CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20212021.03.Horoskop tygodniowyCzas się zakochać 8. – 14.3.2021

7 marca 20210
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/03/czas-na-milosc.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

hasła tygodnia: czas się zakochać / dalsze otwarcie i nowe impulsy do działania / ideały, nadzieje i wizje czy niejasności oraz iluzje? / rozważyć nowe opcje, przedyskutować, zaplanować podjęcie dalszych kroków / warto uwzględnić pełen obraz sytuacji, a zarazem dostrzec konkretne szczegóły / Ryby – nowy początek

 

Dla wielu osób nadchodzący tydzień zapowiada się bardzo przyjemnie. Ogólnie stoi on pod znakiem idealizmu oraz nadziei, nadal będziemy też odczuwać pewną, całkiem znośną lekkość bytu. Czas się zakochać!

 

Duże możliwości

Na pierwszy plan wysuną się dwa trendy. Z jednej strony wciąż silna będzie potrzeba kontaktów oraz rozmów. Ogromne zainteresowanie wszelkiego rodzaju informacjami i chęć przedyskutowania rozmaitych pomysłów stworzą ożywioną atmosferę. Dodatkowo duża otwartość, a także wrażliwość na irracjonalne wibracje czy obrazy umożliwią wizje i inspiracje, doznania miłości, więzi i solidarności.
Zależnie od natury człowieka ta konfiguracja sprzyja głęboko poruszającym doświadczeniom w kontaktach z innymi ludźmi, zwierzętami oraz przyrodą, a także duchowym uniesieniom. Niektóre przeżycia i wydarzenia tego tygodnia skrywają w sobie duży potencjał – dostarczą nam ważnych impulsów, wskazówek i zapowiedzi dotyczących tego, co nastąpi. Pozwólcie się zainspirować! Nadal może jednak brakować zapału i inicjatywy, dlatego czas nie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów.

 

Potencjalne zagrożenia

Ciemną stroną aktualnych konfiguracji jest łatwość przenikania impulsów z zewnątrz i skłonność do dekoncentracji. W efekcie możemy ulegać wpływom aktualnych trendów i nastrojów, popłynąć z prądem masowych uczuć czy obaw. Istnieje spore niebezpieczeństwo, że zostaniemy porwani przez zbiorowe doznania, zatracimy się w marzeniach, rojeniach, nadziejach albo lękach. Możemy też wchłonąć zbyt wiele i zatoniemy pod naporem informacji, wrażeń lub emocji.
Bądźcie wyczuleni na widoczny, ale także ukryty potencjał jakiegoś pomysłu, sytuacji bądź sprawy, jednocześnie nie traćcie z oczu konkretnych realiów życia codziennego i miejcie na uwadze istniejące uwarunkowania. W przeciwnym razie istnieje niebezpieczeństwo iluzji i roz-czarowań.

 

Sztuka i kultura

Na konkretnym poziomie więcej uwagi przykują sprawy związane ze sztuką i kulturą, przede wszystkim muzyką, filmem i obrazami. Poza tym w centrum zainteresowania znajdą się komunikacja medialna, religia i duchowość. Zaabsorbują nas również problemy dotyczące przyrody i klimatu, głównie woda i zanieczyszczenie środowiska naturalnego, a także wartości i finanse. W tym ostatnim przypadku chodzi o niewykorzystany potencjał, ocenę pomysłów lub wizji – tutaj możliwe są zarówno pozytywne zaskoczenia, jak i duże rozczarowania.

 

Iluzja i kłamstwo

W wielu obszarach możemy mieć problem z wyznaczeniem własnych granic. Przedmiotem ożywionego zainteresowania będzie też podejście do chorób i kwestia migracji. Prawdopodobnie odróżnienie prawdy i rzeczywistości od iluzji i kłamstwa przysporzy nam tutaj dużych problemów. Może również zapanować spory chaos. W takim przypadku obserwujcie bieg zdarzeń, spróbujcie zatrzymać się na chwilę i odczekać.

