CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.09Horoskop tygodniowyGwałtowna namiętność 6. – 12.9.2021

3 września 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/09/gwaltowna-namietnosc-znak-zodiaku.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: gwałtowna namiętność, zazdrość i żądze / związki oraz wartości w centrum uwagi / zmiana kierunku / nieprzyjemne prawdy i bolesne wnioski umożliwią nowe spojrzenie na sprawę / pokusa wpłynie na dalszy bieg zdarzeń

 

Konfiguracje tego tygodnia zawierają w sobie duży potencjał. Pojawią się spore szanse, ale również niemałe wyzwania. W najlepszym razie wydarzenia tych dni dostarczą nam impulsu do zmiany kierunku. Niewykluczone, że wiele osób niespodziewanie dostrzeże nowe perspektywy, a niektórych rozpali gwałtowna namiętność.

 

Niełatwy początek tygodnia

Przede wszystkim w pierwszej połowie tygodnia możemy jednak mieć problem z wykorzystaniem istniejących możliwości i odzyskaniem wewnętrznej równowagi. Teraz chodzi głównie o to, żeby znaleźć sposób radzenia sobie z problemami, który przystaje do aktualnej sytuacji. W centrum wydarzeń znajdą się wszelkiego rodzaju związki i wartości. Ogólnie klimat będzie raczej rzeczowy, nie zabraknie też gotowości zaangażowania się w negocjacje. Dlatego warto zadbać o swoje kontakty i szukać okazji do rozmowy.

Odczuwalne na początku tygodnia napięcie nie ułatwi nam życia. Dodatkowo pewne zdarzenia czy doświadczenia mogą zakwestionować obrany kurs, odświeżyć stare urazy, lęki albo wątpliwości. Tego typu sytuacje skłonią nas do podsumowania minionych miesięcy. W efekcie docenimy osiągnięcia i owoce swoich starań, ale zobaczymy również niepowodzenia czy traumy. Jeśli w takiej chwili zainteresowani powstrzymają się od pochopnych reakcji, zachowają zimną krew i stawią czoło bolesnym odkryciom, to ostatecznie zostaną znalezione konstruktywne, a nawet zupełnie nowe rozwiązania.

 

Związki i wartości – namiętność

Na pierwszy plan wysuną się osobiste relacje, a także stosunki państwowe i gospodarcze, wszelkie kontakty, umowy oraz porozumienia. Z drugiej strony istotną rolę odegrają wartości, kwestie prawne i finanse, a także podejście do środowiska naturalnego. W tych dziedzinach nasuną się następujące pytania: co jest realne, prawdziwe i autentyczne? Co ma żywe podstawy? Gdzie można zmienić kierunek i wprowadzić pewne modyfikacje? Co trzeba zrozumieć, uszanować lub porzucić?
Znalezienie konstruktywnych rozwiązań, owocne rozmowy i negocjacje będą możliwie tylko tam, gdzie strony podejdą do sprawy w sposób otwarty i rzeczowy, ale zrezygnują z niepotrzebnych wyjaśnień bądź usprawiedliwień. Gierki o władzę, prowokowanie partnera czy zrzucanie winy mogą doprowadzić do eskalacji konfliktu. Na drodze do sukcesu staną także kategoryczne roszczenia, postrzeganie świata na zasadzie czarne albo białe oraz niechęć do porzucenia starych, nieaktualnych już koncepcji czy więzi.

 

Wszystko się może zmienić…

Głównie w przypadku satysfakcjonujących, obiecujących rozmów, porozumień albo nowych relacji trzeba mieć na uwadze, że wszystko jeszcze może ulec zmianie. Ponieważ Merkury jest już w obszarze przyszłej retrogradacji, to wiele spraw, które zostaną teraz poruszone po raz pierwszy, jeszcze długo nie straci na aktualności.
Negocjacje (dyplomatyczne), wyjaśnienia dotyczące związków, kwestii prawnych oraz rozmowy na temat możliwości współpracy przejdą dłuższy proces. Dopiero w połowie października okaże się, co tak naprawdę jest uzasadnione. Wtedy zostaną znalezione ostateczne rozwiązania i podjęte wiążące decyzje.

