w Rybach

W środę po południu nastąpi kolejna zmiana energii wiodących. Z jednej strony wzrosną teraz otwartość i wrażliwość, a także tęsknota za zrozumieniem i więzią. Jednocześnie pełnia Księżyca w Rybach (dokładnie o 3.35) ujawni istniejące słabości, ciemne strony, granice tego, co jest możliwe oraz konsekwencje wydarzeń ostatnich dni. Najlepiej poświęcić w CZWARTEK choć chwilę na to, żeby przyjrzeć się własnym wizjom, nadziejom, ale także zadaniom i potrzebom dnia codziennego. Jakość czasu nie sprzyja projektom wymagającym skupienia, koncentracji czy precyzji.

 

Żądza czynu

Od PIĄTKOWEGO popołudnia zacznie nas rozpierać energia. W czasie WEEKENDU wzrośnie potrzeba aktywności, spotkań oraz wspólnych przedsięwzięć. Poszukaj projektów, które Cię interesują i pozwolą się w coś zaangażować. Bądź jednak uważny, ostrożny, unikaj brawury i zbyt śmiałych zachowań. Niewykluczone, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Jake Weirick, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897