CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.05.2023.06.Horoskop tygodniowyPełnia Księżyca w Strzelcu 29.5.-4.6.2023

28 maja 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/05/23-6-4-pelnia-ksiezyca-w-Strzelcu-wojna-napiecie.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

pełnia Księżyca w Strzelcu / w drodze do przyszłości – przygrywka / nowe pomysły i spostrzeżenia natrafiają na stare przyzwyczajenia i pewniki / zaskakujące zwroty akcji i ujawnienie informacji spowodują zmianę perspektywy / podejście do nowoczesnych technologii / podjąć dalsze działania i rozmowy, ale jeszcze nie wyciągać ostatecznych wniosków

 

Nadchodzący tydzień przyniesie nam szeroki wachlarz rozmaitych tematów i oczekiwań. Po pierwsze nadal będą wybrzmiewać wydarzenia minionego tygodnia. W niektórych przypadkach wyraźnie zobaczymy ich konsekwencje, w innych przyjdzie pora podjąć odkładaną na później decyzję. Jednocześnie wzrośnie ochota na zabawę, spotkania towarzyskie i rozmowy, nie zabraknie nam też interesujących spotkań ani kreatywnych, nowych pomysłów.

 

Szok!

Prawdopodobnie w trakcie tygodnia nagłe ujawnione informacje czy nieoczekiwane zdarzenia wywołają duże poruszenie i wzbudzą sensację, a sprawy związane z życiem uczuciowym przykują uwagę, wywołają napięcie i emocje.
Różnorodność możliwości i potrzeb sprawi, że koncentracja na konkretnym temacie będzie sporym wyzwaniem. Dlatego zależnie od zagadnienia i indywidualnego horoskopu możliwe są bardzo różne doświadczenia.

 

Związki

Ważne procesy będą zachodzić w związkach i wszelkiego rodzaju partnerstwach, zarówno na poziomie osobistym, jak i globalnym. Na pierwszy plan wysunie się wrażliwość emocjonalna. Musimy teraz przetrawić doświadczenia minionego tygodnia, które wzbudziły wątpliwości, niepewność, niepokój czy dezorientację. Z drugiej strony nowe spostrzeżenia mogą przynieść zmianę perspektywy i punkt zwrotny. Niewykluczone, że dotyczy to również wydarzeń ze stycznia tego roku.  Ponieważ powiązane z tym procesy wciąż trwają i będą się nasilać, to jest zbyt wcześnie, aby podejmować ostateczne decyzje.
Na globalnym poziomie istotną rolę odegrają relacje między państwami, umowy gospodarcze i handlowe.
Jeśli rzecz dotyczy Ciebie osobiście, to najlepiej pomyśl w tych dniach, co uznajesz za ważne w życiu i związkach, do czego jesteś przywiązany i co chcesz zachować. Z drugiej strony warto szukać dialogu, być otwartym na warianty i możliwości, które do tej pory nie były brane pod uwagę.
Z jakości czasu szczególnie skorzystają artyści i osoby aktywne twórczo. Teraz nie zbraknie inspiracji ani kreatywnych pomysłów. To doskonała pora, żeby zrobić pierwszy krok na drodze do ich realizacji.

 

AI

Niewykluczone, że spore poruszenie wywołają też wydarzenia i odkrycia związane z nowoczesnymi technologiami, klimatem oraz dostępnymi zasobami.
Najlepiej poradzisz sobie z wyzwaniami tego tygodnia, jeśli zaakceptujesz rzeczy takimi, jakie są i będziesz otwarty na nowe rozwiązania. Ciesz się piękną, przyjemną stroną życia, znajdź czas na zabawę i relaks. Nie ulegaj jednak pokusie podejmowania pochopnych decyzji, wiele rzeczy wciąż się zmienia i trudno przewidzieć dalszy rozwój wypadków.

 

Horoskop tygodniowy

Tydzień rozpocznie się raczej ostrożnie i powściągliwie. PONIEDZIAŁEK zdominują głównie doświadczenia i wydarzenia ostatnich dni. Teraz będziemy je trawić i poszukamy sposobu poradzenie sobie z ich konsekwencjami. Wykorzystaj silną potrzebę porządku i jasności, aby zająć się sprawami, na które nie miałeś czasu w poprzednich dniach. Twoje ciało również będzie Ci wdzięczne za poświęconą mu teraz uwagę i zaspokojenie jego potrzeb. Wygospodaruj na wszystko wystarczająco dużo czasu.

Wraz ze zmianą energii wiodących w poniedziałkowy wieczór punkt uwagi przesunie się na związki. WTOREK i ŚRODA upłyną pod znakiem wzmacniania i budowania relacji. Skorzystaj z okazji, aby omówić wszelkie otwarte kwestie, a także sposoby partnerskiego podejścia do drugiej osoby i znalezienia płaszczyzny porozumienia. Pamiętaj jednak, że teraz zamiast skupiać się na tym, co jest możliwe, odruchowo możesz patrzeć na aktualny związek przez pryzmat starych doświadczeń i wyobrażeń.

 

Fale emocji

W CZWARTEK i PIĄTEK; wzrośnie emocjonalna intensywność. Przede wszystkim pojawi się potrzeba zaangażowania i (absolutnej) lojalności, a także związane z tym oczekiwania wobec innych będą naprawdę ogromne. Jednocześnie do głosu dojdzie strach przed zależnością, a wraz z nim chęć uwolnienia się. Dlatego uważaj na działania, których możesz później żałować. Najlepiej ogranicz chęć do niepotrzebnej prowokacji lub zachowania zgodnie z zasadą „wszystko albo nic”.

 

Pełnia Księżyca w Strzelcu

W czasie WEEKENDU poczujemy spore poruszenie. Prawdopodobnie zapragniemy teraz skupić się na przyszłości i nowych możliwościach, ale wzrośnie też niepokój. Pełnia Księżyca w Strzelcu, która nastąpi w niedzielny poranek (godz. 5.41), jeszcze bardziej nasili napięcie. Z drugiej strony wyraźnie dostrzeżemy, o co toczy się gra i jaka jest jej istota. Skorzystaj z okazji, aby uzyskać jasny obraz sytuacji, uświadomić sobie swoje poglądy, wartości, cele i wizje. Zadaj sobie pytanie, czego chcesz bronić i po której stronie stanąć. Spodziewaj się, że niedzielne incydenty, doświadczenia i spostrzeżenia rzucą nowe światło na to, co się dzieje. Dotychczasowe przekonania i wartości zadrżą w posadach i nastąpi ważna dla przyszłości zmiana.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Karina Vorozheeva, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897