CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.07.Horoskop tygodniowyPod napięciem, afera 10.-16.7.2023

9 lipca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/07/23-7-10-pod-napieciem-skandal.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

pod napięciem / zmiana punktu nacisku i energii wiodących / jak pokonać słabości, poradzić sobie z bólem i wątpliwościami / liderzy, ojcowie, męczennicy, uzdrowiciele / zaangażowanie w ochronę przyrody / walka o władzę informacyjną / rewelacje i skandale / zgniłe kompromisy to problem / jasne, zdecydowane podejście przyniesie sukces

 

W tym tygodniu sporo będzie się działo. W wielu obszarach nastąpią ważne przetasowania, które przyniosą zmianę wibracji i energii wiodących. Potrzeba autoekspresji i imprezowe klimaty powoli ustąpią miejsca bardziej przyziemnym kwestiom. Chociaż intensywność, silne uczucia czy osobiste zaangażowanie nadal będą odgrywać dużą rolę, to ogólnie zapanuje stonowany nastrój, wzrośnie też poziom wrażliwości.

W efekcie granica między światłem i cieniem, radością i bólem, siłą i słabością, a także możliwościami i zagrożeniami będzie teraz trudna do uchwycenia. W związku z tym nawet małe rzeczy mogą niespodziewanie przechylić wahadło w jedną lub drugą stronę. Ponieważ w tym samym czasie zachodzą bardzo różne procesy, to nie można określić wyraźnego trendu. W zależności od tematu i indywidualnego horoskopu należy spodziewać się różnych doświadczeń. Jak bumerang powracać będzie pytanie, jak najlepiej zareagować na zachodzące zdarzenia.

 

Walka o władzę

Na konkretnym poziomie ważnych procesów możemy oczekiwać w sprawach dotyczących informacji, komunikacji, mediów, handlu i transportu (podróży). Szczególnie w pierwszej połowie tygodnia dojdzie do nasilenia walki o władzę (nie tylko na listach wyborczych) oraz kontrolę.
Zarówno na poziomie indywidualnym, jak i ogólnospołecznym wzrośnie potrzeba zbadania tła, zajrzenia za kulisy, odkrycia tego co zakamuflowane czy ujawnienia tajemnic. W efekcie mogą wybuchnąć skandale.  Z drugiej strony pojawi się tendencja do zatajania informacji, grożenia innym lub „szantażowania”.
Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę końcówki Barana, Raka, Wagi i Koziorożca lub początku Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

 

Wprost

Jeśli będziesz miał do czynienia z takim zachowaniem, to odważnie staw czoło wyzwaniom, nie owijaj w niczego bawełnę – mów wprost. Nie pora na dwuznaczne uwagi, próby manipulacji czy (zgniłe) kompromisy, ale raczej na otwartą konfrontację. Miej też świadomość tego, że nie chodzi teraz o autoafirmację czy o to, kto jest górą, lecz o jasne, spójne, elastyczne podejście. Wtedy nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach możliwa będzie zmiana na lepsze.

 

Gesty

Od połowy tygodnia wzrośnie potrzeba autoekspresji i zwrócenia na siebie uwagi, szczególnie w sferze mediów (społecznościowych) i komunikacji. Pojdzie ona w parze ze skłonnością do wielkich słów i szlachetnych, teatralnych gestów. Postaraj się nie obiecywać nikomu złotych gór.
Jednocześnie wyraźnie zobaczysz, co się stało z obietnicami, oczekiwaniami i nadziejami z drugiej połowy marca. Wydarzenia i wyzwania tych dni jasno pokażą, co może zostać spełnione, a gdzie obiecano lub oczekiwano zbyt wiele. Raz po raz pojawi się również pytanie, komu lub czemu można zaufać. W takich sytuacjach kontroluj tendencję do zbyt gorliwego usprawiedliwiania się lub szukania winnych.

