CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.12.Horoskop tygodniowyWenus-Pluton-związki: test 6. – 12.12.2021

5 grudnia 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/12/Wenus-Pluton-zwiazek.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

hasła tygodnia: Wenus-Pluton-związki / prognoza astrologiczna / wartości, wizje, ideały i poglądy wystawione na próbę / idealiści versus realiści / kto mówi prawdę? / kto wyznacza kierunek? / skandale, przełamane tabu i kozły ofiarne wskażą, gdzie potrzeba zasadniczej zmiany / myślenie w kategoriach czarne-białe zagrożeniem dla konstruktywnych rozwiązań

Również ten tydzień zapowiada się niezbyt «refleksyjnie». Spektakularne wydarzenia wywołają spore poruszenie i zakwestionują rzekome pewniki oraz poczucie bezpieczeństwa. W efekcie będziemy musieli przemyśleć swoją postawę i własne zachowanie. Rzecz może dotyczyć tematów, które zwróciły naszą uwagę już przed tygodniem.

Na pierwszy plan wysuną się rozmaite polityczne, społeczne i gospodarcze przekonania. Istotną rolę odegrają też naukowe założenia i duchowe koncepcje, związane z nimi nadzieje, ideały oraz wartości. Zwłaszcza w tych dziedzinach wcześniej niedostrzegane lub pomijane informacje mogą zachwiać dotychczasowymi wyobrażeniami dotyczącymi rozwoju wypadków oraz zawieść oczekiwania, nadzieje czy aspiracje z nich wynikające.

Sposób, w jaki poradzimy sobie z tymi niedogodnościami, wywrze decydujący wpływ na dalszy bieg zdarzeń. W najlepszym wypadku tego rodzaju doświadczenia mogą zostać wykorzystane do dokonania nowej oceny sytuacji oraz zmiany kierunku. Gotowość uwzględnienia innych perspektyw i opcji pozwoli zobaczyć zachodzące procesy w nowym, znacznie szerszym kontekście. Jeśli tak się stanie, to będziemy mogli podjąć pierwsze kroki w kierunku znaczącej zmiany kursu i kierunku.
W przeciwnym razie nastąpi utwardzenie frontów i wzrost napięcia. W efekcie wzrośnie też niebezpieczeństwo wystąpienia skrajnych reakcji, a nawet aktów przemocy.

 

Król jest nagi

Przede wszystkim zmian można oczekiwać w dziedzinie mediów, edukacji, handlu, podróży i migracji, a także w odniesieniu do różnych doktryn, dogmatów, form rządów i systemów prawnych. Prawdopodobnie zostaną teraz obnażone słabości przywódców oraz autorytetów. Tak jak w „Nowych szatach cesarza” zobaczymy, że król jest nagi. Rozczarowani zwolennicy mogą strącić takiego idola z piedestału (gównoburza) albo ten ostatni po prostu „zniknie” ze sceny. Na znaczeniu zyska teraz również kwestia podziału na „męskie” i „żeńskie”, „walki płci”, matriarchalnego i patriarchalnego podejścia do świata oraz wartości Wschodu i Zachodu. W tych sprawach mogą nastąpić wielkie rozczarowania, dojdzie do ujawnienia tajemnic, przekroczenia granic, ataków albo nagłych zwrotów akcji.

 

Indywidualnie

Podobne tematy będą też aktualne w życiu osobistym. Tutaj w centrum uwagi znajdzie się nasza własna postawa wobec życia, osobiste wartości, związane z nimi wymagania i oczekiwania wobec siebie oraz innych. Ważne będą też sposoby radzenia sobie z rozczarowaniami, niejasnościami, dezorientacją czy nieporozumieniami.
Odważnie stawcie czoło rzeczywistości, nawet jeśli nie spełni ona Waszych oczekiwań! Dzięki temu dowiecie się czegoś ciekawego o sobie i świecie. Jeśli dodatkowo uwzględnicie nowe spostrzeżenia i dokonacie zmiany perspektywy, to możecie stworzyć solidny grunt pod wydarzenia nadchodzących dni oraz tygodni.
Tak czy owak trzeba jednak spodziewać się zamieszania, niejasności, nieporozumień i chaotycznych sytuacji. Szczególnie mogą one dotyczyć sieci społecznościowych, mediów, podróży i ruchu. Bądźcie również ostrożni w sprawach dotyczących finansów!

