CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.03.Horoskop tygodniowyWodnik: pokój czy eskalacja 7.– 13.3.2022

6 marca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/03/Wodnik_pokoj_czy_eskalacja.jpg?fit=1200%2C763&ssl=1

hasła tygodnia: Wenus i Mars w Wodniku – pokój czy dramatyczne sceny i eskalacja konfliktu / czas po wielkiej przemianie: zatrzymać się i poczuć więź z innymi / w poszukiwaniu nowych rozwiązań: wizje, tęsknoty i nadzieje, zrozumienie i współczucie, rozmowy i negocjacje / ale również: zamieszanie, chaos i rozczarowania / umiejętność dostrzeżenia zachodzących zdarzeń w szerszym kontekście oraz pragmatyczna, rzeczowa postawa opłacą się

Po bardzo intensywnych konfiguracjach minionych tygodni, którym towarzyszyły nie mniej gwałtowne manifestacje, teraz – z astrologicznego punktu widzenia – nastąpi wyraźna zmiana nastrojów i zmiana kierunku. Kwestie związane z żądzą władzy zejdą na drugi plan. Jednocześnie wyraźnie wzrosną tęsknota za pokojem i miłością, współczucie oraz gotowość porozumienia.

 

Uspokojenie nastrojów

W ten sposób zostaną stworzone dogodne warunki do uspokojenia nastrojów i rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Związane z tym doświadczenia i rozwój wypadków mogą mieć jednak różny charakter.
Na początek rozładowanie napięcia pozwoli nam w pewnym stopniu odzyskać spokój. Dzięki temu powstanie przestrzeń do tego, żeby zająć się wydarzeniami minionych tygodni oraz ich skutkami. W najlepszym razie zdołamy prześledzić co tak naprawdę zaszło, przepracować związane z tym doświadczenia i zająć się aktualną sytuacją.
Tam, gdzie zainteresowani będą gotowi zaakceptować przeszłość i teraźniejszość oraz wspólnie z innymi dokonać zmiany kierunku, zostaną poczynione pierwsze kroki w kierunku pojednania. Wtedy pojawi się szansa na znalezienie nowych, kompromisowych rozwiązań. Wsparciem dla tych procesów będą silne poczucie wspólnoty, ogromna empatia i zrozumienie. Jeżeli uda się spojrzeć na zachodzące procesy w sposób pragmatyczny i realistyczny, będzie można osiągnąć konstruktywne rezultaty.

 

Wodnik: pokój czy eskalacja

Gorzej, gdy górę wezmą ideologie albo stary obraz wroga uniemożliwi otwartość i bezstronność, które są konieczne do osiągnięcia sukcesu. Niewykluczone jednak, że energetyczne odprężenie, które teraz nastąpi, paradoksalnie doprowadzi do gwałtownego rozładowania napięć, lęków i agresji, które wcześniej były trzymane ryzach.
Dlatego w tym tygodniu mogą nastąpić podobne zdarzenia jak w poprzednim, a nawet jeszcze bardziej gwałtowne i dramatyczne.

 

Poczucie więzi

Zgodnie z innym odpowiednikiem wzrosną teraz otwartość, podatność na zranienie i wrażliwość. W efekcie będziemy wyczuleni na najbardziej subtelne wibracje, ruchy czy emocje, możemy doznać głębokiego współczucia, więzi oraz miłości.
Dlatego świadomie poświęćcie czas, zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia, żeby bez żadnych uprzedzeń, zobaczyć to co przyniesie życie. Wtedy zrozumiecie szerszy kontekst zachodzącej zmiany oraz ujrzycie nowe możliwości, które przyniesie przyszłość.Te same energie mogą jednak zamanifestować się w postaci nadwrażliwości. Wiele osób poczuje dezorientację i zostanie „zalanych” przez napływające bodźce. W efekcie wzrośnie skłonność do przesadnych reakcji na wrażenia oraz nastroje.
Poza tym nadmierne oczekiwania albo idealizowanie kogoś lub czegoś doprowadzą do rozczarowań albo rozgoryczenia. Miłość i współczucie szybko przejdą wtedy w złość i nienawiść.
Dlatego tym ważniejsze jest, aby w tych dniach wyznaczyć swoje granice, nie dać się zalać, mieć na uwadze konkretną rzeczywistość i świadomie „uziemiać się”. Pomoże w tym czas spędzony na łonie natury.

