CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.08AstroPrognozaHoroskop tygodniowyRyzyko z asekuracją 16 – 22.8.2021

13 sierpnia 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/Ryzyko-zabezpieczenie.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

Hasła tygodnia: ryzyko z asekuracją / punkty zwrotne / jednoznaczne wypowiedzi i deklaracje, które będą miały istotne konsekwencje / kiedy roszczenia, oczekiwania i nadzieje ignorują rzeczywistość / umiarkowanie, negocjacje i rozmowy wskażą kierunek / ostrożność w małych sprawach i wyczucie szczegółu przyniosą sukces w szerszej skali / kryzys na granicy

 

Nadchodzący tydzień zainicjuje kolejną fazę w zachodzącym procesie zmiany. Dotychczasowy bieg spraw, obrany kierunek, ale również zdobyte informacje i wizje zostaną skorygowane pod kątem swojej użyteczności i trwałości. W efekcie trzeba będzie ponownie podjąć kluczowe decyzje i położyć podwaliny pod dalsze działania.
Wprawdzie nadal chcemy zajmować się tym, co nas interesuje i bawi, ale codzienność zacznie rzucać coraz większy cień na beztroską rozrywkę. W wielu sferach życia chodzi o to, żeby wyciągnąć wnioski, uczciwie przyjrzeć się temu co jest, i nazwać sprawy po imieniu. Niektórzy będą mogli potem świętować pierwsze sukcesy.

 

Ryzyko z asekuracją

Teraz wyraźnie zobaczymy, co nas popycha do przodu. Jednocześnie na jaw wyjdą słabe punkty, niedoróbki czy niedoskonałości. Tam, gdzie zostaną one dostrzeżone, warto podjąć partnerskie rozmowy i wspólnie zaplanować dalszą strategię działania. Jeśli zamiast stawiania żądań i wymagań uda się przeprowadzić rzeczową dyskusję, jest szansa na satysfakcjonujący kompromis i ciekawe formy współpracy. Prawdopodobnie zostaną też zawarte nowe koalicje i sojusze. Najbliższe dni uruchomią ogromną kreatywność oraz inspirację, dlatego możliwe są zaskakujące zmiany na lepsze. Warto podjąć ryzyko z asekuracją – poeksperymentować w pewnym, znanym sobie otoczeniu.

Te same konfiguracje mogą jednak wyrazić się w problematyczny sposób. Utrwalone ideologiczne koncepcje, wygórowane nadzieje i roszczenia, małostkowa krytyka, deprecjonowanie innych punktów widzenia, nienawiść i wrogość skutecznie udaremnią porozumienie. Również buta, arogancja, oczekiwanie uległości oraz podporządkowania się prowadzą teraz w ślepą w uliczkę. Zamiast spodziewanych reakcji wzbudzą falę oburzenia, bunt i sprzeciw.
Jeżeli znajdziecie się w takiej sytuacji, to potraktujcie poważnie swoje poglądy, ale uszanujcie również stanowisko innych. Wtedy znajdziecie rozwiązanie, które będzie akceptowalne przez wszystkie strony.
Nie pozwólcie, aby rozczarowania czy niesprzyjające okoliczności odciągnęły Waszą uwagę od tego, co naprawdę ważne. Bądźcie elastyczni w swoim sposobie postępowania. Wtedy poradzicie sobie nawet z największymi problemami.
Przede wszystkim na pierwszy plan wysuną się sprawy codzienne, związane z organizowaniem, planowaniem i przyszłą współpracą. W centrum zainteresowania nadal pozostają kwestie dotyczące środowiska naturalnego, zdrowia, klimatu i migracji. Równocześnie uwagę przykują możliwości oraz zagrożenia, jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie, naukowe eksperymenty, kwestie prawne, związane z mediami i umowy.

