CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.06.Horoskop tygodniowyNajdłuższy dzień – lato! 19.-25.6.2023

18 czerwca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/06/23-6-20-najdluzszy-dzien-lato-mars-lilith-fun.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

lato i najdłuższy dzień w roku / ideały, wizje, marzenia, ale także złudzenia i rozczarowania / „walka płci”, lęki oraz potrzeba dominowania / czy i na ile kobieta rządzi swoim ciałem / nieoczekiwane zwroty akcji, zrządzenie losu, nieuchronne zdarzenia, inspirujące spotkania

 

W tym tygodniu rozpocznie się astronomiczne lato i raczej nie będziemy narzekać na nudę. Mówiąc w dużym skrócie – na pierwszy plan wysuną się miłość, życie, pożądanie, namiętności i zabawa. Najbliższe dni przyniosą wachlarz rozmaitych szans, ale także pewne niebezpieczeństwa. Poza tym nie zabraknie nam kreatywności, a chęć jej wyrażenia i stworzenia czegoś nietuzinkowego będzie przeogromna. Z wielką radością zechcemy spróbować nowych rzeczy i zaeksperymentować, dopiszą nam wyobraźnia i inspiracja.

Taka mieszanka energetyczna sprzyja zarówno artystycznym wzlotom, jak i hucznym imprezom oraz doznaniom o charakterze erotyczno-seksualnym. Jednocześnie łatwo zapalimy się do czegoś, bez reszty w czymś zatracimy lub damy ponieść fantazji. W takim przypadku może nastąpić utrata kontaktu z rzeczywistością, złamiemy jakieś tabu albo zrobimy coś, nie bacząc na konsekwencje, ewentualnie zrządzeniem losu doświadczymy czegoś nieprzewidzianego, co nada naszemu życiu zupełnie nowy bieg.

 

Uczucia

Główną rolę odegrają teraz emocje i uczucia. W efekcie możliwe są zarówno głęboka, namiętna miłość, tęsknota za więzią, pragnienie przynależności i opieki, jak i głębokie lęki, poczucie zagrożenia, złość i nienawiść. Ci, którzy wiedzą, jak świadomie stawić czoło takim uczuciom, mogą wykorzystać ich moc, żeby doświadczyć, zrobić lub osiągnąć coś niezwykłego. Jeśli zostaną one wyrażane w sposób niewinny, otwarty i swobodny, to pozwolą na głęboko poruszające doświadczenia. Wtedy nawet początkowo trudne doznania mogą ostatecznie przynieść ciekawe, konstruktywne rezultaty i przyczynić się do naszego rozwoju.
Jeśli jednak zadziałają wyłącznie na poziomie nieświadomym, to związane z nimi instynkty, obrazy lub wdrukowania mogą przejąć kontrolę i doprowadzić do niebezpiecznego zachowania. Najlepiej poradzisz sobie z takim wyzwaniem, jeśli w trudnej sytuacji wykorzystasz moc swojej duszy i swojego ja oraz pozostaniesz wierny swojej prawdziwej naturze.

 

Seksualność

Ważne impulsy napłyną w toczącej się debacie na temat seksualności, płci, walki płci, poglądów matriarchalnych i patriarchalnych. Zarówno na poziomie globalnym, jak i indywidualnym chodzi o zderzenie dominacji, asertywności, siły przebicia i umiejętności przeforsowania swoich racji z umiejętnością dostosowania się i uległością. Ostatecznie trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy możliwe jest znalezienie i ukształtowanie poglądów oraz zachowań, które pozwolą na prawdziwą równość oraz współpracę i odpowiadają nowym czasom.

 

Spotkania

Szukaj okazji do dialogu, bądź otwarty i gotowy podzielić się swoimi pomysłami oraz wizjami, ale okaż również zainteresowanie innym punktem widzenia. Jeśli pozostaniesz świadomy, utrzymasz swoją pozycję i uszanujesz stanowisko drugiej osoby, to może nastąpić przełom. Tak czy inaczej, wydarzenia i doświadczenia tych dni uruchomią ważne procesy, których konsekwencje zobaczysz w październiku.
W komunikacji, handlu i transporcie wzrośnie skłonność do nieporozumień i niejasności. Wiele idealistycznych nadziei i obietnic z przeszłości pęknie jak bańka mydlana. Przede wszystkim pamiętaj, że w tych dziedzinach nie wszystko złoto, co się świeci.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują potrzeby bezpieczeństwa, przynależności oraz domu. Na początku tygodnia wzrosną też wrażliwość i podatność na zranienie. W efekcie będziemy skłonni do silnych reakcji emocjonalnych. Najlepiej w tych dniach poświęcić czas na marzenia, po prostu bądź albo spełnij swoje od dawna skrywane, sekretne życzenie. Niewykluczone, że nagle zrozumiesz coś ważnego, poczujesz przypływ weny twórczej albo się zakochasz. Możesz również złapać swojego idola na kłamstwie lub zdasz sobie sprawę, że żyłeś w błędzie bądź iluzji. Ciesz się dobrymi doświadczeniami i nie reaguj przesadnie na rozczarowania czy frustracje.

 

Lato

W ŚRODĘ pod wieloma względami nastąpi punkt zwrotny. O godzinie 16:57 Słońce osiągnie najwyższy punkt na półkuli północnej – rozpocznie się astronomiczne lato.
W ŚRODĘ i CZWARTEK zapragniemy poświęcić się rzeczom, które sprawiają nam radość. Teraz wzrośnie ochota na zabawę oraz potrzeba wyrażenia siebie. W tych dniach świadomie szukaj okazji do tego, aby zrobić coś zabawnego lub kreatywnego. Jakość czasu sprzyja realizacji projektów o charakterze twórczym i artystycznym, ale także świętowaniu z przyjaciółmi. Niewykluczone również, że nieoczekiwane lub losowe spotkania czy wydarzenia dostarczą ważnych impulsów do zmiany i zainicjują zwrot akcji. Powstrzymaj skłonność do podejmowania ekstremalnych działań lub radykalnych zachowań.

 

Hallo, Ziemia

Po okresie zabawy, pożądania i namiętności fale uniesienia i ekscytacji opadną. W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ zrobi się bardziej rzeczowo i pragmatycznie. Teraz na pierwszy plan wysunie się szara codzienność. Dlatego zredukuj bieg, daj odpocząć swojemu ciału i poświęć czas na rzeczy, które wcześniej zostały zaniedbane. Możesz również wykorzystać ten czas na refleksję nad wydarzeniami i doświadczeniami minionych dni lub omówić je z przyjaciółmi. W ten sposób lepiej zrozumiesz to, co zaszło. Czas sprzyja też aktywności na świeżym powietrzu.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897