 

Czas się zakochać

To doskonały czas, żeby się «zakochać». Przy tym może chodzić zarówno o kogoś z najbliższego otoczenia, jak również o idola, jakąś ideę albo wizję. Już zakochani mogą przygotować się na romantyczne chwile. Ćwiczcie sztukę flirtu, powoli poznając, zgłębiając i doświadczając tego, co Was teraz poruszy i zafascynuje. Z podjęciem konkretnych, wiążących decyzji i działań warto jednak trochę poczekać.
Możliwe są również inspirujące, ciekawe spotkania i doznania związane z przyrodą. Ponadto z jakości czas skorzystają działania muzyczne, artystyczne i kreatywne, a także projekty służące wspólnocie lub o idealistycznym charakterze. Jeśli powyższe Was nie interesuje, to po prostu płyńcie z prądem. Uważajcie jednak, żeby się nie zagubić lub nie zatracić w czymś.
Czas nie sprzyja projektom, działaniom i przedsięwzięciom wymagającym siły woli, przebicia czy asertywności.

 

Tydzień w szczególe

W PONIEDZIAŁEK jeszcze nie poczujemy opisanych powyżej tematów. Tego dnia będzie dominować potrzeba klarowności, porządku i bezpieczeństwa, koncentracja na rzeczach istotnych nie powinna przysporzyć nam większych problemów. Wykorzystajcie aktywne energie, żeby skonkretyzować swoje pomysły lub wizje, np. spisać je, sformułować lub ukształtować. Z jakości czasu skorzystają też projekty wymagające uwagi i dyscypliny.

We WTOREK nastrój ulegnie zmianie. Teraz wzrośnie potrzeba wspólnych przedsięwzięć, kontaktów oraz rozmów z innymi ludźmi. Dlatego wtorek i ŚRODA sprzyjają dyskusjom na temat pomysłów, ideałów, teorii i koncepcji dotyczących dalszej strategii działania. Ciekawe rezultaty przyniosą też debaty poświęcone ideologiom lub poglądom oraz nowym, społecznym modelom. Warunkiem powodzenia jest gotowość porozmawiania jak równy z równym i dopuszczenia do głosu różnych perspektyw.

Od CZWARTKU na pierwszy plan wysuną się wizje, ideały, marzenia oraz tęsknoty. Możemy teraz liczyć na poruszające i inspirujące doznania, pojawią się nowe wizje, ideały oraz idole.

 

Nów

Początkowo zechcemy porozmawiać o tym z innymi. W PIĄTEK i w SOBOTĘ górę wezmą już własne emocje i indywidualne odczuwanie. Dlatego w tych dniach możliwe są głęboko poruszające doznania, zarówno pozytywnej, jak i negatywnej natury. Najlepiej nie planujcie teraz zbyt konkretnych czy uciążliwych działań. W takim czasie warto zająć się własnymi marzeniami i tęsknotami, spotkać z życzliwymi ludźmi albo zrobić coś, co nas inspiruje i uskrzydla. Z działających energii skorzystają też przedsięwzięcia muzyczne czy związane z przyrodą.
Uważajcie jednak, żeby nie stracić z oczu konkretnej rzeczywistości. W sobotę o 11:21 nastąpi nów. To dobry moment, żeby zatrzymać się na chwilę, skupić, otworzyć na wizje, natchnienie oraz podszepty intuicji. Niewykluczone, że tego dnia zaczniemy przeczuwać większy, całościowy kontekst sytuacji.

W NIEDZIELĘ nastąpi kolejna zmiana nastroju. Teraz da o sobie znać potrzeba działania, będzie nas rozpierać energia, której brakowało wcześniej. Wciąż wysoki poziom wrażliwości i skłonność do reagowania na potrzeby, humory czy nastroje innych sprawią, że możemy jednak mieć problem z jej świadomym i celowym wykorzystaniem.
Postarajcie się nie reagować instynktownie. Dokładnie zbadajcie własną motywację do działania, a także związane z nią oczekiwania. Zakochani mogą liczyć na cudowne, głęboko poruszające i uzdrawiające doświadczenia. Tak czy owak warto zadbać o odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

 

autorka: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute.
© Pixabay
© 2021 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897