CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.05.Horoskop tygodniowyOczekiwania 22.-28.5.2023

21 maja 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/05/23-5-22-oczekiwania-bliznieta-rozczarowanie-zacmienie.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

oczekiwania i rozczarowanie / szanse i kryzysy / gdy sprawy przybierają inny obrót niż oczekiwano / poradzić sobie z przeszkodami, poczuciem porażki i niespełnionymi pragnieniami / Mars w Lwie: zachować umiar / zdrowa wiara w siebie, realistyczne podejście i chęć zaangażowania się w otwartą, opartą na faktach rozmowę w połączeniu z cierpliwością, dyscypliną i wytrwałością przyniosą sukces / Mars-Jowisz: przecenianie własnych możliwości i przedwczesne działanie oznaczają ryzyko, wojownik i kapłan albo awantury i przebranie miary / manifestacja tematów zaćmienia Słońca cd.

 

Pod wieloma względami będą teraz kontynuowane wątki wydarzeń i decyzji z poprzedniego tygodnia. Ogólnie możemy spodziewać się mieszanego, niezbyt łatwego programu.

 

Mars-Jowisz

Z jednej strony zrobi się bardziej dynamicznie. W tych dniach wyraźnie wzrośnie gotowość porozmawiania o własnych pomysłach i wspólnego odkrywania nowych możliwości. Nie zabraknie nam również pewności siebie ani odwagi do podejmowania ryzyka.
Warto wykorzystać ten czas do zbadania pojawiających się możliwości, wykorzystania szans lub zrealizowania jakiejś wizji. Na sukces mogą liczyć głównie osoby, które podejdą do sprawy na luzie, potraktują wyzwanie jak zabawę, ale również uwzględnią dostępne zasoby.
Z drugiej strony, sytuacja skomplikuje się, jeżeli zagramy o zbyt wysoką stawkę, będziemy bazować na oczekiwaniach i spekulować cudzymi zasobami, np. kredytami. W takim przypadku należy spodziewać się frustrujących doświadczeń, a nawet katastrofy.

 

Bliźnięta

To również doskonała pora na nawiązywanie nowych i podtrzymanie już istniejących znajomości oraz podjęcie wspólnych działań z przyjaciółmi. Niewykluczone, że w końcu zostaną wyjaśnione otwarte kwestie, zwłaszcza w trwających od kwietnia sprawach. Możemy teraz opracować dalszą strategię działania i uwzględnić podjęcie kolejnych kroków. Jeśli idzie o projekty rozpoczęte w lutym, to wyraźnie zobaczymy, co ma zrównoważony, trwały charakter. Jednocześnie pojawiające się przeszkody wymuszą weryfikację celów oraz istniejących struktur. Prawdopodobnie stanie się jasne, że zostały osiągnięte granice możliwości i trzeba poskromić swoje oczekiwania.
Jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, to najlepiej podejdź do sprawy pragmatycznie, zobacz popełnione błędy czy fałszywe założenia i zmień swoje nastawienie. Wtedy istnieją spore szanse na znalezienie kreatywnych, konstruktywnych rozwiązań.

 

Wenus-Chiron

Jednocześnie wiele osób będzie musiało sobie poradzić z poczuciem porażki, z wątpliwościami czy niepewnością. Zwłaszcza we wszelkiego rodzaju relacjach, ale także w odniesieniu do kwestii bezpieczeństwa i wartości ten tydzień może rozjątrzyć stare rany, ożywić dawne żale i urazy. Nawet pozorne błahostki rozbudzą nasze kompleksy, zakwestionują nasze poczucie własnej wartości albo doprowadzą do nieoczekiwanie gwałtownych reakcji, np. zerwanie kontaktu, ataku czy oskarżeń. W takiej sytuacji postaraj się zachować spokój, poczekaj i nie spiesz się z podejmowaniem działania do chwili aż zrozumiesz, o co w tym wszystkim chodzi. Podejdź do problemu z dystansem i poszukaj odpowiedzi na pytanie, jak najlepiej sobie z tym poradzić. Wtedy może nastąpić nagły zwrot akcji i karta się odwróci.

