CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.08AstroPrognozaHoroskop tygodniowySpełnienie marzeń 9. – 15.8.2021

8 sierpnia 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/Spelnienie-marzen.webp?fit=1200%2C757&ssl=1

hasła tygodnia: spełnienie marzeń, czyli od wizji do rzeczywistości / wyjaśnić i oczyścić, posprzątać i uporządkować / współczucie, miłość, tolerancja, zrozumienie – czy małostkowość, nietolerancja, nienawiść – oto jest pytanie

 

Najbliższe dni stoją pod znakiem zmiany nastrojów. Proces, który rozpoczął się przed tygodniem, nadal będzie kontynuowany.
Po dość optymistycznym, acz zdominowanym przez duże oczekiwania oraz nadzieje wstępie, na znaczeniu zaczną zyskiwać codzienność i jej wymagania. Zrobi się bardziej rzeczowo i pragmatycznie, chociaż wciąż nie powinno nam brakować kreatywności ani pomysłowości. Czas na spełnienie marzeń. Teraz potrzebie twórczego działania patronuje jednak jeden cel – chęć zdobycia uznania.

Dużym atutem będą zdrowy rozsądek, uważność i użyteczność. Wzmocnieniu ulegnie też skłonność do drobiazgowości i pedanterii. Jednocześnie punkt nacisku przesunie się z osobistego interesu i własnych przekonań na dobro ogółu. Przede wszystkim w centrum zainteresowania znajdą się kwestie dotyczące klimatu, środowiska naturalnego oraz zdrowia. Uwagę przykują też środowisko pracy oraz sposób radzenia sobie z codziennością. W tych dziedzinach chodzi głównie o to, żeby określić, jakie zachowanie najlepiej odpowiada istniejącym ograniczeniom. Warto krytycznie, ale również możliwie neutralnie i pragmatycznie ocenić aktualną sytuację. W najlepszym razie zainteresowani – w efekcie przeprowadzonych rozmów czy analiz – znajdą teraz korzystne dla wszystkich rozwiązanie. Możemy też zrealizować wizjonerskie projekty. Czas na spełnienie marzeń, czyli przejść od wizji do rzeczywistości.
Jednak sytuacja zrobi się nieprzyjemna wszędzie tam, gdzie górę wezmą ideologiczne argumenty lub krytyka pozbawiona merytorycznych podstaw. Wtedy nawet całkiem sensowne pomysły mogą zostać zablokowane.

Czas sprzyja realizacji zadań związanych z organizowaniem i planowaniem. Z działających energii skorzystają też prace porządkowe. Najlepiej codziennie zadajcie sobie pytanie, co akurat jest do zrobienia i róbcie to. Uważajcie jednak na skłonność do drobiazgowości i nie zatraćcie się w detalach.
Teraz mogą też zostać przełamane różne tabu. W efekcie ujrzymy stare prawdy w nowym świetle, połączymy je z aktualnymi metodami i współczesną wiedzą. Z drugiej strony sporo szumu narobią skandale, polityczne walki, radykalne działania, zrzucanie winy i szukanie kozłów ofiarnych. W takim przypadku wydarzenia tego tygodnia zainicjują kolejną fazę w trwającym procesie zmiany.

 

Empatia i subtelne wibracje

Równocześnie w ciągu tygodnia wzrośnie idealizm oraz chęć zaangażowania się w tworzenie nowego, lepszego świata. W tym kontekście na pierwszy plan wysuną się gotowość niesienia pomocy, społeczne zaangażowanie, współczucie dla słabszych. Uwagę przykują też religijne, duchowe, kulturalne i artystyczne tematy, związane z nimi tęsknoty i nadzieje. Tutaj jak bumerang powracać będzie pytanie, czy, a jeśli tak, to co i w jaki sposób może zostać konkretnie zrealizowane.

 

Godzina prawdy

Godzina prawdy wybije w związkach i tam, gdzie chodzi o romantyczne marzenia. Pragnienia i tęsknoty niektórych spełnią się. Ta grupa będzie miała powód do ogromnej satysfakcji i radości. Inni z żalem stwierdzą, że ich nadzieje albo oczekiwania pękły niczym bańka mydlana. W tym drugim przypadku trzeba zaakceptować rzeczywistość taką, jaka jest, i poszukać możliwie najlepszych rozwiązań.
Jakaś nieprzyjemna prawda może jednak zostać upiększona lub zanegowana. Wtedy za kilka tygodni nastąpi bolesne otrzeźwienie. Sytuacja zrobi się jeszcze bardziej nieprzyjemna, jeżeli rozczarowanie przejdzie w nienawiść. Wtedy może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Jeśli znajdziecie się w takim położeniu, spróbujcie wykorzystać fantazję i kreatywność, żeby znaleźć wyjście. Powściągnijcie impulsy do reagowania w sposób, którego później możecie żałować.

 

Tydzień w szczególe

PONIEDZIAŁEK zapowiada się dość przyjemnie. Tego dnia nie zabraknie nam radości do życia, fantazji ani kreatywnych pomysłów. Postarajcie się znaleźć okazję, żeby zrealizować choć jeden z nich. Czas nie sprzyja zadaniom wymagającym uważności czy precyzji.

 

Spełnienie marzeń

We WTOREK i ŚRODĘ większość opisanych na wstępie procesów osiągnie swoje apogeum i punkt zwrotny. Na pierwszy plan wysuną się teraz również kwestie gospodarcze i finansowe. Generalnie naszą uwagę zaabsorbuje rozziew między pragnieniem, oczekiwaniem i wizją a konkretną rzeczywistością. W najlepszym razie spełnienie marzeń dostarczy nam powodu do radości. Szczególnie mogą zmaterializować się marzenia z połowy marca. Niewykluczone jednak, że w niektórych przypadkach po wysokim wzlocie nastąpi twarde lądowanie. Osoby, które posłuchają głosu zdrowego rozsądku i będą otwarte, mogą dokonać korekty kursu.

CZWARTEK i PIĄTEK upłyną pod znakiem rozmów oraz negocjacji. Chętnie wyjdziemy innym naprzeciw, nawiążemy rozmowy i poszukamy kompromisu. Dlatego wykorzystajcie okazję, żeby podyskutować i wyjaśnić otwarte kwestie. Przede wszystkim w piątek nastrój może ulec gwałtownemu załamaniu. Nieoczekiwany i radykalny zwrot akcji zmieni punkt widzenia albo zakwestionuje dotychczasowy układ sił. Bądźcie życzliwi, ale również zdecydowani. Nie dajcie się skłonić do zachowań, których później pożałujecie.

WEEKEND zdominują silne uczucia. Teraz wzrośnie potrzeba jasnych, wiarygodnych relacji, ale także dotarcia do sedna problemu. Dodatkowo w sobotę i w niedzielę da o sobie znać emocjonalna intensywność oraz skłonność do działania na zasadzie «wszystko albo nic». Czas sprzyja wyjaśnieniu niedopowiedzeń albo docieraniu do głębin własnej psyche. Osoby, które są gotowe spojrzeć na rzeczywistość bez klapek na oczach i zaakceptować to, co zobaczą, mogą teraz poruszyć trudne tematy. Zrozumienie i szacunek pozwolą nam przezwyciężyć nawet największe problemy. Gorzej, jeśli nie zechcemy stawić czoła nieprzyjemnym prawdom. Poza tym to dobra pora na wszelkie dociekania oraz porządki.

 

autorka: Verena Bachmann
Tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897