CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.11.Horoskop tygodniowyMundial 2022 14. – 20.11.2022

13 listopada 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/11/22-11-14-mundial-2022-katar.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

mundial 2022 i Strzelec/ Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 – Katar / przepracować i przetrawić doświadczenia ostatnich tygodni / dostrzec i skorygować iluzje oraz błędne decyzje / kiedy ratownicy stają się ofiarami, a ofiary prześladowcami / potrzeba spieszenia z pomocą, posiadania racji albo oskarżenia kogoś może być niebezpieczna / empatia, zrozumienie i tolerancja umożliwią porozumienie

 

Po intensywnych doświadczeniach ostatniego tygodnia nadchodzące dni pozwolą większości z nas trochę odetchnąć. W efekcie będziemy mogli zająć się tym, co zaszło. Na spokojnie zdołamy przetrawić wszystkie doświadczenia i wyciągnąć z nich lekcję.
Prawdopodobnie przy okazji zadamy sobie pytania: czy i w jaki sposób można było lub można wpływać na sytuację, sterować nią lub kontrolować? W jakim stopniu można osiągnąć cel za pomocą sztuczek, manipulacji, gróźb, a w razie potrzeby także kłamstw? Co się dzieje, kiedy działania nie prowadzą do pożądanego celu?

 

Nieporozumienia

Przede wszystkim z niepowodzeniami lub frustracjami muszą liczyć się ci, którzy chcą „pomagać”, robić coś dobrego bądź ulepszać świat. Ponieważ na ogólny nastrój silnie wpływają emocje, to należy oczekiwać gwałtownych i często irracjonalnych reakcji, zwłaszcza w przypadku rozczarowań.
Jednocześnie pojawi się możliwość dokonania ważnych obserwacji na temat dotychczasowego kursu oraz zastosowanych środków. Teraz bez trudu zobaczymy, gdzie nieporozumienia i niejasności, a nawet fałszywe założenia zwiodły nas i sprowadziły na złą drogę. Jeśli zainteresowani pamiętają swój pierwotny zamiar i związaną z nim głębszą motywację, a także są gotowi o tym porozmawiać, to mogą zrozumieć, co się teraz dzieje. Szczególnie dotyczy to współpracy i wspólnych celów. W takim przypadku pojawi się też możliwość dokonania wstępnej korekty kursu.

 

Mars retro

Sytuacja zrobi się trudna, a nawet niebezpieczna, kiedy na rozczarowania zareagujemy oskarżeniami, gniewem lub nienawiścią. Jeśli dostrzeżesz u siebie takie skłonności, to poszukaj ujścia dla spiętrzonej energii. Przede wszystkim doskonałym wentylem będzie aktywność fizyczna albo bardzo głośny krzyk (bez słuchaczy). Unikaj jednak pochopnych ocen czy wniosków – zwłaszcza w odniesieniu do dalekosiężnych planów czy projektów. Czas nie sprzyja podejmowaniu ostatecznych decyzji. Lepiej zajmij się drobnymi kwestiami życia codziennego, wyjaśnij istniejące nieporozumienia lub zrewiduj swoje plany. Dzięki temu wykorzystasz dostępne możliwości i przygotujesz się do podjęcia kolejnych działań.

Na szerszym poziomie w centrum uwagi znajdą się media, handel oraz transport. W ciągu tygodnia nasze zainteresowanie przykują kwestie polityczne, prawne, kulturowe i religijne.

 

Opóźniony zapłon

Jeśli w ostatnich tygodniach silne energie posłużyły do utrzymania wszystkiego pod kontrolą, to rozluźnienie, które teraz nastąpi, może również doprowadzić do niespodziewanie gwałtownego, wybuchowego rozładowania stłumionych uczuć czy buntowniczych impulsów. Związane z tym wydarzenia i zachowania bardziej będą wtedy odpowiadać tematom wcześniejszego okresu.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK na pierwszym planie pozostaną uczucia. Szczególnie rano możemy odczuwać silną potrzebę przynależności, akceptacji, zrozumienia i empatii. Najlepiej powoli rozpocznij tydzień, zadbaj o swoją sytuację domową albo po prostu uczyń coś dobrego. Po południu nastrój ulegnie zmianie. Miejsce emocji zajmą radosne działania oraz chęć bycia zauważonym i docenionym.

 

Strzelec

We WTOREK i ŚRODĘ skorzystasz z potężnej dawki kreatywnej energii. Wraz z nią pojawi się radość z twórczej aktywności. Wykorzystaj to, aby wybadać istniejące opcje, zrealizować jakąś wizję lub ideał i ewentualnie omówić je z innymi. Pamiętaj jednak o obowiązujących regułach gry i ograniczeniach.
Powoli pałeczkę pierwszeństwa przejmuje Strzelec. W środę do tego znaku wejdzie Wenus, w czwartek Merkury, a w przyszły wtorek – Słońce.

 

Księżyc w Pannie

W CZWARTEK i PIĄTEK nastrój będzie bardziej stonowany. Teraz o naszą uwagę upomną się codzienność i proza życia. Poza tym czwartek sprzyja zadaniom organizacyjnym oraz rewizji istniejących planów. Z jakości czasu skorzystają też porządki, działania dotyczące zdrowia i przyrody. To samo dotyczy piątku, jednak z tą różnicą, że tego dnia wzrośnie wrażliwość i podatność na zranienie. W związku z tym nawet małe rzeczy mogą nas drażnić. Dlatego zachowaj uważność i nie daj się ponieść emocjom. Szczególna ostrożność zalecana jest w ruchu drogowym oraz podczas pracy z wymagającymi lub potencjalnie niebezpiecznymi instrumentami czy narzędziami.

 

Rozczarowania

WEEKEND zaserwuje nam dość mieszany program. Z jednej strony wzrośnie tęsknota za miłością, pięknem i harmonią, a także potrzeba spotkań i rozmów. Jednocześnie pojawi się jednak niebezpieczeństwo nieporozumień i błędnej interpretacji zachowań. Prawdopodobnie będziemy też bardziej skłonni do rozczarowań, jeśli sprawy nie pójdą po naszej myśli. Zdobądź się teraz na odwagę i staw czoło dwuznacznościom oraz irytacji. Spróbuj wyjaśnić, czy to, co do Ciebie dociera, odpowiada rzeczywistym zamierzeniom innych. Poza tym spotkaj się z ludźmi, których lubisz, porozmawiaj o swoich wizjach i życzeniach albo poszukaj inspiracji. Jakość czasu sprzyja również omówieniu błędnych decyzji i rozczarowań oraz wyjaśnieniu nieporozumień. Z wibracji weekendu skorzystają też działania twórcze i muzyczne.

 

Mundial 2022

W niedzielę rozpoczyna się mundial 2022. Przez kolejne tygodnie świat będą absorbować mecze, ale również kwestie światopoglądowe. Fanów piłki nożnej może zaskoczyć m.in. zakaz sprzedaży alkoholu czy podejście władz Kataru do homoseksualizmu, który jest w tym kraju zakazany.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Mitch Rosen, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897