CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.03.Horoskop tygodniowyMars/Uran: szok, eksplozja, awaria 21. – 27.3.2022

20 marca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/03/Mars-Uran-Szok-Awaria-1.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

Hasła tygodnia: Mars/Uran – szok, eksplozja, nagła awaria, czyli spodziewaj się niespodziewanego / moment zwrotny / załamanie i przełom / konstruktywna ewolucja albo destrukcyjna rewolucja / gwałtowna zmiana kierunku / zweryfikować stare koncepcje i ideologie pod kątem ich użyteczności i ważności / wizjonerskie wglądy oraz ciekawe pomysły

 

Ten tydzień rozpocznie nową fazę w zachodzącym procesie zmiany hierarchii wartości. Tam, gdzie wcześniej panowały niejasność i niezdecydowanie, teraz sprawy nabiorą tempa. Moi Drodzy, nie czas na odpoczynek czy relaks! Na pierwszy plan wysunie się potrzeba działania, wyruszenia ku nowym lądom i uwolnienia od ograniczających struktur. Nie będziemy też narzekać na brak wyobraźni.

 

Wspólna wizja

Połączenie inspiracji i nowych pomysłów z radością eksperymentowania, odwagą oraz żądzą czynu stworzy ożywioną, kreatywną mieszankę. Jeśli zjednoczymy nasze siły i wspólnie wybadamy nowe rozwiązania, to możemy bardzo dużo osiągnąć. Dodatkowo świadome, uważne wykorzystanie uruchomionych teraz energii pozwoli zainicjować istotne reformy, a obserwacje oraz niespodziewane gesty mogą przynieść przełom w zachodzących procesach. Z drugiej strony jakość czasu sprzyja też prowokacyjnym, ryzykownym zachowaniom albo nieobliczalnym, mało rozsądnym reakcjom. W efekcie – zwłaszcza na początku tygodnia – trzeba liczyć się z dużym napięciem albo nagłymi turbulencjami.

 

Mars/Uran: szok, eksplozja

Na poziomie społecznym, gospodarczym i politycznym w tych dniach dominować będą kwestie dotyczące wartości, posiadania, zasobów naturalnych, klimatu oraz nowoczesnych technologii. Jeśli idzie o planowane w tym zakresie reformy, rewolucyjne działania i projekty – zaskakujące zwroty akcji i wydarzenia mogą wywołać spore poruszenie.

W życiu codziennym możemy spodziewać się działań pozornie znikąd. Zwłaszcza w przypadku nowoczesnych technologii, energii elektrycznej, procesów sterowanych cyfrowo i ruchu drogowego zakłócenia wywołają silne emocje. Niewykluczone są też nieoczekiwane powstania i bunty. Przy tym pozornie drobne rzeczy mogą stać się iskrą zapalną i nastąpi prawdziwa eksplozja.

 

Weryfikacja

Oprócz incydentów związanych z bieżącymi wydarzeniami, w centrum uwagi znajdą się również wydarzenia z przełomu stycznia i lutego 2021 roku. Czas na podsumowanie procesów, które zostały wówczas uruchomione, podjętych wtedy decyzji i reorientacji, jaka się dokonała, oraz tego, co z nich wynika. W wielu przypadkach może się okazać, że podjęte w tamtym czasie decyzje oraz założenia, koncepcje i ideologie, na których się opierały, nie odzwierciedlają już obecnej rzeczywistości. Niewykluczone również, że zachowania i działania, które wcześniej były dość spójne, teraz wymagają ponownego przemyślenia i dostosowania do aktualnej sytuacji.
W tym kontekście wydarzenia i spostrzeżenia, które przyniosą te dni, trzeba postrzegać jako początek procesu reorientacji. Jednak konkretnych wyników i konsekwencji oraz decyzji dotyczących przyszłości należy oczekiwać dopiero w następnym tygodniu, a w niektórych przypadkach nawet w sierpniu.