 

Tydzień w szczególe

Opisane na wstępie napięcia i tematy będą aktualne już w PONIEDZIAŁEK. Tego dnia wzrośnie potrzeba porządku i klarowności. Jednocześnie w powietrzu pojawi się dziwne napięcie.
Przede wszystkim w związkach i kwestiach dotyczących wartości, ale również drogi życiowej i spraw codziennych trzeba będzie dokonać podsumowania. Zadajmy sobie pytanie, co wciąż jest żywe i wewnętrznie spójne, czyli powinno zostać zachowane, a które stare struktury, formy i wartości są już przeżytkiem, dlatego trzeba się z nimi pożegnać. Stwórzmy miejsce pod coś nowego, co bardziej przystaje do wyzwań współczesności. W tym kontekście do głosu dojdą też stare lęki i urazy. Taka sytuacja może sprzyjać nieprzemyślanym reakcjom, których szybko pożałujemy. Nie ulegajcie impulsom! Spróbujcie oddzielić przeszłość od teraźniejszości i zareagujcie w stosowny sposób.

W nocy z poniedziałku na WTOREK (2:51) nastąpi nów. Jeśli wcześniej odrobiliście zadanie domowe, to od wtorku warto planować podjęcie kolejnych, konkretnych działań. Z uwagi na podwyższony poziom wrażliwości i dużą podatność na zranienie, trzeba jednak zachować ostrożność. Małymi krokami dotrzecie najszybciej do celu.

W ŚRODĘ i w CZWARTEK wzrośnie potrzeba kontaktów i wymiany myśli. Dlatego oba dni sprzyjają poruszeniu otwartych kwestii oraz rozmowom na temat potencjalnych, wspólnych projektów. Jednak i teraz byle błahostki mogą poruszyć nas do żywego. Poza tym trzeba liczyć się z niejasnościami, niepewnością, zwątpieniem albo opóźnieniami. W takich momentach nie dajcie się zbić z tropu, odczekajcie, aż opadną emocje, wtedy otworzą się nowe drzwi, a nawet uzyskacie niespodziewane wsparcie. Na poziomie globalnym dojdzie do ważnych kontaktów dyplomatycznych i rozmów. Znaczące wydarzenia i rozstrzygnięcia mogą też nastąpić w kwestiach prawnych.

 

Gwałtowna namiętność – kochaj na zabój

W PIĄTEK i w SOBOTĘ wzrośnie emocjonalna intensywność. Poczujemy dużą potrzebę wiarygodności, rzetelności, lojalności, solidarności i wiążących zobowiązań. Jednocześnie zapragniemy być samodzielni i niezależni. Takie starcie energii podgrzeje atmosferę. Górę weźmie gwałtowna namiętność, zazdrość albo łatwo ulegniemy potężnej sile fascynacji. Wieczorem Wenus wejdzie do znaku Skorpiona.
Nie dajcie się zwieść pozornym sprzecznościom czy silnym emocjom. Bądźcie kreatywni i rozwiązania „albo-albo” zastąpcie „zarówno-jak i”. Wtedy może dojść do radykalnego przełomu. Ważnych wydarzeń można teraz oczekiwać w dziedzinie sztuki i seksualności.

W NIEDZIELĘ na pierwszy plan wysunie się kwestia światopoglądu i związanych z nim wyobrażeń na temat sprawiedliwości, dobra i zła, tego co słuszne i fałszywe. W efekcie dojdzie do spięcia między przedstawicielami starych wartości, poglądów i koncepcji z ich przeciwnikami. Bądźcie otwarci i uszanujcie odmienne stanowiska, wtedy sporo się nauczycie. Niewykluczona jest ogólna zmiana perspektywy.

 

autorka: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Monika Kozub, Unsplash
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897