CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.06.Horoskop tygodniowyNów Księżyca w Bliźniętach 12.-19.6.2023

11 czerwca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/06/23-6-12-now-ksiezyca-bliznieta-fun-decyzje.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

rozrywka, gry i zabawy / pożądanie i miłość / fantazje i marzenia / wizje lepszego świata / ale również: konsekwencje, wiążące zobowiązania, umowy i kontrakty / przedsmak nadchodzących zmian i przygotowanie na to, co wkrótce ma nadejść

 

W przełożeniu na język meteorologii astrologiczne konstelacje zapowiadają teraz piękną, słoneczną pogodę z okresowym zachmurzeniem. W niektórych obszarach należy też spodziewać się nagłych opadów deszczu, a nawet gwałtownych burz. Ogólnie dominować będą jednak radość życia, ożywienie oraz ochota na wszystko, co sprawia nam frajdę.

 

Zaiskrzy

Dodatkowo wiele osób będzie miało ochotę na flirty albo romanse, często zaiskrzy, pojawi spora chemia i erotyczne napięcie. I tutaj nie zabraknie kreatywnych pomysłów. W tym kontekście warto odpowiedzieć sobie na pytanie, jak najlepiej wykorzystać uruchomione energie i dostępne opcje oraz gdzie tkwią potencjalne zagrożenia?

 

Ahoj, przygodo!

Jakość czasu idealnie nadaje się na wakacje z przygodami, eskapady, wspólne działania z przyjaciółmi oraz wszelkiego rodzaju imprezy. Osoby zorientowane na autopromocję, aktorzy i hazardziści mogą osiągnąć szczytową formę. Istnieje zwiększona tendencja do gwiazdorzenia, a nawet narcyzmu. W centrum uwagi pozostaną wszyscy pragnący pokazać się szerszej publiczności – wszelkiego rodzaju królowie i królowe sceny. Czas na lans!
Najbliższy tydzień nie sprzyja introwertykom i ludziom o bardziej powściągliwym usposobieniu. Ożywiona, często hałaśliwa atmosfera może być dla Was sporym problemem. Niewykluczone są również urazy i napady złości wynikające z samolubnego, nierozważnego zachowania bądź gwałtownych reakcji.

 

Z serca

Najlepiej poradzisz sobie z tymi energiami, jeśli zajmiesz się sprawami sercowymi i takimi, które są szczególnie bliskie Twojemu sercu. Poświęć się ważnemu projektowi, który pozwoli Ci wykorzystać wyobraźnię oraz twórcze zdolności. Z jakości czasu skorzystają też artyści i wszyscy pracujący kreatywnie.

 

Ważne!

Jednak obok zabawy pojawią się też poważne kwestie i decyzje, które należy podjąć. Zwłaszcza w handlu, edukacji, mediach i transporcie, ale także w kontaktach osobistych i relacjach społecznych, wydarzenia, doświadczenia oraz nowe informacje wyjaśnią słabe punkty planów czy pomysłów oraz ujawnią konsekwencje, które wcześniej nie były brane pod uwagę. We wszelkiego rodzaju rozmowach i negocjacjach chodzi o rozpoznanie, kiedy i gdzie zostaną osiągnięte granice możliwości.
Z drugiej strony trzeba będzie podjąć zobowiązania i konkretnie coś postanowić. Zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie najważniejsze, ustal priorytety bądź gotowy, jasno i stanowczo ich bronić. W pozostałych kwestiach warto być elastycznym i otwartym na kreatywne pomysły, a w razie potrzeby także zrezygnować z czegoś mniej ważnego.

 

Trailer zmian

W każdym razie, jeśli idzie o wydarzenia tych dni, trzeba wiedzieć jedno: wiele z nich stanowi przygotowanie do dłuższego procesu. Wyznaczają one początek historii, która w nadchodzących tygodniach wymusi ważne decyzje, przetasowania i wyznaczy kierunek na przyszłość. Prawdopodobnie konkretne, ostateczne wyniki zobaczysz dopiero jesienią. Wykorzystaj nadarzające się okazje i ciesz się wszystkim, co teraz oferuje życie, ale nie wyciągaj jeszcze żadnych wniosków.

 

Horoskop tygodniowy

Na początku tygodnia nie zabraknie nam energii i zapału do działania. Prawdopodobnie w PONIEDZIAŁEK i WTOREK poczujemy żądzę czynu, zechcemy coś zrobić, przeforsować albo osiągnąć. Wykorzystaj okazję i energię, żeby zrealizować projekt, który jest dla Ciebie szczególnie ważny. Czas nie sprzyja osobom szukającym odpoczynku i relaksu.
Przede wszystkim zadbaj o aktywność fizyczną albo ruch na świeżym powietrzu, ale upewnij się, że sprawia Ci to przyjemność. To doskonała pora na zajęcia sportowe, taniec, malowanie, aktywne tworzenie muzyki lub inne kreatywne działania. Poniedziałek energetycznie będzie raczej bezchmurny i „słoneczny”. Jednak we wtorek nad Twoją głową mogą zebrać się chmury. Teraz wzrośnie poziom wrażliwości i tendencja do gwałtownego reagowania nawet na pozorne drobiazgi. W takich chwilach powściągnij skłonność do wylewania dziecka z kąpielą albo atakowania kogoś. Jeśli odczekasz z reakcją, to już wieczorem nastąpi nieoczekiwany zwrot na lepsze.

 

Przyjemności

ŚRODĘ i CZWARTEK zdominują przyjemności, zabawy i rozrywka, nie zabraknie nam też kreatywnych pomysłów. Jednocześnie w tych dniach należy podjąć kilka ważnych decyzji. Skorzystaj z okazji, aby zająć się tematami, które są bliskie Twojemu sercu i Ci służą, ale uważaj, aby nie przesadzić w tym, co robisz. Czwartek szczególnie sprzyja pielęgnowaniu kontaktów – przypomnij sobie o swoich znajomych, zadbaj o umowy i zobowiązania oraz zadaj sobie pytanie, co i w jakiej formie jest dla Ciebie właściwe.

PIĄTEK i SOBOTA przyniosą dość mieszany program. Teraz wzrośnie ochota na spotkania, rozmowy i wspólne przedsięwzięcia. Ogólnie te dni zdominuje pragnienie zabawy i gier, nie zabraknie nam też wyobraźni i kreatywnych pomysłów.
Jednocześnie pobrzmiewający w tle, poważny ton powinien sprawić, że sytuacja nie wymknie się spod kontroli. Najlepiej poświęć trochę czasu na refleksję nad swoim życiem i wydarzeniami z ostatnich tygodni. Zajmij się też swoimi życzeniami, wizjami i tęsknotami oraz odpowiedz sobie pytanie, na co chcesz wykorzystać swoją siłę i energię.

 

Nów Księżyca w Bliźniętach

W NIEDZIELĘ rano (6.37) nastąpi nów Księżyca w Bliźniętach. Impulsy, które teraz napłyną, zainicjują punkt zwrotny, przyniosą też pierwsze wskazówki dotyczące nadchodzących procesów. W kolejnych tygodniach nastąpią zmiany o losowym bądź przeznaczeniowym charakterze. Dlatego tego dnia nie bierz na siebie zbyt wiele. Najlepiej poświęć czas swoim głębszym potrzebom, a uwagę temu, co nadaje Twojemu życiu sens i koloryt.
Koziorożce z końcówki znaku – przed Wami ostatnia próba. Pora wprowadzić w swoim życiu radykalne zmiany.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Helena Lopes, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897