 

Napięcie albo odwaga

Również na poziomie osobistym można spodziewać się zwiększonego niepokoju, napięcia, irytacji, drażliwości i agresywności. Możemy je odczuwać wewnętrznie, ale również jako bodźce napływające z zewnątrz. Także tutaj nawet drobne rzeczy wywołają wielkie emocje i zupełnie nieoczekiwane reakcje. W związku z tym znacznie wzrośnie niebezpieczeństwo niezamierzonych posunięć, zwarć, a nawet wypadków. Te same energie mogą jednak zostać wykorzystane do uwolnienia się od starych spraw, wykonania śmiałego kroku w nowym kierunku lub odważnego eksperymentu. Zadaj sobie pytanie, gdzie nadszedł czas, żeby zejść z dotychczasowej drogi, sprawdź, czy Twoje zachowanie jest zgodne z duchem czasu i – w razie potrzeby – zmień kurs. Weź jednak pod uwagę ryzyko i możliwe konsekwencje swoich działań, pamiętaj też o aktualnej sytuacji i dostępnych zasobach. Warto powstrzymać wszelkie tendencje do wylewania dziecka z kąpielą i zniszczenia czegoś, co wiele dla nas znaczy. Najlepiej świadomie zaplanować w tych dniach więcej czasu na codzienne czynności, oczekiwać nieoczekiwanego, stworzyć przestrzeń na spontaniczne impulsy i działania wykraczające poza „normalność”.
Bądź kreatywny i eksperymentuj z nietypowymi, a nawet nieco szalonymi pomysłami! W ten sposób konstruktywnie wykorzystasz dostępną energię.

 

Horoskop tygodniowy

Opisane powyżej tematy dojdą do głosu już na początku tygodnia. PONIEDZIAŁEK i WTOREK stoją pod znakiem intensywnych uczuć, żarliwych uniesień i wybuchów. Teraz z zapałem przystąpimy do działania, ale będziemy decydować na zasadzie „albo-albo” lub „wszystko albo nic”. W najlepszym razie znajdziemy odwagę i siłę, żeby uwolnić się od sytuacji, która nie jest już konstruktywna. Z jakości czasu skorzystają również porządki i wszelkie akcje związane z odgracaniem przestrzeni.
Sprawy skomplikują się, jeżeli nie zdołamy wykorzystać potężnych sił w sposób twórczy i konstruktywny. Wtedy może nastąpić gwałtowne rozładowanie stłumionych namiętności i agresji. Ogólnie: spodziewaj się niespodziewanego! Na początku tygodnia mogą wystąpić nagłe zakłócenia, wzrośnie też ryzyko wypadków.
Przede wszystkim aspekt Mars/Uran – bo o nim mowa – poruszy horoskopy z obsadą 12°-13° znaków stałych. Zobacz: horoskop roczny Byk, horoskop roczny Wodnik, horoskop roczny Lew, horoskop roczny Skorpion.
We wtorek wieczorem nastrój ulegnie nieznacznej zmianie. Odczuwalną wcześniej skłonność do zachowań buntowniczych, przekornych lub prowokacyjnych zastąpi silna potrzeba nowych wizji i celów, chętnie wybiegniemy też wzrokiem w przyszłość.

 

Księżyc w Strzelcu

ŚRODĘ i CZWARTEK zdominuje tęsknota za nowym, lepszym światem. W tych dniach otworzymy się na wcześniej zamknięte obszary i możliwości. Szukajcie inspiracji, bądźcie kreatywni i podążajcie nowymi drogami. Uwaga: silna tendencja do kierowania się wyłącznie nadzieją lub oczekiwaniami, może sprawić, że łatwo stracimy z oczu konkretną rzeczywistość. Jeśli zechcesz za dużo i wzlecisz za wysoko, to później grozi Ci twarde lądowanie.

W PIĄTEK i SOBOTĘ o naszą uwagę znowu upomni się konkretna, codzienna rzeczywistość. Teraz na pierwszy plan wyjdzie potrzeba jasnych zasad, struktur i stabilności. Świadomie zajmijcie się tematami, które pomogą Wam uporządkować własne życie. Z jakości czasu skorzystają również wiosenne porządki i planowanie prac. Poświęćcie też więcej uwagi swojemu ciału.

W NIEDZIELĘ nastrój znowu ulegnie zmianie. Teraz zapragniemy spotkać się z przyjaciółmi albo z osobami o podobnych poglądach. Zróbcie coś, co Was zainspiruje i pobudzi do działania. Z wibracji tego dnia skorzystają również twórcze projekty.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Sensei Minimal, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897