CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.11.Horoskop tygodniowyStrzelec – znak zodiaku 22. – 28.11.2021

21 listopada 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/11/strzelec-znak-zodiaku-1.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

hasła tygodnia: Strzelec – znak zodiaku: zmiana energii wiodących i perspektywy / stare przekonania i nowe punkty widzenia / zrozumienie, otwartość oraz gotowość podjęcia negocjacji pozwolą osiągnąć istotny postęp we wzajemnych stosunkach

Po niełatwym okresie, który wiele osób postawił przed poważnymi wyzwaniami, teraz nastąpi pewne uspokojenie. Sprzeczności i napięcia towarzyszące wydarzeniom ostatnich dni powoli zaczną ustępować. Dlatego warto zająć się tym, co przyniosły, a także wyciągnąć stosowne wnioski.

Jednocześnie to dobra pora na kontynuowanie bardziej złożonych projektów oraz rzetelną pracę nad nimi. Splećmy ze sobą wątki różnych doświadczeń, perspektyw oraz postaw i utkajmy z nich coś na nowo. Dzięki temu lepiej zrozumiemy aktualną sytuację. Zainteresowani powinni otwarcie porozmawiać z innymi o własnych doświadczeniach, a także wydarzeniach i sprawach, które dotyczą ich osobiście.
Przede wszystkim zwróćmy uwagę na pozornie banalne wskazówki czy uwagi i potraktujmy je poważnie. Wtedy pojawią się okazje, żeby dokonać oceny własnej pozycji i podjąć współpracę z ludźmi o podobnych zapatrywaniach. Kluczem do sukcesu jest zdolność i gotowość do rozpoznania szerokiej gamy i złożoności tematów jako części większej całości.

Gorzej, jeżeli teraźniejszość i aktualne wydarzenia będą oceniane oraz interpretowane wyłącznie przez pryzmat starych poglądów i przekonań. Sytuacja zrobi się nieprzyjemna również tam, gdzie górę wezmą prozelityzm i chęć przekonania innych o słuszności własnego spojrzenia na sprawy. W takich przypadkach istniejące już rozłamy pogłębią się, a nawet dojdzie do zaciekłych wojen religijnych….

 

Strzelec – znak zodiaku

W najbliższym tygodniu nastąpi zmiana energii wiodących – wielu z nas spojrzy na życie z większym optymizmem. Na pierwszy wysunie się Strzelec – znak zodiaku i astrologiczny archetyp.
Dlatego szczególną uwagę należy poświęcić przywódcom oraz ideologom w sferze politycznej, gospodarczej i religijnej. Przedmiotem gorących dyskusji będą ich poglądy, roszczenia do władzy, definicje dobra i zła oraz to, na ile są wzorcem do naśladowania.
W związkach, jak również w odniesieniu do umów i negocjacji jest szansa osiągnąć porozumienie i znaleźć kreatywne rozwiązanie istniejących problemów. Będzie to możliwe mimo różnych postaw i światopoglądów. Warunkiem pomyślnego obrotu spraw jest jednak chęć podjęcia rozmowy. Zaangażowani muszą otwarcie zakomunikować swoje obawy i pomysły oraz poważnie potraktować drugą stronę, nawet jeśli jej koncepcje wydadzą się im dziwaczne i pozbawione sensu. Wtedy może powstać owocna i ostatecznie bardzo inspirująca atmosfera. Wykorzystajcie ten czas, aby zamknąć stare sprawy i stworzyć przestrzeń dla nowych rozwiązań.

 

Tłumione energie

Niewykluczone jednak, że opadające napięcie uwolni dotychczas zablokowane energie oraz uczucia. Wtedy mogą nastąpić wydarzenia, które będą odpowiadać konfiguracjom minionych tygodni. W efekcie gwałtownie wyładują się frustracje, zgorzknienie, nagromadzone lęki i agresja. Taki ładunek energetyczny może doprowadzić do destrukcyjnych zachowań.
Jeśli zauważycie u siebie takie impulsy i tendencje, to najlepiej świadomie poszukajcie wentylu w postaci działań pozwalających rozładować je bez szkodzenia innym.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wzrośnie pragnienie bezpieczeństwa, znanego otoczenia i domu. Jednocześnie do głosu dojdzie potrzeba wolności i tęsknota za społecznością, która podziela wspólne wyobrażenia oraz ideały. To dobra pora, żeby spotkać się z ludźmi o tych samych zapatrywaniach, porozmawiać na najróżniejsze tematy albo zaangażować się w coś, co uważamy za szczególnie ważne.
Uważajcie jednak na skłonność do oceniania zachodzących zdarzeń wyłącznie z własnej perspektywy. Łatwo poczujecie się zaatakowani, zakwestionowani albo ignorowani i w efekcie zareagujecie w gwałtowny sposób. Powściągnijcie chęć robienia innym zarzutów, pouczania kogoś albo narzucania własnego punktu widzenia jako jedynie słusznego stanowiska. Wtedy dyskusja przybierze nieprzyjemny przebieg, a nawet nastąpi eskalacja konfliktu.
W nocy z niedzieli na poniedziałek Słońce wejdzie do znaku Strzelca. Powoli zaczniemy patrzeć w przyszłość, snuć plany i wstąpi w nas większy optymizm.

 

Informacje z przeszłości

W ŚRODĘ do Słońca dołączy Merkury. W efekcie Strzelec – znak zodiaku i astrologiczny archetyp – jeszcze bardziej wzmocni swoje manifestacje. Teraz wzrośnie chęć obrony własnego zdania i swoich prawd oraz potrzeba bycia zauważonym i wysłuchanym przez innych.
W środę, CZWARTEK i PIĄTEK chętnie wysondujemy własne możliwości i ograniczenia. Jednocześnie te dni stoją pod znakiem pewnego podskórnego napięcia oraz niepokoju. Potrzeba uwolnienia się od ograniczeń albo zwrócenia na siebie uwagi za pomocą nietypowych działań może stać w sprzeczności z wewnętrznymi lub zewnętrznymi ograniczeniami bądź oczekiwaniami. Jak bumerang powracać będzie kwestia różnych perspektyw i ocen sytuacji oraz tego, co jest słuszne.
Wykorzystajmy ten czas, żeby przyjrzeć się własnym poglądom i swojemu nastawieniu do życia. Przy okazji zastanówmy się, które osoby i jakie doświadczenia je ukształtowały. Wszyscy, którzy zechcą teraz zrobić krok naprzód, mogą poszukać okazji do rozmowy ze swoimi oponentami. Poznajcie ich stanowisko. Jeśli nie dacie się wciągnąć w walkę o „słuszną” wiarę, to możecie zyskać nowe, wszechstronne spojrzenie na wiele rzeczy, a także zrozumieć sprawy z przeszłości. Gorzej, jeżeli będziemy uparcie trwać przy swoich roszczeniach i poglądach, uznając własną „prawdę” za jedyną właściwą.

 

Czas odpocząć

W czasie WEEKENDU zrobi się bardziej pragmatycznie i rzeczowo. Teraz wzrośnie potrzeba porządku i klarowności, a także tęsknota za zrozumieniem i porozumieniem. Czas sprzyja rozmowom z przyjaciółmi, planowaniu dalszych działań, a także porządkom. Warto też zadbać o potrzeby swojego ciała i swojej duszy. Unikajcie jednak pośpiechu i nadmiernego wysiłku.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Gabriel Silverio, Unspalsh
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897