Reasumując, ciesz się teraz małymi radościami, które przygotuje dla Ciebie życie, i wykorzystaj nadarzające się okazje, aby iść naprzód. Zachowaj jednak uważność i ostrożność.

 

Horoskop tygodniowy

Zróżnicowane, częściowo sprzeczne energie dadzą o sobie znać już na początku tygodnia. W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wyraźnie wzrośnie potrzeba przynależności oraz bezpieczeństwa. Znajdź czas, żeby spotkać się z ludźmi, których lubisz i wspólnie coś zorganizujcie.

 

Oczekiwania

Jakości czasu odpowiadają też wszystkie działania związane z upiększaniem domu – spraw, aby był bardziej przytulnym i przyjemnym miejscem. Jednocześnie w tych dniach istnieje tendencja do nadmiernych oczekiwań. W efekcie wzrośnie skłonność do frustracji, zwłaszcza jeśli idzie o osobiste pragnienia, potrzebę bliskości i miłości. Jeżeli coś nie pójdzie zgodnie z planem, to grożą silne reakcje emocjonalne.
W takich momentach ogranicz przemożną skłonność do wylewania dziecka z kąpielą, nie obrażaj się, nie dąsaj ani nie rób nikomu wyrzutów. Najlepiej zatrzymaj się na chwilę i uważnie obserwuj sytuację.

 

Kreatywność

W ŚRODĘ powróci radość życia i chęć zabawy. Jednocześnie wzrośnie gotowość do obrażania się. Uraza, która narosła już w poprzednich dniach, może wybuchnąć. W takich momentach lepiej unikać działań i decyzji, których później będziemy żałować. Jeśli zachowasz spokój i otwarte serce, to możesz porozmawiać o tym, co Cię porusza i zajmuje. Ewentualnie przyjrzyj się swoim głęboko ukrytym ranom. W ten sposób stare historie zostaną wyjaśnione i uzdrowione. Można też wykorzystać jakość czasu do realizacji kreatywnych projektów. Teraz osiągniesz w tym zakresie naprawdę niesamowite rezultaty.

W CZWARTEK i PIĄTEK również nie zabraknie nam radości życia, jednocześnie poczujemy pragnienie doznań zmysłowo-erotycznych, a także kreatywnych, twórczych działań. Będzie idealnie, jeśli stwierdzisz, że skutecznie poradziłeś sobie z frustracjami poprzednich dni i już wiesz, o co tak naprawdę chodzi. Wtedy możesz wykorzystać uwolnione teraz energie, żeby być bardziej kreatywnym, nadać swojemu życiu nowy impuls i ukształtować relacje w taki sposób, aby lepiej odpowiadały Tobie i Twojej naturze. Jeśli to nie było możliwe, wtedy wydarzenia tych dni zainicjują konieczną zmianę. Dodatkowo czas sprzyja eksperymentowaniu z nowymi pomysłami i możliwościami.

W czasie WEEKENDU zejdziemy na ziemię,  zrobi się poważnie i pragmatycznie. W tych dniach warto podsumować to, co wcześniej zaszło. Zobacz, jaką drogą podążasz, jakie są Twoje decyzje i ich konsekwencje. Na poziomie codziennym to idealna pora na porządki i zadbanie o wszystko, co zostało odłożone na później. O uwagę upomni się też ciało. Bądź ostrożny we wszystkim, co teraz robisz i świadomie poświęć wystarczająco dużo czasu, aby spokojnie zrealizować swoje plany.

Spore napięcie wciąż mogą czuć osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę pierwszego i ostatniego stopnia Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika, w tym urodzeni na początku tych znaków. Potraktujcie to, co się dzieje jako zapowiedź nadchodzącej zmiany. Do lipca będą manifestować się również pierwsze skutki decyzji związanych z ostatnim zaćmieniem Słońca.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Bruce Warrington, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897