USŁUGI ASTROLOGICZNE

https://i1.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1
Każdy z nas ma w życiu konkretną MISJĘ – horoskop określa jej charakter i wyzwania, które napotykamy na drodze samorealizacji. Oddalenie od siebie naraża nas na wypadki czy choroby.

Horoskop pozwala określić główne zadanie, które jego Właściciel ma do spełnienia, a także przeszkody utrudniające osiągnięcie celu.
285,00 zł
Czy zastanawiasz się, co sprawia, że jesteś, jaki jesteś, że wciąż napotykasz te same problemy, masz kłopot z nawiązywaniem bliskich relacji? Co powinieneś w życiu robić?

Umów się na sesję coachingu astrologicznego – czasami wystarczy jedno spotkanie, aby zacząć żyć w zgodzie z samym sobie i być szczęśliwym.
550,00 zł
Warunkiem sporządzenia horoskopu porównawczego jest obecność obu Zainteresowanych i wcześniejsza konsultacja indywidualna związana z omówieniem horoskopu osobistego każdego z nich.

Sesja służy zrozumieniu wyzwań, jakie stawia relacja oraz znalezieniu rozwiązania konkretnego problemu w związku. Spotkanie trwa 50 minut.
470,00 zł
Horoskop zawiera opis powiązań i wyzwań w konkretnym związku, tabelę aspektów łączących i utrudniających harmonijne współistnienie, a także charakterystykę Słońca, Księżyca, Marsa i Wenus.

Horoskop porównawczy – opis pozwala lepiej zrozumieć potrzeby własne i partnera oraz wyzwania, przed jakimi stajemy w konkretnej relacji.
315,00 zł
W komfortowej, przyjaznej atmosferze poznasz podstawy i główne zasady astrologii psychologicznej, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć siebie i innych, a także zachodzące zmiany i Ducha Czasów.

Jeśli jesteś zainteresowany astrologią, nie satysfakcjonuje Cię klasyczne, determinizujące podejście – to zapraszam na spotkanie.
380 zł
Spotkania są adresowane zarówno do osób, które zajmują się astrologią, jak i zupełnie początkujących. Skorzystają z nich także zainteresowani poprawą jakości własnego życia i poszukujący właściwego kierunku.

Jeśli chcesz poznać astrologię oraz nietuzinkowych ludzi, które łączy wspólna pasja zrozumienia sensu – to warsztat jest właśnie dla Ciebie.
https://i1.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

Horoskop na każdą okazję

Nasze propozycje

szok • zmienia bieg życia • katharsis
350,00 zł
operacja • ślub • przeprowadzka
180,00 zł
osiągnięcie celu • szczęście • poczucie spełnienia • moje miejsce
290,00 zł
własna wibracja • książka • medytacja
49,99 zł
zadania roku • horoskop roczny
370,00 zł
https://i1.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

KSIĄŻKA GRATIS

przy zamówieniu mandali
KSIĄŻKI O ASTROLOGII

W astrologii nie ma prostych reguł, bo każdy człowiek jest inny – na tym polega nasze piękno, ale dobra lektura poszerza horyzonty.

Subskrypcja - opis jakości czasu

Aby spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy, możesz zamówić subskrypcję opisującą jakość czasu w dowolnie wybranym okresie.

W harmonii z samym sobą
45,00 zł
Aby życie zawsze było w równowadze
75,00 zł
Żyj w zgodzie z jakością czasu
99,00 zł
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis