CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.09AstroPrognozaHoroskop tygodniowyMgła – zderzenie 13. – 19.9.2021

12 września 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/09/mgla-zderzenie.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

hasła tygodnia: mgła – zderzenie / nie ma nic jasnego / przed podjęciem kolejnych działań – wyjaśnienie i ocena sytuacji w związkach / pragnienia, zasady, ideały i ideologie w konfrontacji z realiami / zgromadzić potrzebne informacje / poruszyć otwarte kwestie i tematy / ważne decyzje lepiej odłożyć na później

 

Nadchodzący tydzień przyniesie nam mieszany program. Dość pozytywna atmosfera pozwoli uzupełnić informacje i ustalić wspólną strategię działania. Przynajmniej dotyczy to osób, które są gotowe otwarcie porozmawiać z innymi o tym, co jest.
Z drugiej strony pewne wydarzenia i spostrzeżenia mogą boleśnie odrzeć nas ze złudzeń i pozbawić marzeń, wskazując granice możliwości. W takiej chwili rzeczowe, obiektywne podejście szybko przejdzie w furię.

 

Mgła – zderzenie

Ogólnie mgła utrudni właściwą ocenę sytuacji. Teraz będzie obowiązywać jedna zasada: wiele rzeczy jest w ruchu, ale nic nie jest jasne. Dlatego, jeśli chcecie poradzić sobie z wydarzeniami tych dni, otwórzcie horyzont czasowy i spójrzcie na to, co się dzieje, jak na część dłuższego procesu.

Warto podsumować minione półroczne. Zobaczmy, czym zaowocowały zdarzenia i decyzje tego czasu. Poza tym tematy poruszone teraz w trakcie rozmów czy negocjacji mogą być gruntem pod oraz przygotowaniem do decyzji i wydarzeń nadchodzących tygodni.
Wykorzystajcie okazję, żeby zdobyć potrzebne informacje, w trakcie rozmów wyjaśnić wszelkie otwarte kwestie, podsumować dotychczasowe osiągnięcia i uzyskać pełen obraz sytuacji. Nie jest jednak wskazane, żeby podejmować ostateczne decyzje i składać konkretne deklaracje. Nawet jeśli ujrzymy procesy ostatnich miesięcy w nowym świetle, to błędem byłoby wyciąganie z nich wniosków na przyszłość. Wiele rzeczy, które teraz wydają jasne i oczywiste, w ciągu najbliższych dni może wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego w miarę możliwości odłóżcie na później kluczowe decyzje. Najbliższy czas przyniesie jeszcze nieoczekiwane zmiany i informacje.

 

Przywódcy: iluzje czy konkret?

Generalnie uwagę przykują dwie kwestie. Po pierwsze nasunie się pytanie, czy przywódcy oraz idole zdołali spełnić pokładane w nich nadzieje? Czy zrealizowali swoje wizjonerskie projekty? Teraz zobaczymy twardą, nieubarwioną rzeczywistość.
W efekcie niektórzy zaczną świętować pierwsze sukcesy. Inni będą srodze rozczarowani. Niewykluczone, że przy okazji z piedestału spadną idole czy autorytety oraz zostaną zawiedzione jakieś nadzieje. To samo dotyczy osobistych ideałów i tęsknot, ew. obaw i niejasnych lęków. W tym przypadku trzeba zobaczyć, które z nich przekładają się na rzeczywistość. Jeśli jesteście gotowi obiektywnie, bez klapek na oczach spojrzeć na istniejącą sytuację, to możecie wykorzystać zdobyte informacje do dalszego planowania.

 

Czas próby dla związków

Z drugiej strony ważnych wydarzeń należy spodziewać się w sferze związków i wartości, również gospodarczych czy finansowych. Także tutaj chodzi o zejście na ziemię i konfrontację z rzeczywistością. Warto sprawdzić zawarte umowy oraz wiążące zobowiązania, zobaczyć własne ograniczenia i możliwości.
Przede wszystkim w odniesieniu do wydarzeń, projektów, planów i impulsów, które były aktualne w lutym może nastąpić kryzys, które skłoni nas do krytycznej oceny rozwoju wypadków. W efekcie łatwo zakwestionujemy obecny stan rzeczy.  W takich momentach trzeba dokonać krytycznej analizy i odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest autentyczne, istotne i czego nie można zdradzić. Które kwestie warto negocjować? Co w swojej obecnej formie utraciło spójność i nie przystaje do chwili obecnej, dlatego powinno zostać usunięte? Z czym trzeba się pożegnać, a co można jeszcze przemodelować?

 

Konflikty i napięcia

Poza tym konflikty i napięcia uzmysłowią nam, jak delikatna jest granica między tym, co uważamy za solidarność, odpowiedzialność i wiążące zobowiązanie, a zależnością, ubezwłasnowolnieniem czy przymusem.
Jeśli znajdziecie się w takiej sytuacji to spróbujcie wyczuć, w czym rzecz, rozważyć wszystkie konsekwencje związane ze swoją decyzją i świadomie wybrać zachowanie. Dzięki temu nie utracicie mocy ani odpowiedzialności za własne czyny.
Posiadając w tych wszystkich sferach jasny obraz sytuacji, będziecie dobrze przygotowani na dalszy rozwój wypadków i wydarzenia następnego tygodnia. Część z nich przyjmie zaskakujący obrót.

 

Tydzień w szczególe: mgła

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują nadzieje oraz oczekiwania. W efekcie będziemy podatni na wizjonerskie uniesienia i inspirujące rozmowy. Możemy odnieść wrażenie, że spełnienie od dawna żywionych marzeń i tęsknot jest na wyciągnięcie ręki. Wzrośnie tendencja do kierowania się ideałami, wyobrażeniami i przekonaniami. W efekcie istnieje niebezpieczeństwo, że wszystko to, co nie będzie nam odpowiadać, co nie przystaje do doskonałego obrazu, zostanie ukryte czy przesłonięte. Uwaga: mgła!
W takim przypadku we wtorek grożą rozczarowania, nieporozumienia i błędy, a wreszcie zderzenie z twardą, bolesną rzeczywistością. Układ może być problematyczny dla osób zbyt twardo stąpających po ziemi, które ignorują subtelne wibracje i duchowość. Szczególnie dotyczy on zodiakalnych Ryb z 10.-13. marca. Uważać powinny również Bliźnięta, Panny i Strzelce z końcówki znaków.
Jeśli zachowacie otwarte oczy i uszy oraz będziecie gotowi zobaczyć nawet rzeczy, które nie odpowiadają Waszym oczekiwaniom, to możecie sporo zrozumieć.

W ŚRODĘ i CZWARTEK mgła zacznie opadać i ogólnie zapanuje trzeźwa atmosfera. Teraz wzrośnie potrzeba porządku i klarowności. Na pierwszy plan wysuną się konkretne fakty i liczby. Czas sprzyja zrobieniu porządków albo reorganizacji pracy. Równocześnie do głosu dojdzie potrzeba rozmów. Chętnie wyjaśnimy wszelkie nieporozumienia, znajdziemy sojuszników albo współtowarzyszy, którzy pomogą nam w realizacji planów. Najlepiej świadomie szukajcie teraz kontaktów z innymi, mówcie o swoich zamierzeniach i projektach, sondujcie też możliwości współpracy.
To dobra pora, żeby dokonać oceny sytuacji. Takie podsumowanie wskaże nam, co jest istotne i warte naszego zaangażowania.

 

Test dla związków

W PIĄTEK i w SOBOTĘ trzeba przejść do rzeczy. W związkach oraz tam, gdzie idzie o zobowiązania czas podjąć ważne decyzje. Jeśli zainteresowani będą gotowi otwarcie i uczciwie bronić tego, co w głębi serca uznają za ważne, ale również porozmawiać o swoich pomysłach, to zobaczą, co ma przyszłość.
Tam, gdzie istnieje prawdziwa wspólna płaszczyzna, związek zostanie pogłębiony i wzmocniony. Niektórzy zobaczą jednak, że ich drogi się rozeszły. Wtedy strony zyskają możliwość, żeby zrobić to fair i w sposób akceptowalny przez wszystkich. Gorzej, jeśli istniejące granice nie zostaną uszanowane albo zainteresowani będą uparcie trwać przy swoich ideologiach czy wyobrażeniach.
Wydarzenia tych dni zakwestionują też istniejący system wartości. Tak czy owak: to, co teraz nastąpi, może uruchomić proces, który będzie zachodził w kolejnych tygodniach. Trzymajcie rękę na pulsie, ale nie wyciągajcie pochopnych wniosków.

W NIEDZIELĘ fale emocji opadną, będzie bardziej refleksyjnie. Teraz wzrośnie tęsknota za idealnym światem, zrozumieniem, miłością i więzią. Poszukajcie możliwości, żeby być z ludźmi, którzy są Wam bliscy i których lubicie. Z jakości czasu skorzystają też działania o charakterze kreatywnym, duchowym i religijnym oraz odpoczynek na łonie natury. Czas nie sprzyja wysiłkowi, forsownej aktywności fizycznej ani projektom wymagającym precyzji czy dokładności.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Miltiadis Fragkidis, Unsplash
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897