CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.09Horoskop tygodniowyBilans wiosna/lato 2020 30.8 – 5.9.2021

28 sierpnia 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/bialans-2020-astrologia.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: bilans wiosna/lato 2020 / spełnienie albo roz-czarowanie / na rozdrożu / wybór i jego konsekwencje / / negocjować, wyjaśnić i uporządkować / ostrożnie z wyciąganiem pochopnych wniosków / partnerskie rozmowy i postępowanie fair play kluczem do sukcesu

 

Na pierwszy rzut oka czeka nas nieco spokojniejszy, całkiem przyjemny tydzień. Atmosfera będzie rzeczowa i pragmatyczna. Poza tym bez trudu wczujemy się w położenie innych, zaakceptujemy także obce nam podglądy czy nieznane tematy.

Ponieważ wzrośnie gotowość do zawierania kompromisów, to czas najbardziej sprzyja rozmowom, pertraktacjom oraz negocjacjom. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w których trzeba wyjaśnić różne punkty widzenia albo poglądy, a także otwartych kwestii dotyczących ustaleń i umów. Wykorzystajcie okazję, żeby porozmawiać z innymi o swojej sytuacji, własnych wizjach, potrzebach czy planach. Jeżeli będziecie przy tym rzeczowi i fair, to istnieją duże szanse na znalezienie rozwiązania, które zaakceptują wszyscy zainteresowani.

 

Bilans wiosna/lato 2020

Nawet jeśli rzecz z pozoru nie wygląda na znaczącą, to w tym tygodniu wielu osobom przyjdzie podjąć fundamentalne decyzje, które zadecydują o przyszłości. Poza tym czas na bilans wiosna/lato 2020. Teraz ujawnią się skutki wydarzeń, postanowień, natchnień i wizji z czerwca ubiegłego roku. Wyraźnie zobaczymy, czym zaowocowały związane z nimi nadzieje, ale również lęki i obawy. Trzeba będzie dokonać oceny wydarzeń, jakie nastąpiły od tamtej pory oraz obranej drogi. W niektórych przypadkach zostaną odnotowane pierwsze sukcesy i zebrane pierwsze plony, zobaczymy, co osiągnęliśmy, jakie ideały, pragnienia i tęsknoty udało się zrealizować. Część osób uzna, że dokonała błędnych założeń, wybrała niewłaściwą drogę i musi liczyć się z roz-czarowaniami.

 

Podejście do problemu

Niezależnie od tego, jak wypadnie bilans, jakie będą ustalenia, to sposób podejścia do nich wywrze decydujący wpływ na to, co wydarzy się w nadchodzących miesiącach. Jeśli potraktujecie swoje osiągnięcia z uwagą i rozwagą, to możecie utrwalać i dalej budować na tym, co zdobyte. W przypadku rozczarowań Ci, którzy są gotowi zaakceptować to, co jest, wyciągnąć z tego wnioski i na ich podstawie zaplanować dalsze kroki, mogą ostatecznie skorzystać z sytuacji. Gorzej, jeśli górę wezmą frustracja, złość, nienawiść, zacznie się szukanie i prześladowanie winnego. Wtedy istnieje spore niebezpieczeństwo, że szanse na dalsze owocne rezultaty zostaną zniszczone.

 

Banalne, ale znaczące

W tych dniach trzeba będzie także w codziennych sytuacjach i w pozornie banalnych sprawach dokonywać wyboru między różnymi opcjami i możliwościami. Zasadniczo chodzi o bardzo konkretne podejście do tematów związanych ze zdrowiem albo prawem, o kwestie wartości bądź związków. Każdy taki wybór, nawet jeśli w danej chwili nic na to nie wskazuje, przyniesie długofalowo ważne konsekwencje. Dlatego wybierajcie świadomie i rozważnie, pamiętajcie też, że brak wyboru również jest wyborem. W tym ostatnim przypadku wybiorą za nas inni lub los. Sytuacja zrobi się problematyczna tam, gdzie górę wezmą zbyt wielka gotowość do kompromisu i wyjścia innym naprzeciw, ewentualnie drobiazgowość i pedanteria. Złym doradcą będą również zazdrość i porównywanie się z innymi. Najlepiej zadajcie sobie w takiej sytuacji pytanie, co jest dla Was priorytetem i poszukajcie dla siebie realnej, odpowiedzialnej ścieżki, która prowadzi do osiągnięcia tego celu. Zawsze szukajcie też dialogu z innymi osobami, których ta sytuacja dotyczy.

 

Tydzień w szczególe

W PONIEDZIAŁEK i we WTOREK z energetycznego punktu widzenia poczujemy powiew świeżej, lekkiej bryzy. Te dwa dni stoją pod znakiem kontaktów i wymiany myśli. Otwartość, jaka teraz zapanuje, stworzy optymalne warunki do rozmów i negocjacji.
Wykorzystajcie okazję, żeby zasięgnąć informacji na interesujące Was tematy albo porozmawiać z innymi o tym, co Was porusza i pasjonuje. Możecie też po prostu spotkać się z przyjaciółmi i cieszyć lekkością życia. Sprawy skomplikują się tylko wtedy, jeśli zbyt wysokie wymagania dotyczące perfekcji i doskonałości stawią pod znakiem zapytania otwartość i gotowość podjęcia rozmowy.

 

Spełnienie czy rozczarowanie – bilans 2020

W ŚRODĘ, CZWARTEK i PIĄTEK w centrum uwagi znajdą się uczucia. W tych dniach wzrośnie potrzeba wspólnoty, przynależności i więzi. Dużą rolę odegrają teraz również tęsknota za pokojem na świecie, temat rodziny, ojczyzny, mieszkania i zdrowia. Do głosu dojdzie też wspomniana powyżej konieczność podsumowania wydarzeń, które nastąpiły od wiosny i lata 2020 roku. Najlepiej gdybyście mogli teraz spotkać się z ludźmi, których lubicie, wymienić pomysłami i wspólnie zastanowić nad tym, co Was w życiu porusza i wzrusza. Z jakości czasu skorzystają też prace domowe albo zabiegi wellness służące ciału i duszy. W czwartek i piątek bądźcie jednak szczególnie ostrożni. Teraz wzrośnie poziom wrażliwości i podatność na frustrację. W efekcie byle błahostki mogą wywołać gwałtowne, emocjonalne reakcje. Nie dajcie się sprowokować do zachowań, których później pożałujecie.

Podczas WEEKENDU zrobi się spokojniej, ale również bardziej dynamicznie. Wstąpi w nas radość życia i chęć zorganizowania wspólnie z innymi czegoś, co nas inspiruje i sprawia nam frajdę. Ponadto z jakości czasu skorzystają kreatywne, twórcze działania.

 

autorka: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897