CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.04.Horoskop tygodniowyPrawda czy fałsz? 1.-7.4.2024

31 marca 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/03/24-4-1-prawda-czy-falsz.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

prawda czy fałsz? / co jest prawdziwe, co jest realne? co jest wizją, a co iluzją lub kłamstwem? / kiedy nie jest (jeszcze) jasne, dokąd to wszystko zmierza / podejście do różnych rzeczywistości / istniejące możliwości i jak je najlepiej wykorzystać / zaćmienie Słońca 8 kwietnia

 

W tym tygodniu nie zabraknie nam energii, wyobraźni, romantycznych uniesień, zapału ani chęci działania. Jednocześnie mnogość opcji i niejasne sytuacje często utrudnią podjęcie decyzji lub będą sprzyjać pomyłkom. Niekorzystne okoliczności, niepewność i wątpliwości storpedują też siłę woli.

Najlepiej poradzą sobie ci, którym uda się okiełznać swoją impulsywność i świadomie skierować energię na codzienne czynności, porządki, prace ogrodowe lub zajęcia sportowe. Jednocześnie warto raz po raz zatrzymać się, aby złapać głębszy oddech i dać przestrzeń bogactwu świata wewnętrznego.

Przed przystąpieniem do działania przyjrzyj się swoim reakcjom i impulsom. Potem, biorąc pod uwagę okoliczności i możliwe konsekwencje, świadomie wybierz sposób radzenia sobie z problemem. Przede wszystkim oceń sytuację, zadawaj pytania, zbieraj informacje na temat obecnej sytuacji i dostępnych opcji. Nie feruj jednak wyroków ani nie podejmuj ostatecznych decyzji. Dzięki temu dobrze przygotujesz się do reorganizacji, która nastąpi w nadchodzących tygodniach.

 

Opóźnienia

Prawdopodobnie uwagę przykują głównie dwa tematy. Po pierwsze, w nocy 2 kwietnia Merkury – patrząc z perspektywy Ziemi – stanie w miejscu, a następnie przejdzie do ruchu wstecznego. Retrogradacja potrwa do 25 kwietnia. W efekcie zaobserwujemy znaczne spowolnienie procesów myślowych, a zdolność oceny sytuacji zostanie zabarwiona doświadczeniami z przeszłości. Dlatego częściej może dochodzić do nieporozumień i błędnych decyzji. Zwłaszcza dotyczy to komunikacji, mediów, edukacji, podróży i transportu. Pytaj, upewnij się, że dobrze zrozumiałeś i zostałeś dobrze zrozumiany. Poza tym mogą wystąpić irytujące błędy albo zakłócenia w życiu codziennym.

Jakość czasu sprzyja jednak zweryfikowaniu wcześniej pozyskanych informacji, umów, kontraktów i planów oraz wyjaśnieniu otwartych kwestii. Z uwolnionych teraz energii skorzysta też analizowanie spraw z przeszłości. Niewykluczone również, że spotkasz starych znajomych, znajdziesz zapomniane rzeczy lub uzyskasz dostęp do informacji, które wcześniej uznałeś za utracone. W miarę możliwości unikaj jednak zajmowania się zupełnie nowymi projektami, szczególnie w wyżej wymienionych obszarach. Prawdopodobnie wcześniej niezauważone lub nieprawidłowo zinterpretowane informacje będą potem wymagały zweryfikowania lub korekty. Jasność i ostateczne decyzje w odniesieniu do bieżących kwestii z tego tygodnia są możliwe dopiero w drugim tygodniu maja.

 

Prawda czy fałsz

Poza tym pierwszą połowę tygodnia zdominuje tęsknota za romantycznymi doświadczeniami, pięknem i miłością. Marzenia i wizje cudownych spotkań, doświadczenia bezgranicznej miłości i więzi z całym istnieniem, głęboko poruszające doświadczenia związane z przyrodą, a także przeczucia i fantazje na temat potencjalnych możliwości, mogą nas w tych dniach inspirować i uskrzydlać. Jednak to, co jest prawdziwe i możliwe do zrealizowania, stanie się widoczne dopiero w przyszłości. Jeśli się zakochasz, to ciesz się tym doznaniem, ale poczekaj trochę, zanim podejmiesz jakiekolwiek długoterminowe decyzje.