 

Strącenie z piedestału

Przede wszystkim ważne doświadczenia i wydarzenia będą dotyczyć klimatu, środowiska naturalnego, chemii i przemysłu farmaceutycznego, sztuki, wirtualnej rzeczywistości, religii i duchowości. Prawdopodobnie w tych dziedzinach dotychczasowi idole i przywódcy zostaną strąceni z piedestału, a ich miejsce zajmie ktoś nowy.
Spotkania głęboko nas poruszą, rozbudzą poczucie więzi i wielką miłość. To samo dotyczy związków. Szczególnie przy pierwszych spotkaniach i doświadczeniach warto odczekać chwilę, zanim podejmiemy ważne decyzje. W tych dniach często trudno odróżnić wizję od iluzji. Przykładem tej ostatniej jest chociażby spotkanie Putina ze stewardessami Aeroflotu. Generalnie iluzja, chaos i dezinformacja będą narastać.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wzrośnie potrzeba niezawodności, stabilności i bezpieczeństwa. Sposób, w jaki się przejawi, zależy od sytuacji oraz doświadczeń z minionego weekendu. W najlepszym razie w tych dniach nastąpi uspokojenie nastrojów, niektórym uda się nawet nieco odprężyć i znaleźć solidny grunt pod stopami.
Sami zrobicie najlepiej, jeśli zredukujecie bieg i poświęcicie dostatecznie dużo czasu, żeby zająć się aktualną sytuacją oraz swoją kondycją. Skoncentrujcie się na rzeczach istotnych. Zróbcie coś dobrego dla swojego ciała. Z jakości czasu skorzystają też działania twórcze oraz aktywność na łonie natury.

 

Bliźnięta i Wodnik

W ŚRODĘ i CZWARTEK do głosu dojdzie potrzeba kontaktów i wymiany myśli – najlepiej z osobami o podobnych zapatrywaniach. Jednocześnie wzrośnie skłonność do budowania zamków na piasku, łatwo zatracimy się też w mnogości pomysłów oraz opcji. Spotkajcie się z przyjaciółmi i porozmawiajcie o tym, co Was zajmuje. Możliwe, że dzięki temu zdobędziecie ciekawe informacje i zobaczycie swoje doświadczenia w zupełnie nowym świetle. Bądźcie jednak ostrożni w podejściu do tego co usłyszycie lub przeczytacie, ponieważ teraz nie będzie jasne, co jest prawdą, co myśleniem życzeniowym, a co świadomym wprowadzaniem w błąd. Jakość czasu sprzyja wszystkim działaniom wymagającym fantazji i kreatywności.

 

Słońce koniunkcja Neptun

W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju uczucia i odczucia. Teraz jeszcze bardziej wzrośnie tęsknota za miłością, potrzeba bezpieczeństwa, przynależności, wrażliwość na dramatyczną sytuację w Ukrainie oraz gotowość niesienia pomocy. Nasze współodczuwanie sięgnie zenitu. Ogromną rolę odegrają tematy związane z ojczyzną, rodziną, domem i wspólnotą. Dlatego świadomie wygospodarujcie trochę czasu, żeby poświęcić się swoim doznaniom i psychicznym potrzebom.
Możemy teraz wycofać się do swojego wewnętrznego świata, zająć sprawami, które nas mocno poruszają, spotkać z ludźmi, którzy są nam bliscy. Doskonałym sposobem wykorzystania tego czasu będzie też pobyt na łonie natury albo aktywność duchowa. Z jakości czasu skorzystają także kreatywne i artystyczne projekty. Z kolei te dni nie sprzyjają przedsięwzięciom wymagającym koncentracji i dyscypliny. Uwaga – zaleją nas fake newsy.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Engin Akyurt, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897