CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.01Horoskop tygodniowySłońce-Wenus w Koziorożcu 3. – 9.1.2022

2 stycznia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/12/Slonce-Wenus-Koziorozcu.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

Hasła tygodnia: Słońce-Wenus w Koziorożcu / chwila wytchnienia i zmiana fazy: sprawdzić noworoczne postanowienia pod kątem wykonalności i przystąpić do ich realizacji / lęki i poczucie zagrożenia / ideały, wizje, oczekiwania wystawione na próbę / potęga natury

Po Sylwestrze, a przed kolejną intensywną fazą, czas na chwilę wytchnienia. Teraz będziemy mogli podjąć pierwsze konkretne działania w związku z pozyskanymi w minionym tygodniu informacjami i powziętymi decyzjami. Z drugiej strony, to co się wydarzy lub zostanie zrobione, stanowi przygotowanie do impulsów oraz wyborów, które tuż tuż.

Najlepiej wykorzystać ten czas na rzetelną ocenę sytuacji, wyjaśnienie otwartych kwestii i zastanowienie się nad tym, co jest naprawdę ważne w życiu. Dzięki temu będziemy dobrze przygotowani na to, co wkrótce nastąpi. Ponieważ astrologiczne konfiguracje nie wskazują jednoznacznego trendu, to – zależnie od indywidualnego horoskopu – możemy teraz oczekiwać różnych doświadczeń.
Niektórzy zajmą wygodne miejsce w loży, będą mogli odpocząć, poświęcić się pielęgnowaniu przyjaźni i związków. Z kolei innych czeka intensywna konfrontacja z przeszłością. Jej celem jest uzyskanie nowej perspektywy i zrozumienie wydarzeń ostatnich dwóch lat.

 

Sięgnąć pamięcią wstecz

Z jednej strony naszą uwagę ponownie przykują wydarzenia z okresu styczeń-marzec oraz jesień 2020 roku. Szczególnie konfrontacja z odczuwanym w tym czasie zagrożeniem oraz strach przed stratą (kogoś bądź czegoś) nasuną pytanie, w jakim stopniu te doznania determinują nasze zachowanie. W najlepszym przypadku zdołamy zrozumieć i przepracować doświadczenia z tamtego okresu. Dzięki temu możemy znaleźć nowy, świadomy sposób radzenia sobie z kolejnymi wyzwaniami. Sprawy skomplikują się, jeżeli górę wezmą duchy przeszłości. Wtedy grożą nadmiernie gwałtowne reakcje albo totalna blokada. W związku z tymi kwestiami przed największym wyzwaniem staną osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę ostatniej dekady znaków kardynalnych (Baran, Rak, Waga i Koziorożec).

 

Ideały i wizje

Poza tym zostaną wystawione na próbę ideały, wizje oraz oczekiwania. Również w tych sprawach warto spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie wydarzenia z początku lata 2020.  Przy tym nasunie się pytanie, jak potoczyły się zainicjowane wtedy sprawy. Tutaj jak bumerang powraca kwestia podejścia do niejasnych sytuacji i zawiedzionych nadziei. W tych sprawach należy wykazać się współczuciem, zrozumieniem i tolerancją, potrzebna będzie też zdolność wyciągnięcia wniosków z tego, co zaszło. Jeśli zdołamy spojrzeć na te wydarzenia z szerszej, holistycznej perspektywy, to możemy liczyć na poruszające przeżycia i wyciągnąć lekcję na przyszłość. Gorzej, jeśli rozczarowanie przejdzie w zgorzknienie i nienawiść, zacznie się szukanie winnego i kozłów ofiarnych. W kontekście tej konfiguracji na pierwszy plan wysuną się sprawy dotyczące kultury, religii, duchowości, a także globalizacji i migracji.

 

Mars-Lilith

W tych dniach istotną rolę odegrają także temat seksualności oraz walka płci. Tutaj może dojść do złamania tabu. Poza tym przedmiotem zainteresowania stanie się również potęga natury. Osoby, które w tym zakresie spróbują stawić opór zachodzącym procesom, zostaną porwane i przytłoczone przez bieg zdarzeń. Z kolei wszyscy, którzy są zaznajomieni z siłami oraz prawami natury, mogą bez dużego wysiłku bardzo dużo osiągnąć. Szczególnie dotyczy to osób mających w horoskopach obsadę drugiej połowy Ryb, Bliźniąt, Panny oraz Strzelca.

Jak już wspomniałam, w następnym tygodniu czekają nas ważne decyzje i punkty zwrotne. Dlatego wykorzystajcie okazję, żeby w sprawach, które są dla Was ważne, zyskać jasny obraz sytuacji. Wtedy będziecie dobrze przygotowani do tego, co nastąpi i skutecznie wykorzystacie uwolnione energie.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁKOWE konstelacje podejmą impulsy z Sylwestra. Nastrój tego dnia będzie poważny, skupiony i stanowczy. Jeśli wcześniej powziąłeś jakieś postanowienia, to jest to dobry dzień, aby zastanowić się, nad przystąpieniem do ich realizacji. Trzymaj się tego, co jest dla Ciebie ważne, wtedy w pełni wykorzystasz dostępną teraz energię. Z jakości czasu skorzystają też zadania organizacyjne.

We WTOREK i ŚRODĘ zapanuje większe rozluźnienie. Dodatkowo chętnie porozmawiamy z innymi o wspólnych projektach i działaniach. Wykorzystajcie okazję, żeby zdobyć potrzebne informacje i wyjaśnić własne stanowisko. Nawet jeśli nic na to nie wskazuje, to w najbliższych tygodniach zapadną ważne decyzje w poruszanych teraz sprawach.

W CZWARTEK i PIĄTEK poczujemy tęsknotę za spokojem. W tych dniach wzrosną poziom wrażliwości i podatność na zranienie, a także potrzeba empatii, zrozumienia i więzi z całym istnieniem Najlepiej poświęćcie chociaż chwilę na to, żeby pomarzyć, snuć wizje albo po prostu BYĆ. Czas nie sprzyja aktywności wymagającej silnej woli, koncentracji czy fizycznego wysiłku.

Słońce-Wenus w Koziorożcu

W trakcie WEEKENDU energie ulegną wyraźnej zmianie. Teraz poczujemy żądzę czynu, chęć działania, osiągnięcia czegoś albo rywalizacji. To nie jest najlepsza pora dla osób szukających wytchnienia i spokoju. Przede wszystkim w NIEDZIELĘ wzrosną napięcie i intensywność. Możemy też mieć problem, żeby dotrzeć prosto do celu. Pojawią się przeszkody i objazdy. Niewykluczone, że sporą sensację wzbudzą teraz nieoczekiwane zwroty akcji i wydarzenia. Mogą one być zapowiedzią tego, co wkrótce nastąpi. Zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu albo poszukajcie intelektualnych wyzwań. Przede wszystkim w niedzielę nie dajcie się sprowokować do zachowań, których później możecie żałować.

W niedzielę w nocy nastąpi spotkanie Słońce-Wenus w Koziorożcu. Wenus przebywa obecnie w ruchu wstecznym, co sprzyja raczej weryfikowaniu i wyjaśnianiu aktualnej sytuacji w związkach niż nowym romansom. Ewentualnie w Waszym życiu pojawi się ktoś z dawnej przeszłości, odżyją stare uczucia i uniesienia serca… Kolejne połączenie Słońca z Wenus nastąpi 22 października. Wagi już mogą się cieszyć ❤️

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897