CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.06.Horoskop tygodniowyUpał, iskra, eksplozja, pożar 5.-11.6.2023

4 czerwca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/06/23-6-5-niebezpieczna-gra-pluton-wenus.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

upał, iskra, eksplozja, pożar / namiętne usidlenie i fatalne zauroczenie / flirtowanie i kochanie / radość życia, twórcze pomysły i kreatywność, ale również lęk (przed stratą) / w związkach i w sprawach dotyczących wartości wyznaczenie kursu na przyszłość: wybór między radością, zabawą, ryzykiem i namiętnością, bezpieczeństwem, wiarygodnością, lojalnością a prowokacją, wymuszeniem, manipulacją i kontrolą / kto pozostanie wierny sobie i swoim wartościom, ten znajdzie spełnienie oraz osiągnie sukces

 

W tym tygodniu do głosu dojdą przeciwstawne prądy. Prognoza astrologiczna będzie odpowiadać tej za oknem – świecące na zewnątrz słońce wprowadzi przyrodę w stan kwitnienia. Również horoskopowo najbliższe dni zdominują radość życia i kreatywne pomysły, nie zabraknie nam ochoty na imprezy czy przygody. Dlatego jakość czasu sprzyja działaniom artystycznym, twórczości, zabawie i rozrywce, ważną rolę odegrają również miłość i erotyzm.

 

Na zewnątrz

Kto popłynie na tej fali, może teraz cieszyć się życiem i początkiem lata, imprezować oraz spróbować czegoś nowego. Najbliższe dni sprzyjają szczególnie osobom, które lubią zaprezentować się szerszej publiczności i pokazać, co potrafią, skorzystają z nich głównie królowe i królowie sceny. Wielu z nas chętnie odegra swoją rolę w theatrum mundi.
Jednak uważaj na skłonność do przesady i nie posuwaj się za daleko. Ci, którzy przebiorą miarę, zaryzykują lub oczekują zbyt wiele, łatwo się rozczarują albo ulegną frustracji. Ewentualnie grożą inne, nieprzyjemne konsekwencje.
Jednak każdy, kto w swoich działaniach będzie wierny sobie i jednoznaczny wewnętrznie, znajdzie radość i spełnienie. Jeśli z natury jesteś powściągliwy i introwertyczny, masz problem z zabawą, radosnym, hucznym używaniem życia, to najlepiej ciesz się pięknem natury lub zrób coś, co jest dla Ciebie dobre, co sprawia Ci satysfakcję i przyjemność.

 

Podskórnie

Jednak pod ożywioną, pełną radości powierzchnią wiele spraw będzie wyglądać inaczej. W głębi duszy, podskórnie dadzą o sobie znać lęk przed stratą, uzależnieniem, a także roszczenia do sprawowania kontroli i posiadania. W związku zapragniemy (choćby nieświadomie) przetestować lojalność innych, postawić im przesadne wymagania, sprawdzić, co jest wykonalne i możliwe albo osiągnąć pożądany cel za pomocą gróźb bądź manipulacji.
Jakość czasu zachęca nas do zbadania wszelkich związków, aby sprawdzić, czy są one żywe i opierają się na solidnych, autentycznych podstawach, czy też na teorii, oczekiwaniach, żądaniach lub obawach. Prawdopodobnie w pierwszym przypadku wydarzenia i doświadczenia tego tygodnia doprowadzą do pogłębienia, wzmocnienia i potwierdzenia więzi, w drugim może nawet dojść do wielkiej „eksplozji”.

 

Finanse

To samo dotyczy zachodzącej obecnie zmiany hierarchii wartości. Tutaj pojawi się pytanie, na czym można polegać i co zapewnia bezpieczeństwo? Chodzi o kwestie finansowe i ekonomiczne, ale także podejście do konkretnych zasobów materialnych. Niewykluczone, że naszą uwagę przykuje też kwestia odżywiania.
Prawdopodobnie konkretne incydenty, wydarzenia i doświadczenia uświadomią nam powagę życia, wskażą na niebezpieczeństwa i przypomną o tym, abyśmy byli uważni i pamiętali, że w niektórych obszarach trzeba podjąć długoterminowe, fundamentalne decyzje. Pod koniec tygodnia wzrośnie tendencja do akcentowania tradycyjnych wartości i walki o zachowanie status quo, aby w ten sposób utrzymać kontrolę nad wydarzeniami.