 

Niezabliźnione rany

Poza tym wzrośnie wrażliwość i wyczulenie na punkcie obrazu siebie, potrzeba bycia w centrum uwagi, realizacji osobistych zamierzeń i osiągnięcia celu. W tych kwestiach należy poradzić sobie z wątpliwościami i strachem przed porażką. Małe rzeczy mogą zachwiać poczuciem naszej wartości lub zakwestionować wszystko, co zbudowaliśmy i w co wierzymy. Niewykluczone też, że odżyją dawne żale i odnowią się niezabliźnione rany.
Tutaj przed ogromnym wyzwaniem staną głównie przywódcy, liderzy i wszelkiego rodzaju ojcowie. Jednocześnie powszechną uwagę przykują rozmaite świetliste postaci i uzdrowiciele.

 

Baran

Przede wszystkim dotyczy to osób, które w swoim horoskopie mają obsadę 17°-22° Barana, Raka, Wagi i Koziorożca. Uważaj na swoje zdrowie i spodziewaj się nieoczekiwanych reakcji na pozorne drobiazgi, zarówno u siebie, jak i w kontaktach z innymi. Jeśli takowe nastąpią, to powstrzymaj impulsy skłaniające do natychmiastowego działania lub podejmowania pochopnych decyzji. Lepiej poczekaj na dalszy bieg zdarzeń. Wtedy wiele rzeczy wyjaśni się samoistnie. Niewykluczone, że naglą staną przed Tobą otworem dotychczas zamknięte drzwi, ujrzysz nowe możliwości i znajdziesz rozwiązania, które wcześniej nie były brane pod uwagę.

 

Pod napięciem

W PONIEDZIAŁEK będziemy pod napięciem. Z jednej strony może nas rozpierać energia. Poczujemy chęć działania i zrobienia czegoś, ale wzrośnie też potrzeba perfekcji i skłonność do myślenia w kategoriach czarne-białe. Poza tym chętnie wyzwiemy kogoś na pojedynek, będziemy rywalizować i prowokować słowem czy gestem. W efekcie powstanie dość wybuchowa atmosfera. Jeśli znajdziesz się w trudnej sytuacji, to zanim przystąpisz do działania, pomyśl o jego potencjalnych konsekwencjach. Nie ulegaj pokusie zrobienia czegoś, czego później pożałujesz. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo ruchu. Jakość czasu sprzyja zajęciom sportowym, porządkom i wszelkiego rodzaju projektom badawczym.

We WTOREK i ŚRODĘ energie ulegną zmianie, przesunie się też nasz punkt uwagi. Teraz na pierwszy plan wysunie się potrzeba bezpieczeństwa, wiarygodności i niezawodności. Jednocześnie wzrośnie zapotrzebowanie na precyzję i dokładność, a także poziom wrażliwości, jeśli chodzi o własną reputację, osobiste obawy i interesy. Bądź szczególnie uważny zarówno w stosunku do siebie, jak i w kontaktach z innymi. Unikaj pochopnych wniosków i reakcji. Najlepiej poświęć czas na zastanowienie się, o co tak naprawdę chodzi i co jest dla Ciebie ważne. Te dwa dni sprzyjają działaniom, które są korzystne dla zdrowia. To doskonała pora, żeby zrobić sobie przerwę na odpoczynek lub spędzić trochę czasu na łonie natury.

W CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTĘ wzrośnie potrzeba kontaktów i debat. Porozmawiaj z kimś osobiście lub online o tym, co Cię porusza. Zadawaj pytania, zdobywaj informacje na interesujące Cię tematy. Z jakości czasu skorzystają też kursy lub dalsza edukacja, imprezy oraz wspólne gry.

 

Rak

W sobotę wieczorem nastrój ponownie ulegnie zmianie. Teraz o naszą uwagę upomną się wszelkiego rodzaju uczucia. W NIEDZIELĘ potrzeba bezpieczeństwa, dobrego samopoczucia i przynależności będzie ogromna. Na pierwszy plan wysuną się domatorstwo, przytulność, czułość itp., krótko mówiąc – wszystko, co symbolizuje znak Raka. W tym dniu świadomie oderwij się od codzienności, spotkaj z bliskimi osobami, pozwól swojej duszy odpocząć. W poniedziałek nastąpi nów w znaku Raka.

 

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Kristina Flour, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897