 

Tydzień w szczególe

Tydzień rozpocznie się dość dynamicznie. Przede wszystkim w PONIEDZIAŁEK i WTOREK poczujemy ogromną potrzebę osiągnięcia celu albo realizacji wizji. Najlepiej zrobić to wspólnie z innymi. Jednak sytuacja i okoliczności mogą nas zmusić do wybrania okrężnej drogi i stawienia czoła rozmaitym rozczarowaniom. Prawdopodobnie w takiej chwili dojdzie do konfliktów dotyczących tego, co słuszne, właściwie i celowe. W ekstremalnym przypadku zapaleńcy i fanatycy spróbują przy pomocy wszelkich możliwych środków przekonać innych o słuszności własnego punktu widzenia. Takie zachowanie skrywa w sobie duży potencjał eskalacji. Jeśli jednak uda się pragmatycznie znaleźć wspólny mianownik i kompromisowe rozwiązanie, to będzie można bardzo dużo osiągnąć.

W ŚRODĘ i CZWARTEK zrobi się poważnie i musimy twardo stanąć na ziemi. W centrum uwagi znajdą się przejrzyste struktury, rzeczowość i porządek. Czas sprzyja planowaniu albo realizacji wizjonerskich pomysłów. Osoby gotowe działać w sposób zdyscyplinowany, uszanować istniejące reguły i granice, trzymać się tego, co wykonalne, mają spore szanse zrealizować swoje projekty. W takim przypadku otrzymacie także wsparcie albo możecie liczyć na szczęśliwe zrządzenie losu.
Ponadto warto spożytkować jakość czasu, żeby zająć się sprawami, które od dawna czekają na swoją kolej, ponieważ wciąż były odkładane na później. Nawet uciążliwe prace, które nie wzbudzają w nas zachwytu, mogą teraz zostać wykonane bez większych przeszkód i frustracji. Wykorzystajcie okazję! Z astrologicznych konfiguracji skorzystają także projekty i działania związane z ciałem.

 

Ryzyko z asekuracją – Uran stop

PIĄTEK zaserwuje nam mieszany i dość wymagający program. Z jednej strony wzrosną teraz oczekiwania wobec siebie i innych. Będzie temu towarzyszyć silna skłonność do życiowego hazardu, podejmowania zbyt dużego ryzyka albo przeciągania struny. Przesada może nas sporo kosztować.
Dodatkowo łatwo ulegniemy irytacji, wzrośnie też wewnętrzny niepokój. Jednocześnie możemy mieć problem, żeby zmotywować się do wysiłku, zdyscyplinować i respektować istniejące granice. Taka mieszanka stworzy dużą pokusę do kombinowania i oszukiwania, buntowania się albo stawiania oporu wszystkiemu, co nas ogranicza bądź nam nie pasuje. W miarę możliwości powściągnijcie tego rodzaju impulsy. Najlepiej świadomie poszukajcie wyzwania czy zadań, które pozwolą Wam podjąć kontrolowane ryzyko z asekuracją. Stwórzcie pewną, stabilną przestrzeń, w której można poeksperymentować z szalonymi pomysłami. Mimo wszystko trzeba być przygotowanym na nieoczekiwane zwroty akcji.

 

Pełnia

W SOBOTĘ i w NIEDZIELĘ wróci spokój. Teraz wzrośnie potrzeba rozmów i wspólnego działania. Poszukajcie okazji do tego, żeby porozmawiać o wspólnych ideałach albo zdobytych doświadczeniach. Dowiecie się czegoś ciekawego. Prawdopodobnie znajdziecie też sojuszników i sprzymierzeńców, którzy pomogą Wam w realizacji ważnego projektu.
Dodatkowo w niedzielę o 14:02 nastąpi pełnia. To dobry czas na ogląd sytuacji i podsumowanie ostatnich dwóch tygodni. Przemyślcie doświadczenia tego okresu. Pozyskane teraz informacje możecie praktycznie spożytkować w ciągu kolejnych dwóch tygodni.

 

autorka: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897