CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.05.Horoskop tygodniowyreWolta, zmiana 8.-14.5.2023

7 maja 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/05/23-5-8-rebelia-bunt-zmiana-slonce-uran.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

reWOLTA, bunt, zmiana na stanowisku, zmiana postawy / retrospekcja i przedsmak nowego / wyciągnąć wnioski z tego, co zaszło / niespodziewane wydarzenia wyznaczają impulsy do dalszego rozwoju / reStart albo życiowa reWolta / uwaga! historie z przeszłości mogą zniekształcić spojrzenie na przyszłość i doprowadzić do podjęcia błędnych decyzji

 

Obecne konstelacje wskazują na różne, częściowo także sprzeczne tendencje. Przede wszystkim po intensywnych procesach ostatnich tygodni, teraz zrobi się spokojniej. Na pierwszy plan wyjdą kwestie bezpieczeństwa, przynależności, domu, wspólnoty, lojalności oraz zaufania. Ogólnie dominować będą działania wynikające z pobudek emocjonalnych, jak również potrzeby zdobycia popularności czy zrobienia czegoś dobrego dla innych bądź świata.

 

Nagła zmiana

Tak spokojnie, jak wielu by sobie tego życzyło, jednak nie będzie. Tęsknota za wspólnotą może kolidować z rosnącą chęcią uwolnienia się od istniejących uzależnień, zerwania kajdan czy podkreślenia swojej niezależności. Prawdopodobnie wyraźnie zaznaczą się też impulsy do buntowniczego reagowania na wszelkie wytyczne i dystansowania od tego, co „zwykłe”, pospolite lub dobrze znane.
Dodatkowo nieoczekiwane wydarzenia i ważne odkrycia mogą wstrząsnąć istniejącymi pewnikami, pokazać, że w chwili obecnej nie ma nic pewnego, a plany na przyszłość nie są „wykute w kamieniu”. Takie doświadczenia zachęcą nas do rozważenia nowych perspektyw oraz opcji i wykazania się kreatywnością.

 

Refleksja

Ogólnie to doskonała pora na refleksję. Warto przemyśleć wydarzenia ostatnich tygodni. Utwierdź, wzmocnij i skonsoliduj to, co spójne i zgodne z Twoim wnętrzem, ale też rozpoznaj i skoryguj popełnione błędy. Poza tym czas sprzyja włączeniu w swoje życie nowych pomysłów albo obserwacji. W ten sposób przygotujesz grunt pod nadchodzące decyzje i działania. Dodatkowo ważną rolę odgrywa przebywanie razem i wymiana pomysłów z zaufanymi osobami.

 

Przeszłość

Jednak nie nadszedł jeszcze czas na konkretne decyzje i działania dotyczące przyszłości. Teraz – mniej lub bardziej świadomie – górę biorą stare sprawy, doświadczenia, poglądy, związane z nimi wartości oraz koncepcje. To właśnie one będą wpływać na interpretację zachodzących zdarzeń. W efekcie wszelkie poczynione spostrzeżenia mogą Cię łatwo zmylić, prowadząc na manowce.
Dlatego osoby, które nie zdołają powściągnąć swojej niecierpliwości i wyciągną pochopne wnioski, ryzykują, że ich zachowanie nie przyniesie oczekiwanego efektu. Lepiej zbieraj informacje, sprawdź ich wiarygodność i szukaj sprzymierzeńców, którzy są gotowi pójść z Tobą nową drogą. Jeśli będziesz gotów rozważyć przeszłe doświadczenia oraz ich konsekwencje, ale także uznasz potrzebę całkowitego przeorientowania się na przyszłość, to możesz znaleźć odpowiedzi i rozwiązania.

Generalnie, oprócz kwestii ekonomicznych i finansowych, na pierwszy plan wysuną się interes narodowy, ruchy nacjonalistyczne, populistyczne i rewolucyjne, kwestie związane z przyrodą i klimatem, a także majątkiem osobistym i historiami rodzinnymi. Skorzystaj z okazji, aby przyjrzeć się swojej sytuacji i podejściu do tych tematów. Odpowiedz sobie na pytanie, co jest dla Ciebie ważne i co cenisz. Dzięki temu przygotujesz się do decyzji, które przyjdzie Ci podjąć w przyszłym tygodniu.
Jakość czasu sprzyja też „wiosennemu oczyszczeniu” pod względem fizycznym, emocjonalnym i/lub mentalnym.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK zapanuje optymistyczny nastrój. Zainspirują nas i zachwycą obiecujące perspektywy oraz wizje. Jakość czasu sprzyja działaniom o idealistycznym charakterze. Powściągnij jednak skłonność do zbytniego entuzjazmu. Jeśli zaczniesz patrzeć na świat przez różowe okulary, to później się rozczarujesz.

 

ReWolta

WTOREK i ŚRODA mogą nie należeć do najłatwiejszych. Z jednej strony, po poniedziałkowych wzlotach nastąpi pewne rozczarowanie. Teraz o uwagę upomni się konkretna rzeczywistość. Zostaniemy ściągnięci na ziemię, skonfrontowani z faktami i zmuszeni do wypełnienia zobowiązań. Równocześnie wzrosną wewnętrzny niepokój i skłonność do nieprzewidywalnych zachowań. Nieoczekiwane wydarzenia mogą zachwiać dotychczasowymi pewnikami i wymusić zmianę perspektywy. Wykorzystaj ten czas, żeby świadomie zająć się zadaniami i tematami, które są dla Ciebie ważne. To doskonała pora na planowanie, porządki, prace organizacyjne bądź naprawcze. Jednak tak zaplanuj swoje zadania, aby starczyło Ci czasu na to, co niespodziewane.
Koniunkcji Słońca z Uranem, która teraz nastąpi, będą towarzyszyć zmiany na ważnych stanowiskach, nagłe zwroty akcji i nieprzewidywalne zachowania. Rebelia, bunt czy niespodziewana wolta? Byki urodzone 9 maja czeka rok pod znakiem transformacji.

 

Przyjaciele

CZWARTEK i PIĄTEK zdominują rozmowy i kontakty. To dwa dobre dni, aby podyskutować z innymi o kreatywnych pomysłach, możliwych wspólnych projektach, potencjale i zagrożeniach nowoczesnej technologii. Jeśli potrafisz rozmawiać, jak równy z równym, uwzględnić cudze punkty widzenia, które są sprzeczne z Twoim światopoglądem, to możesz osiągnąć bardzo owocne rezultaty. Sprawy skomplikują się, jeżeli będziesz uparcie trwać przy swojej racji, zafiksujesz się na niej i zechcesz pokonać lub przekonać każdego, kto myśli inaczej.

 

Marzenia

WEEKEND upłynie nam pod znakiem ideałów i wizji. Teraz na pierwszy plan wysunie się tęsknota za lepszym światem, za pięknem, miłością i więzią, wzrosną też wrażliwość i podatność na zranienie. Najlepiej znajdź okazję, aby zatrzymać się, spauzować, pokontemplować rzeczywistość i pomarzyć. Zapytaj siebie, co tak naprawdę ma dla Ciebie znaczenie. To doskonała pora na odpoczynek na łonie natury, zajęcia muzyczne, duchowość oraz spotkania z życzliwymi ludźmi. SOBOTA ani NIEDZIELA nie sprzyjają wytężonej pracy, realizacji projektów wymagających koncentracji i skupienia.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alexander Grey, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897