 

Horoskop tygodniowy

Wspomniane powyżej tematy i napięcia będą aktualne już na początku tygodnia. PONIEDZIAŁEK rozpocznie się raczej powściągliwi i kontemplacyjnie. Teraz i we WTOREK zapragniemy uzyskać jasny obraz sytuacji i wiedzieć, na czym stoimy, dadzą o sobie znać potrzeba bezpieczeństwa, zdolność planowania i – na tyle, na ile to możliwe – kontrolowania biegu zdarzeń.

 

Wybuch, iskra, i pożar

Po południu do głosu dojdą przyjemności i radość. W efekcie zapragniemy spotkać się z przyjaciółmi i celebrować życie, a nawet odważyć się na coś albo zaryzykować śmiałe posunięcie. Dlatego powstanie silne pole napięć i niewiele potrzeba, żeby doszło do wybuchu. Szybko nastąpi eksplozja. W idealnym przypadku pomysły i inspiracje rozpalą ogień entuzjazmu i kreatywności, między (nie)znajomymi może zaiskrzyć i zapłonie ogień namiętności. Jednocześnie pozorne drobiazgi rozbudzą obawy, które narastały od jakiegoś czasu. W efekcie zobaczymy, co się dzieje na głębszym poziomie. Niewykluczone, że również dojdzie do eskalacji. Wykorzystaj jakość czasu, żeby uzyskać jasny obraz dotyczący Twojej sytuacji, pozycji, życzeń i obaw. Odpowiedz sobie pytanie, kto lub co ma dla Ciebie znaczenie, w co jesteś gotów włożyć swoje serce i duszę. Uważaj jednak na pochopne decyzje oparte na impulsach emocjonalnych. Artyści i osoby kreatywne skorzystają z wielkiej mocy twórczej.

 

Eksplozja

W ŚRODĘ i CZWARTEK fale emocji nieco opadną, choć nadal może być duszno. Upał utrzyma się nie tylko na zewnątrz. Rano Księżyc, wchodząc do Wodnika, poruszy opozycję Wenus – Pluton i to, co nie wybuchło wcześniej, może wybuchnąć teraz. Nie stawiaj spraw na ostrzu noża, bo nastąpi eksplozja.
Przede wszystkim wzrośnie jednak skłonność do bardziej luźnego, obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Chętnie porozmawiamy z innymi o tym, co się dzieje i wspólnie zbadamy, w czym rzecz. Najlepiej spotkaj się z przyjaciółmi albo osobami o podobnych zapatrywaniach, otwarcie mówcie o swoich doświadczeniach i tym, co jest dla Was ważne. Czas sprzyja również luźnym spotkaniom, flirtom oraz pielęgnowaniu wspólnego hobby.

W PIĄTEK i SOBOTĘ na pierwszy plan wysunie się tęsknota za miłością, pięknem i więzią. Teraz zapragniemy po prostu być oraz cieszyć się tym, co jest. Najlepiej poświęcić trochę czasu na wszystko, co nadaje sens i treść Twojemu życiu. Konstelacjom odpowiadają spotkania z bliskimi osobami, odpoczynek na łonie natury, ale także kreatywne, muzyczne działania. Jakość czasu nie sprzyja natomiast realizacji projektów wymagających dużego nakładu energii, skupienia bądź koncentracji.

W NIEDZIELĘ nastrój ulegnie zmianie. Tego dnia Pluton powróci do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do stycznia 2024 roku. W związku z tym ponownie znaczenia nabiorą tematy władzy i kontroli, struktury i autorytetu, a także tradycji oraz przyzwyczajeń. Jednocześnie, po dość spokojnym poranku, po południu wzrośnie napięcie. Niewykluczone, że zacznie nas rozpierać energia, poczujemy żądzę czynu i chęć konfrontacji z innymi. Zadbaj o odpowiednią ilość ruchu, ale trzymaj w ryzach skłonność do przesady i tego, żeby chcieć zbyt wiele.
Koziorożce z końcówki znaku – przed Wami ostatnia próba. Pora wprowadzić w swoim życiu radykalne zmiany.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Jens Lindner, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897