 

Wenus-Pluton-związki

Szczególnie chciałabym zwrócić Waszą uwagę na jeden proces związany z opisanymi tematami. Rzecz dotyczy wszelkich relacji np. małżeńskich, partnerskich, zawodowych, biznesowych itp. oraz wartości, np. materialnych, stanu posiadania, finansów, zasobów naturalnych itp. Wydarzenia, które nastąpią w tym zakresie, mogą nami wstrząsnąć, poruszyć nas, zaszokować, dostarczyć znaczących impulsów do działania i uruchomić nowe, ważne procesy.
Tutaj jak bumerang powracać będzie pytanie, czy uda się zachować to, co istotne i tak to zmienić, aby mógł nastąpić dalszy rozwój. Tam, gdzie nie ma realnej treści, może dojść do załamania, rozstania i strat. Związane z tym procesy będą wielu z nas zajmować do marca przyszłego roku.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK nastrój będzie początkowo powściągliwy, nacechowany ostrożnością i silną potrzebą zapewnienia jasnej sytuacji. Pomimo podskórnego napięcia i ogólnej tendencji do dygresji, łatwo skupimy się na wybranym temacie. W efekcie czas sprzyja sprzątaniu i porządkowaniu. Trzymajcie się motta: Nie odkładaj na jutro tego, co możesz zrobić dzisiaj. Odrobinę uwagi warto też poświęcić swojemu ciału.

We WTOREK pojawi się większa otwartość na świat, której będzie towarzyszyć potrzeba kontaktów oraz rozmów. Teraz nie zabraknie nam kreatywnych pomysłów, wyobraźni ani inspiracji.

Jednak od wtorkowego popołudnia, ale także w ŚRODĘ i CZWARTEK nasili się skłonność do rozproszenia i trudniej będzie o obiektywną ocenę sytuacji. Zwiększona tendencja do postrzegania świata przez pryzmat subiektywnych idei, ideałów, nadziei bądź oczekiwań oraz do ich odpowiedniej interpretacji zwiększy również ryzyko nieporozumień czy rozczarowań. Zaleca się szczególną ostrożność na drodze. Spróbujcie ograniczyć tendencję do przesadnych roszczeń i reakcji. Bądźcie też przygotowani na nieoczekiwane zwroty akcji. Z jakości czasu skorzystają osoby kreatywne i artyści.
Od czwartkowego popołudnia wzrosną wrażliwość i podatność na zranienie. Niewykluczone, że zatęsknimy za romantycznością, pięknem i miłością.  Warto byłoby zwłaszcza w PIĄTEK oraz SOBOTĘ zwrócić się ku rzeczom pięknym, wzniosłym i duchowym, wykorzystać swoją kreatywność albo spędzić romantyczne chwile z ludźmi, którzy są dla nas ważni.

 

Wenus-Pluton-związki: test

W SOBOTĘ intensywność uczuć sięgnie zenitu. W efekcie weekend sprzyja emocjonalnym uniesieniom, wzlotom fantazji i głęboko poruszającym przeżyciom. Uwaga, teraz wzrośnie także skłonność do gwałtownych reakcji. Te pojawią się zwłaszcza wtedy, kiedy rzeczywistość albo zachowanie innych ludzi nie spełnią naszych wysokich oczekiwań.

NIEDZIELA również stoi pod znakiem romantyzmu. tęsknot i nadziei. Jednak tego dnia wyraźnie dojdzie do głosu potrzeba aktywnego działania, tendencja do stawiania żądań oraz chęć wymuszenia czegoś siłą woli. Jeśli sprawy nie pójdą zgodnie z planem, grożą gwałtowne reakcje. W takim przypadku postarajcie się nie zrzucać na nikogo winy ani nie atakować. Zamiast tego wykorzystajcie swoją energię na szukanie alternatyw. Jakości czasu odpowiada również aktywność na łonie natury.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Toa Heftiba, Unspalsh
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897