Prawdopodobnie powszechną uwagę zaabsorbują też tematy związane z zaćmieniem Słońca z 8 kwietnia. Dlatego w tych dniach należy zachować ostrożność i spodziewać się niewytłumaczalnych lub niepokojących wydarzeń, doświadczeń czy reakcji. Najlepiej przyjmuj rzeczy takimi, jakie są i bierz z nich to, co najlepsze. Nie próbuj niczego wymuszać. Wtedy możesz liczyć na głęboko poruszające doświadczenia.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują potrzeby jasności, porządku i struktury. Jednocześnie w tych dniach nastąpi spowolnienie myślenia i szybkości reagowania, możliwe są też zakłócenia w ruchu i komunikacji. Zwiększona wrażliwość i tendencja do (samo)krytykowania lub reagowania frustracją może często prowadzić do zachowania, które nie jest odpowiednie do sytuacji. Uzbrój się w cierpliwość, ćwicz spokój i uważność. Nie podejmuj pochopnych decyzji.

 

Wenus/Neptun – prawda czy fałsz?

W ŚRODĘ i CZWARTEK wzrośnie tęsknota za miłością, wspólnotą i więzią. Teraz nie zabraknie nam wyobraźni ani inspiracji. Jednocześnie w tych dniach wiele rzeczy może sprawiać wrażenie niejasnych i mglistych. Kontury staną się rozmyte, często trudno będzie odróżnić pragnienie, wyobraźnię lub fantazję od konkretnej rzeczywistości. Najlepiej poświęć więcej czasu swoim marzeniom, myślom, uczuciom, pomysłom i wizjom oraz, jeśli to konieczne, porozmawiaj o nich z innymi. Z jakości czasu skorzystają też romantyczne tête-à-tête. Zachowaj jednak szczególną ostrożność, jeśli idzie o konkretne fakty lub decyzje o długoterminowych konsekwencjach. Teraz trudno odpowiedzieć na pytanie: prawda czy fałsz?

W PIĄTEK zauważysz spory przypływ energii, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje lub kwestie wartości. Tego dnia wzrośnie pragnienie spontanicznego zaangażowania się w coś, zbliżenia do innych, omówienia z nimi rzeczy lub zrobienia czegoś wspólnie. Wieczorem związany z tym zapał i dynamizm nieco słabną.

 

Tęsknoty

SOBOTA i NIEDZIELA upłyną pod znakiem tęsknoty za miłością, empatią, zrozumieniem, pokojem, przeczucia nowych możliwości i niebezpieczeństw. Teraz zapragniemy też zrobić coś w celu znalezienia rozwiązania lub pomocy. Jednocześnie aktualna sytuacja, istniejące wątpliwości lub niepewność znacząco utrudnią osiągnięcie konkretnych, użytecznych rezultatów.
Ze względu na zwiększoną wrażliwość i podatność na zranienie, nawet małe rzeczy mogą być głęboko denerwujące i wywoływać silne reakcje. Z drugiej strony WEEKEND sprzyja zbieraniu wrażeń i informacji, introspekcji lub radzeniu sobie ze starymi, (jeszcze) nieprzepracowanymi doświadczeniami. Teraz możesz sporo zrozumieć, poczynić ciekawe spostrzeżenia, pogodzić się ze starymi urazami. Zbieraj siły na działania i decyzje, które będziesz musiał/-a podjąć w nadchodzącym tygodniu. Jakość czasu nie sprzyja zadaniom wymagającym dużej energii i dynamiki.

 

Zaćmienie Słońca

Uważnie obserwuj to, co się teraz dzieje – wydarzenia z weekendu i kolejnego PONIEDZIAŁKU niosą w sobie ogromny ładunek zmiany. Zaćmienie Słońca, które nastąpi 8 kwietnia, ruch wsteczny Merkurego oraz koniunkcja Wenus z Neptunem w Rybach utrudniają odpowiedź na pytanie: prawda czy fałsz?

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897