CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.09Horoskop tygodniowyAstronomiczna jesień 19.9.–26.9.2022

18 września 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/09/22-9-19-astronomiczna-jesien-waga.webp?fit=1200%2C766&ssl=1

astronomiczna jesień / tęsknoty, nadzieje i oczekiwania po raz drugi / zdrowie i związki w centrum uwagi /poradzić sobie z rozczarowaniem / głośno wyrazić swoje życzenia / wyjaśnić nieporozumienia i otwarte kwestie

 

W świecie nastawionym na dynamikę i wydajność sporo osób może mieć problem z konstruktywnym wykorzystaniem potencjału tego tygodnia. Ogólnie rzecz biorąc, będziemy dysponować niewielkim zasobem energii. W efekcie chęć działania lub przejęcia inicjatywy zostanie mocno ograniczona. Dlatego z trudem zmotywujemy się do czegoś, skupimy czy skoncentrujemy na wybranej sprawie. Dodatkowo spadnie również nasza wydajność. Jednocześnie wzrośnie zainteresowanie innymi ludźmi, ich pomysłami oraz ogólna otwartość na otoczenie. Poza tym do głosu dojdą tęsknoty, nadzieje albo wszelkiego rodzaju oczekiwania.
Jednocześnie nie zabraknie nam wrażliwości, fantazji ani inspiracji. Osoby, które stoją obiema nogami mocno na ziemi, są uważne i przytomne, mogą się teraz dużo nauczyć.

Poszukaj okazji, żeby w bezpiecznym otoczeniu oddać się wizjom i w ten sposób lepiej poznać siebie oraz otaczający świat. Z jakości czasu skorzystają też artyści oraz osoby aktywne twórczo.
Konstelacje sprzyjają także porządkom, przepisywaniu manuskryptów, zrewidowaniu decyzji, stanowisk czy umów, wyjaśnieniu otwartych kwestii bądź nieporozumień w relacjach międzyludzkich. To również doskonała pora na rekreację, wyjazd do sanatorium i wszelkie działania służące zdrowiu.

 

Merkury vs Jowisz

Zwiększona wrażliwość i otwartość na energię najbliższego otoczenia może być problematyczna, jeśli w grę wchodzą duże oczekiwania i nasze dobre samopoczucie.
Teraz wyraźnie wzrośnie skłonność do ulegania wpływom i manipulacjom, do ugrzęźnięcia lub zatracenia się w jakimś temacie. Ponadto nie będzie łatwo odróżnić pragnień, wizji czy skrywanych obaw od konkretnej rzeczywistości. Niewykluczone, że nadzieje i marzenia szybko zostaną rozwiane, a rzekoma wizja okaże się iluzją. Jeśli wtedy zaczniemy szukać winnych i wyrazimy swoją dezaprobatę poprzez gniew czy nienawiść, to będzie niebezpiecznie.

Dlatego tym bardziej ważne jest, aby zadawać sobie pytanie, o co tak naprawdę chodzi. Mów otwarcie o swoich życzeniach i nadziejach, o tym, co Cię porusza i wzrusza, zamiast oczekiwać, że inni poczują lub zauważą Twoje potrzeby.
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to dobry czas na nowe projekty lub plany, które wymagają dużego osobistego zaangażowania czy asertywności.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIALEK i WTOREK na pierwszy plan wysuną się emocje i uczucia. Początek tygodnia zdominuje potrzeba domu, bezpieczeństwa i przynależności. Będzie z tym związana skłonność do troszczenia się o innych i ich samopoczucie i/lub (nieświadome) oczekiwanie, że inni odgadną nasze potrzeby, spełnią nasze życzenia oraz zaopiekują się nami. Unikajcie nieporozumień i rozczarowań, zanim coś zrobicie, zapytajcie, czego się od Was oczekuje i otwarcie mówcie o swoich pragnieniach. Przede wszystkim w zażyłych związkach czas sprzyja rozmowom na temat niespełnionych życzeń i wyjaśnieniu otwartych kwestii.

W ŚRODĘ i CZWARTEK wzrośnie chęć bycia kreatywnym, celebrowania życia, zwrócenia na siebie uwagi i zyskania szacunku. Najlepiej poszukaj teraz możliwości twórczego działania i/albo wspólnie z ukochaną osobą zróbcie coś, co sprawia Wam radość i frajdę.
Pohamuj jednak skłonność do tego, żeby chcieć zbyt wiele i uszanuj istniejące ograniczenia. Z jakości czasu szczególnie skorzystają też osoby kreatywne i artyści.

 

Astronomiczna jesień

W PIĄTEK nastąpi równonoc i rozpocznie się astronomiczna jesień. Tego dnia wzrośnie potrzeba spotkań, kontaktów i rozmów. Jednocześnie da o sobie znać duża wrażliwość, potrzeba ostrożnego podejścia do drugiego człowieka i tęsknota za kochającym, empatycznym światem. Dlatego w ostatnie trzy dni tego tygodnia okaż innym oraz sobie miłość, troskę i bądź uważny. Poświęć dostatecznie dużo czasu potrzebom swojego ciała i własnej duszy oraz wszystkim rzeczom, które są niezbędne, żeby uprzyjemnić sobie życie. Również działalność artystyczna, związana z muzyką i przyrodą skorzysta z jakości czasu.

 

Nów Waga

W NIEDZIELĘ o godz. 23.54 nastąpi nów Księżyca. Jeśli to możliwe, po południu i wieczorem poświęć trochę czasu na refleksję nad swoimi tęsknotami, nadziejami i marzeniami. Zadaj sobie pytanie czy, jak i kiedy możesz je zrealizować. Bądź przygotowana/-y na rozpoznanie tych, które nie są Twoje własne lub które nie mogą być zrealizowane i pozwól im odejść. Broń jednak spraw dla siebie istotnych, wartych realizacji. Poza tym zwróć też uwagę na swoje sny – mogą Ci dostarczyć ważnych informacji.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Matthew Ball, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897